1. Tato stránka používá soubory cookie. Budeš-li pokračovat v používání této stránky, automaticky souhlasíš s našimi zásadami týkajícími se těchto souborů. Learn More.

Podpora Čest

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Vojta2598, 9/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Vojta2598

Vojta2598 Zelenáč fóra

Dobrý den mám přesně -1.159.271 česti prý je úkol který mě dostane ven z mínusu ale mě se tento úkol nezobrazuje děkuji za info a o případnou pomoc

2. ஃWolffяimusஃ

ஃWolffяimusஃ Obyvatel fóra

Ahoj, zde v příspěvku #1 na konci je bod,ve kterém stojí:
    Hráč s mínusovou cťou má možnosť si vziať úlohu "Nabídka co se neodmíta", ktorá sa zobrazí v zozname úloh po tom čo nemáte aktivovanú žiadnú inú.

123812 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Vojta2598

Vojta2598 Zelenáč fóra

Děkuji za odpověd ale tato mise se mi nezobrazuje a to nemám aktivní žádnou jinou misi

4. Arya

Arya S-Moderator Team Darkorbit

Zkus najít název mise "Komu čest, tomu čest". V popisu úkolu by mělo být napsáno "měj 0 bodů cti". Dej nám pak prosím vědět, zda jsi misi našel :)

Vojta2598 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Vojta2598

Vojta2598 Zelenáč fóra

Ahoj tuto misi jsem nenašel

Naposledy upraveno: 10/2/19
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. 123812

123812 Hrabě fóra

Vojta2598 Pokud máš stejný nick i ve hře, myslím, že jsem tě dnes potkal... A v mínusu jsi nebyl, možná shoda jmen, možná nás tady taháš za nos :D

-baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Vojta2598

Vojta2598 Zelenáč fóra

123812 Mé registreční jméno je Vojta2598 ale moje jméno se postupem času změnilo na ➸ŁuсĦø❤️

Naposledy upraveno: 10/2/19
    123812 a -baghira2- tohle ocenili.

Sdílet tuto stránku