Návrhy Akciová munícia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem matfons, 24/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete, aby bola akciová munícia dostupná nielen v čiernom trhu ale aj na mori?

Anketa uzavřena 17/3/18.
  1. ANO

    77.8%
  2. NIE

    22.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matfons

    matfons Aktivní autor

    Ahojte,
    mám jeden návrh. Možno si ešte pamätáte keď bolo možné počas rôznych akcií kúpiť akciovú muníciu priamo na mori. Myslím si, že ak by vrátili akciovú muníciu späť na more, (nielen v čiernom trhu), bolo by to výhodné hlavne pre slabšie lode (ktoré nemajú milióny kusov takejto munície, a kupujú akciovú muníciu priebežne počas akcie). Dalo by sa tým zabrániť napríklad tomu, že hráč spotrebuje všetku muníciu skorej ako dostrelí akciovú loď a potom musí prekliknúť na hlavnú stránku aby musel znovu kúpiť akciovú muníciu (prípadne sa môže pri nákupe pomýliť a miesto 1000 kusov kupi milión, a tým môže ľahko prísť o perly).
     
  2. *Gergy*(FMF)(IPA)

    *Gergy*(FMF)(IPA) Pisálek fóra

    Ahoj, hlasoval jsem pro NE . Nápad zajímavej ale myslím že je to blbost. BP postupne přesouvá vše možny na moře + dalsí vymožensti.. a to že si koupím "omylem" milion misto tisíce je už jen a pouze muj problem,nevím zdá se mi to zbytečný :) přece jenom aspon je sranda :D a toto " Možno si ešte pamätáte keď bolo možné počas rôznych akcií kúpiť akciovú muníciu priamo na mori. Myslím si, že ak by vrátili akciovú muníciu späť na more, (nielen v čiernom trhu), bolo by to výhodné hlavne pre slabšie lode (ktoré nemajú milióny kusov takejto munície, a kupujú akciovú muníciu priebežne počas akcie).",nevím o tom že by se na moři dala koupit akční munice,vím o tom že na moři si mužes koupit při HH nebo MHH svetelku,fosforku.. ale akční ? :) za 7 let si nevybavuji že by to šlo třeba jako ted lamač že by nekdy šel kupovat na moři :)
    A hlavne nerozumím tomu jakou by to melo vyhodu pro slabší lode ? :) přeci pokud si silna lod muže koupit "lamač" na hl. strance v č.t. , proč by nemohla slabší lod ? :))
    pouze muj nazor hezky den :)
     
  3. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    *Gergy*(FMF)(IPA) Kedysi nebol čierny trh , tak kde sa asi kupovala municia? Predsa na mape mora a akciova municia bola napriklad svetelna , snehova atd. Matfons to myslel tak že hrač čo to hra dlhšie a venuje hre viac času a samozrejme viac real penazi tak ma aj viac periel našetrenych ako hrač čo to hra menej a menej investujuci hrač ktory ledva nahrabe 100 000 peral. Ja ked kupim naraz 1 000 000 municie v čiernom trhu tak nemusim na hlavnu stranku kvoli municii klikat cely den. Zato hrač čo si može kupit maximalne 50 000 alebo 100 000 municie naraz tak ten tam musi klikat každu hodinu. A ak ma taky problem s Flash playerom ako ja tak to by uvital každy. Ja ked kliknem na ine okno v prehliadači , či už je to hlavna stranka seafight alebo ked len kliknem na okno trebars you tube alebo zoznam .sk tak sa mi na 90 % sekne mapa mora a musim dat f5 aby sa mi resetla. Neviem čim to je ale robi mi to už asi mesiac. Takže tak ja som neni určite proti .
     
  4. *Gergy*(FMF)(IPA)

    *Gergy*(FMF)(IPA) Pisálek fóra

    BlackOuts Ahoj , dobře uznavam tuhle okolnost "černy trh " nebyl . Ale nemeni to okolnost že by to muselo byt prioritou na moři , čím chci naznačit že už je toho tam dost (a jak naražíš flasch atd to asi tak trochu nestiha :) ) a určite se dalsí veci budou přidávat :) nic mene to byl pouze muj osobní nazor :)
    Btw. za 7 let na sea si fakt hodne matně vybavuji nakup akcni munice z moře,asi hraješ dýl :) díky za tvuj názor :)
     
  5. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    s tým prehliadačom mi to robi takisto, riešim buď klientom alebo si dam more na druhe okno a mam ich posunute voči sebe o 5 cm ( široká obrazovka)
     
  6. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    *Gergy*(FMF)(IPA) len tak mimochodom
    Pirát od:
    2008-12-02 21:40:35 K veci- Už či tam bude o 1-2 druhy municie viac alebo menej je to uplne jedno . Ide o to že na mape mora je už všetko možne tak prečo tam nedaju aj akčne veci. Nemusi tam bit nove poličko ale možu dat municiu pod municiu ako je aj pri MHH a HH . a ostatne veci tam kde su kluče , amulety ,rakety. ツ乂乂乂ΚΤΜツ Ja tak isto hravam aj na klientovy ale strašne mi lezie na nervy ked si otvorim viac stranok alebo rozklikam forum a okna nejdu samostatne zavriet. A to nehovorim o tom že dam strielat NPC napriklad na bonusovke a medzi tym si pozeram spravodajstvo a videa. a to už potom musim mat otvoreny dalši prehliadač čo neni moc dobre na vykon PC ked hra sama o sebe seka a mrzne aj bez toho:(S tym klientom by to mohly spravit aby sa dali okna samostatne zatvarat;)
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nesplňuje pravidla pro odeslání zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.