Dew

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Dew, 8/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dew

Dew S-Moderator Team Darkorbit

Mal som napísať zaujímavým text o mne na 10 riadkov… zlyhal som. Ak máte dlhú chvíľku tu je niečo o mne.

Dew
    Už to bude nejaké to milénium čo som robil “ kamionistu ” medzi mliečnou dráhou a sektorom 2-6. V tých časoch sme boli vo vojne proti spoločnosti MMO Mars Mining Operations a dochádzali nám palebné prostriedky. Ja ako skúsený zásobovač , známy tým že pre doručenie dodavky som ochotný riskovať život, a to platí deväťnásobne keď sa jedná o moju rodnú firmu, som bol pridelený na túto samovražednú misiu. Tato misia bola kľúčová a veľmi nebezpečná. Jednalo sa o dodávku 50 000 000 RSB streliva a par sto tisíc EMP-ov. Nebezpečná časť tejto misie sa skrývala v prelete cez zakázanú zónu nazývanú“???”.Troj-otázniková zóna bola posiata obrovskými kockami nazývanými Cubikoni. Cubikoni pri zaznamenaní nepriateľskej lode vypustili do okolia nájomných zabijakov a žoldnierov….Uber Protegitov. Nastúpil som teda do môjho nákladného krížnika a vydal sa na cestu naprieč zakázanou zónou.

Bol som zamaskovaný a držal som sa pri zóne vysokej radiácie aby ma nezaznamenali bojové psi Cubikonov. Avšak asi od môjho posledného preletu cez zakázanú zónu zmenili radarový systém lebo ma našla mala skupinka Uber Protegitov. Oproti môjmu pomalému nákladnému krížniku boli rýchli ako guľové blesky a striedali sa na mne ako kojoty na mŕtvom slonovy. Ale za pomoci mojej elitnej lode a bojových opravovacích robotov sa mi podarilo ich zahnať, ale vedel som že ma nenechajú preletieť tak ľahko a priletia s posilami ktoré by som už nezvládol kedže s touto prvou skupinkou som mal značné problémy. Musel som teda vybaviť moje generátory pohonov vzácnou rudou v našom vesmíre nazývanou promérium, a vyrazil som v pred rýchlosťou o ktorej som ani nevedel že moja loď dokáže zvládnuť. Po chvíli som na radary zazrel dva neidentifikovateľné objekty blížiace sa rýchlosťou ktorej sa ani Uber Protegiti nemohli rovnať. Prežehnal som sa a pripravil som sa na najhoršie.

Jeden z dvoch objektov ktoré ma prenasledovali narušil moje taktické maskovanie elektromagnetickým pulzom a potom som zbadal dve majestátne lode ktoré sa pýšili predomnov a takmer okamžite po mojom odhalení začali paľbu. Prestali až jak bola moja loď takmer neschopná letu tak som tam len tak levitoval a oni čakali na moju reakciu, vztýčil som fiktívnu bielu vlajku a naviazal rádiové spojenie. Prišla mi od nich sprava”Tu je Medzinárodná Intergalaktická Polícia” a že sa chystajú nalodiť na moju palubu tak som otvoril napájací vzduchotesný priechod. V duchu som si vravel lode boli označené číslami 13 a 16 čo to môže znamenať. Po otvorení vzduchotesného priechodu sa vynorili dve postavy jedna z nich bola žena a druha bol muž obaja odetý v tmavomodrej koženej súprave zo všeliakými vymoženosťami na opasku a nohaviciach. Ženská postava predstúpila a s chladným hlasom spustila: “Ahoj som Nyx, kto si a si si vedomí čoho si sa dopustil? Prelet cez zakázanú zónu je prísne trestaný.” Mužská postava potichu stala v tieni prechodového poklopu a pomaly si klepkala prsty o ľavu nohu. Pomyslel som si keď toto je slávna Nyx nazývaná aj Minerva o ktorej sa chyrujú toľké príbehy tak ten muž bude jej neodlučiteľný spolubojovník a partner v zbroji Jechauk Il'sichninch Jes'tichol. Nyx ma znova vyzvala na odpoveď. Nesmelo som povedal: “Volám sa Dew a mam nesmierne dôležité poslanie….” vysvetlil som jej v čom spočíva moja misia a cez čo som si už prešiel. Na jej dovtedy chladnej tvári sa zjavil súcit možno aj naznak úsmevu. Aj napriek tomu mi však udelila pokutu vo výške 10 000 sepromu, ktorú som zaplatil bez odporovania. Jechauk vystúpil z tieňu a odhodlane mi ponúkol pomoc pri doprave môjho nákladu keďže moja loď bola v troskách. Takmer som onemel od úžasu. Zahákli moju loď za ich dokonale vyzbrojené lode a odtiahli ma na miesto určenia.

