MHH Nedostal som uvedený počet UR v plnom počte

Diskuze na fóru 'Časté dotazy k platbám' zahájená uživatelem ERNIX, 25/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ERNIX

ERNIX Zelenáč fóra

Dobrý deň ,
    Včera 24.7.2016 som si cez sms 3x platil Uridium za 1,60€/sms , Celkovo som mal dostať 54,600 ale dostal som iba okolo 41,600 na email mi potom prišiel "výpis" kde mi napísalo že som mal dostať 3x 18,200 , chcel som to využiť na P.E.T ale teraz si môžem akurát tak pozerať cez prsty . Poradíte mi niekdo na koho sa mám obrátiť alebo čo mám vlastne robiť?

https://ctrlv.cz/cBNd Tuna je ten výpis

Naposledy upraveno moderátorem: 25/7/16
  2. †яOssΞ†®

†яOssΞ†® Expert fóra

Používaj tlačidlo "Upraviť" a nepiš viac príspevkov pod seba.

No a teraz k téme. Pozeral si do lodného denníka koľko ti bolo reálne pripisane? :) Tam by to malo byť koľko ti reálne pripísalo.

3. Jessie

Jessie Polobůh fóra

Ahoj

mrzí ma, že máš nepríjemnú skúsenosť s kúpou hernej meny no tuna na fóre ti žiaľ nepomôžeme kedže nemáme tú možnosť prezrieť koľko ti bolo na účet pripísane a pod. preto je potrebné aby si kontaktoval našu payment podporu ktorá sa ti bude venovať a zistí kde nastal problém

Prikladám ti návod ako napísať na podporu
    FAQ kontaktní formulář - platební systém

Máš ešte nejaké otázky s ktorými by som ti mohol pomôcť?

Ako ťa už požiadak spoluhráč, poprosím ťa aby si nepísal multiposty ale používal tlačítko upraviť pokiaľ ešte nikto do témy neodpovedal :) Ďakujem

-baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Korben

Korben Game Administrator Team Darkorbit

V bilancii si skontroluj čas pripísania SMS. Ak prišla platba po ukončení MHH, tak ti bónus pripísaný nebol.

5. TRIXT

TRIXT Polobůh fóra

ERNIX: A nekupoval jsi to uridium spíše v sobotu, když byl 3,5 násobek? Pokud ano, pak to vypadá, že poslední SMS dorazila na BP až po skončení akce. Kolik Uridia je standardně na Slovensku za SMS?

6. †яOssΞ†®

†яOssΞ†® Expert fóra

5200 uridia za 1,60€.

TRIXT tohle ocenil(a).
  7. TRIXT

TRIXT Polobůh fóra

Pak to tedy odpovídá: jedna SMS 3,5 x 5200 = 18200 U. Celkem tedy 18200 + 18200 + 5200 = 41600 U. Závěr je, že SMS došla na BP až po ukončení akce.

8. Jessie

Jessie Polobůh fóra

Odporúčam pozrieť či je tomu naozaj tak v Bilancii by si mal mať záznam pripísania s presným časom

9. Callisto

Callisto Forum Moderator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku