Aréna

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem TINKA15, 4/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    Čau-Během akce budete mít přístup na zbrusu novou bojovou arénu-to je znění ve FAQ,tohle je opravdu zbrusu,nebo jen Váš výbrus nějakého papouškovaní od zadavatele?Podle mě když už tu dávate vše co Vám nařídi,měli by jste se aspon zamyslet,protože se taky muže stát,že čínan bude mít špatný slovník v ruce a Vy budete papouškovat i houna.P.S. pro ty co nepochopily,to není "zbrusu" nic nového.
     
    železny.dědek.CZF tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj TINKA15, jedná se o původní FAQ, které si nemyslím, že kvůli takovéto drobnosti je zapotřebí snad měnit, nejedná se o nic podstatného přeci. Nemluvě o tom, že jedná o oficiální oznámení, která by měla být taková jaké je provozovatel dá i když ano uznávám ne vždy jsou tam pravdivosti bohužel.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    No a na ty nepravdivosti a blbosti byste je měli upozorňovat vy. Ať už sami nebo na základě upozornění hráčů. Třeba proto, aby se situace zlepšovala a ne že se jedno oznámení posílá bůhví jak douho.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, nebaví mě neustále psát dokola to samé. My můžeme nahlásit, že něco je jinak a většinou to i další země hlásí, ale záleží na provozovateli, zdali se rozhodne a řekne ano opravte to. A nebo pošle nějakou změnu či dodatek oznámení.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Poseidone, umíš číst? Já ve svém příspěvku nikde nepíšu, že máte oficiální oznámení měnit a upravovat sami. To už si opravdu pamatuju, že nemůžete. Píšu o tom, že máte provozovatele na chyby a nesmysly upozorňovat. V podstatě jsem napsal to samé, co ty, tak si svoje "... nebaví mě neustále psát dokola to samé." nech od cesty.
     
  6. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Myslím si, že tohle je české a slovenské fórum, tudíž - když tu změníte 3 a více slovíček aby zněl název (např. Aréna je zpátky a pokračování...), než, že tam je už po 150.. Zbrusu nová aréna, myslím si osobně, že za tohle by vám vedení seafightu neutrhlo hlavy :D :D
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *jakor40, je CS/SK ale bohužel i tak musí dodržovat pravidla i já mám nad sebou nadřízené, kteří toto kontrolují.
    Ahoj Geralt64, stále jsme u toho samého, na chyby je upozorňováno, ale pakliže se nerozhodne to provozovatel opravit nenadělá se nic bohužel.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.