Vzpomínkový let za †DZAFFA†THOR†®™ - CZ2

Diskuze na fóru 'Mediatéka' zahájená uživatelem svi1, 6/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. svi1

svi1 Stará škola

Ahoj.
    Na CZ2 se uskutečnila vzpomínková akce pro †DZAFFA†THOR†®™.
    Děkujeme všem kdo se zúčastnili, všem hráčům a admin týmu, který akci podpořil.
    Pokud máte pěkné fotky, prosím podělte se.

2. Korben

Korben Živoucí legenda fóra

Je veľmi smutné, ak skončí život človeka a o to viac, ak sa jedná o mladého človeka. Som veľmi rád, že sa k tomu komunita neotočila chrbtom a takto si uctili hráča, ktorého určite mnohý poznali aj osobne.
    Je to pekné gesto a týmto by som chcel vyjadriť úprimnú sústrasť známym a celej rodine. :(

3. Drift1

Drift1 Hrabě fóra

4. *Firefox1*

*Firefox1* Mistr fóra

5. PaRazZziTeK

PaRazZziTeK Rádoby autor

Něco jsem o tom slyšel , ale to už je asi rok, pokud to byl tento človíček. :(
    Ale ted otazka proč po tak dlouhé době má u jmena odznaček , nemá mít astronauta :eek:

6. PaRazZziTeK pleteš si ho asi s někým jiným.Dlouho nehrál znají ho spíše hráči co hrají cca 4-5 let na CZ 2 . A odznáček má proto že včera Admini nalogovali na jeho lodičku aby mohl být naposledy mezi nami.

7. F0rgyhoBráška

F0rgyhoBráška Zelenáč fóra

R.I.P džaffo byl jsi fajn kamarád kterého jsem měla čest poznat i osobně. chtěla bych poděkovat všem zůčastněným a adminum . Hvězdička

8. *****PapikSVK*****

*****PapikSVK***** Perspektivní autor

A čo sa mu stalo? :( (Ak to nie je tajné.)

9. (=Power-is-Power=)

(=Power-is-Power=) Rádoby autor

Upřímnou soustrast a hlavně děkuji adminům, že jim to nebylo jedno

10. Jupiter33

Jupiter33 Velmistr fóra

Upřímnou soustrast. †DZAFFA†THOR†®™ jsem nikdy moc neznal a tak jediný moment kdy jsem s ním hrál, bylo v roce 2014 když mi pomáhal expit na loď BigBoy. Byl to velkorysí hráč, škoda že už ho nepotkám. Upřímnou soustrast jeho rodině

(=Power-is-Power=) a -baghira2- tohle ocenili.
  11. meloun.okraden

meloun.okraden Zelenáč fóra

Ano taky upřímnou soustrast . Pamatuji si ho když jsem s nim a s elinkou a nikinkou hrávali

12. |KORMIČKA|

|KORMIČKA| Zelenáč fóra

Věnováno hráči †DZAFFA†THOR†®™

13. Y*o*D*i*A*k*

Y*o*D*i*A*k* Mistr fóra

Tez se pridavam k pamatce a omlouvam se ze jsem nebyl na akci venovane DZAFARYMU pac jsem tu nebyl.Uprimnou soustrast rodine a vsem pratelum

svi1 a F0rgyhoBráška tohle ocenili.
  14. Drift1

Drift1 Hrabě fóra

Sdílet tuto stránku