Čakali ma tam už zatupi našich najlepších strelcov, doránaných, a bez munície. Kedže som priletel zaháknutý za políciou mysleli si že je koniec. Boli v šoku keď zistili že náklad som doviezol takmer nepoškodený, a začali jasať. Rozdelili si muníciou a po úmornom niekoľko dnovom boji sa im podarilo zničiť nepriateľskú bojovú stanicu nevídaných rozmerov a sil. Boj sme vyhrali avšak vojnu ešte nie. Naši bojovníci sa vydali oslavovať dočasné víťazstvo, keď si mňa zavolali na svoju palubu Nyx a Jechauk. Bol som v rozpakoch lebo som si nebol istý či som nespravil niečo zle. Nyx prehovorila “Po dlhšej úvahe s mojim partnerom sme sa dohodli na tom že si preukázal nevýdanú odvahu…” vtom jej do toho skočil Jechauk ”Hlúposť” Nyx pokračovala “tak sme sa ta chceli spýtať či by si mal záujem pridať sa k nasej jednotke strážcov galaxie.” Nevedel som čo mam povedať tak som skríkol ako malé dievčatko. Zasmiali sa. Nakoniec zo mňa vyšlo ANO, bolo to teda oficiálne.

Volám sa Dew a som zákon!

Naposledy upraveno: 8/12/16
  2. Sandy_Rivers

Sandy_Rivers Stará škola

Nedalo mi to a přečetl jsem si celý text, ale mám k němu pár výtek. Příběh řešit nebudu (alespoň většinu z něho), i když u pár věcí jsem kroutil hlavou (Například pasáž na mapě ???). Ale přirovnat Minervu k NYX a ještě do příběhu dosadit Jessieho, a že po prokázání odvahy tě naverbovali, to už mi přišlo moc :D

Navíc, celý ten tvůj text splývá v jedno. Ještě k tomu, když má někdo unavené oči, tak to vypadá jako jeden velký bílý obdelník. Nebylo by od věci to trochu upravit - zarovnat text do bloku, rozčlenit na odstavce - klidně mezi nima udělat větší mezeru, atd. aby se to lépe četlo.

Jinak mi ale přijde lepší to, co píšou ostatní. Těch pár řádků, kde vysvětlí, že hráči nemají dělat bordel na chatu a stačí. Ty témata tady jsou spíše proto, aby hráči měli kde napsat zpětnou vazbu, popřípadě se na něco zeptat.

Koncová věta "Volám sa Dew a som zákon!" mi taky přijde hodně přitežená za vlasy :rolleyes:

Ale jinak přeju pevné nervy ;) Občas budou potřeba :D

Dew tohle ocenil(a).
  3. Jessie

Jessie Board Administrator Team Darkorbit

Ahoj Dew,

podľa mňa super a celkom zaujímave. Z teba normálne bude nejaký spisovateľ ak sa tomu budeš aktívne venovať :D Sa mi páči, že si to zobral tak netradične. Ja som ti povedal, že sa dočkáš komentárov na dĺžku a pod. ale nerob si z toho ťažkú hlavu, je to len hra a ide predsa o srandu :) verím, že ťa bavilo tento príbeh spísať a rád by som si prečítal aj samotnú bitku, ktorú si asi vynechal kvôli dĺžke :D

Sandy_Rivers osobne nikomu nebránim kto si tu čo dá za príspevok, ak ho toto vystihuje tak môže. Mne sa to celkom páči lebo to je netradične a dobré spracované až na tú celkovu úpravu textu ako píšeš aby sa to lepšie čítalo.

EDIT: očividne to fórum zle spracovalo, kedže keď som dal editovať príspevok tak tam boli odseky odelené. Predpokladám, že fórum si to upravilo ako zvikne, hlavne keď prerábame tú bibliu tak mi to robí často.

4. Athos

Athos Znalec fóra

Sakra :D
    Jak já nemám rád dlouhé texty, ale tento tvůj slohový útvar typu příběh jsem si přečetl a musím uznat, že se ti to hodně povedlo. :D

Avšak jak už tu psal Sandy_Rivers, odstavce by se šikly :D Bud jsem slepý nebo nevim :D , ale pletly se mi řádky :D

5. -baghira2-

-baghira2- Baron fóra

Mám len 3 otázky? A ak naozaj dokonale poznáš zákon, tak ako tvrdíš.
    1) Moderátor má stáť len na strane 1 hráča a uprednostňovať ho pred inými?
    2) Ak dáva ban, má sa riadiť pravidlami chatu a nepoužívať dvojaký meter?
    3) Ktorý z týchto banov má prednosť; ban za urážky alebo ban za rasizmus?

Len sa pýtam? Tak potom ich prečo netrestáš rovnako?
    Tam potom nenadŕžaj na cz1 výlučne hráčom klanu S*S.
    Ak porušili zákon, mali by zrovna tak obdržať ban za urážky ako väčšina hráčov na chate.

A Ty si predsa zákon. Sám sa o tom, tu teda zmieňuješ.
    Nakoľko zákon má byť spravodlivý pre oba zúčastnené strany.

Btw. to čo prezentuješ nie je zákon, ale samospravodlivosť. Nakoľko zákon nikdy nemá byť jednostranný.
    Ani moderátor nemá právo prispôsobovať si ho, tak ako sa mu to, momentálne hodí. Bez urážky. Má úcta.

Kto nepozná rovnosť, nepozná ani slušnosť. Teraz vidno odkiaľ vietor fúka. Ty si ten, kto porušil vlastný zákon.

Citát:
    Zo všetkých neprávostí je najhoršia tá, že sa ľudia snažia vzbudzovať zdanie počestnosti, keď najviac podvádzajú. / Cicero /

A pod lampou je väčšinou, vždy tá najväčšia tma!

Btw. "Pretože to čo si vtedy predviedol, je veľmi jasné zneužitie svojích právomocí."
    Členovia klanu S*S vždy majú potrebu niekoho do krvi pourážať. Pr.: témy Minerva & Antré.

A na záver prečítaj si podrobne toto vlákno: diskusia-uba-arena #695
    To aby si vedel ako sa Tí Tvoji miláčikovia z S*S skutočne správajú.
    Som veľmi zvedavý či sa ich aj po prečítaní tohto vlákna, budeš zastávať naďalej.

"Kto ťahá spolu s nepoctivcami, spolu s nimi aj padne."
    Takže láskavo im vrýpneš ban za urážky, ak opäť budú urážať! Chápeme sa? :mad::mad:
    Odteraz každý Tvoj prešľap sledujem. A nadŕžanie tomuto klanu poletí na podporu.
    Či sa Ti to bude páčiť, alebo nie. Veľmi dobre viem, že Ťa podplatili. Aké priehľadné.

Naposledy upraveno: 13/1/17
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  6. Logo už jsi si dal, tak tedy vítej budoucí S-Moderátore.;)

Sdílet tuto stránku