Bitva proti hněvu oceánu (6. 9. 2018 - 11. 9. 2018) diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Mirek, 4/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Bibi tohle ocenil(a).
  2. Kraken-52

    Kraken-52 Pisálek fóra

    ahoj,to snad nemyslíte važne,že lode z akcie same utočia,však sa neda plaviť po mori :(((
     
  3. Baba_Yaga

    Baba_Yaga Rádoby autor

    Akcia totálne na nič,prejdeš po kusku mapy a si pod vodou,odmeny tiež nič slabota,nech to radšej zrušia ved je to na smiech:)
     
  4. Koblajs-cz

    Koblajs-cz Zelenáč fóra

    Neda se vubec hrat:)
     
  5. hook.cz

    hook.cz Zelenáč fóra

    BA mam takovou hloupou otazku?To si opravdu myslite ze lide,kteri hrajou tuto hru jsou tak hloupy?? Akce neni ani trochu vydelecna,tygru je na mori tolik ze ani neprojedete pres celou mapu,bez toho aby ste se aspon jednou neopravovaly.Kdyz uz teda chcete delat akce tak to delejte tak at ztoho profitujete jak vy tak ale zaroven i hraci.Tahle akce totalni propadak a nechapu jak jste to vubec mohly uz jen vuci hracum pustit ven. Omlouvam se ale tohle je opet vysmech vsem hracum,ktery plati ruzne balicky a vyhody ve hre.:(
     
    strýcu tohle ocenil(a).
  6. motorko69

    motorko69 Pisálek fóra

    I po synchornizaci dostávám lebkovou munici, někde problém?
     
  7. Agramon

    Agramon Pilný autor

    No jestli jste chteli na novy server nalakat nejake hrace,tak touhle akci jste je odradili. Toho co tohle vymyslel, bych na minutu vykopnul z firmy.
     
  8. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    tahle akce je kazdej rok a pokazde vsichni breci :D tak to odhlaste a nehrajte jednoduche ne?
     
    CHUDINKA-CZ tohle ocenil(a).
  9. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    mně to hlasí restart ted :)
     
  10. motorko69

    motorko69 Pisálek fóra

    Na fóru je napsané "změnili jsme", usoudil jsem, že už proběhl. Ale jestli ne, tak ok. Díky ;)
     
  11. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Treba to delaji naschval, kdyz to ma takovy uspech - to me nenapadlo :))
     
  12. CHUDINKA-CZ

    CHUDINKA-CZ Pisálek fóra

    Ahoj všem,
    hraju hodně a hraju poměrně dost let. Každý den čtu na chatu knourání jak hráči chtějí starý sea...tak tady ho máte!!! Před 5 rokama by se s váma nikdo ani nebavil o tom že vás něco střílí když je to pirátská hra byli eventy kdy vyskakovali útočný npc co sekali přes půl mapy a nebylo takový HP a žádný voodo a jezdící opraváři apod.... doporučuju všem co se bojí rány aby si někde našli hru PEXESO páč jak já říkám: Kdo se bojí nesmí na moře! Hezkou hru všem co se nebojí
     
    ondraz.cz tohle ocenil(a).
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj hook.cz, já tu opravdu nejsem od toho abych posuzoval jestli je akce výdělečná či nikoliv a podobně. Jediné co mohu udělat klasicky je nahlásit nespokojenost a doufat, že se centrála rozhodne udělat změnu. Akce se různě upravují a i přesto, že na to hráči nadávají vždy se po čase najde x spokojených hodnocení. Osobně jsem jí ještě nezkoušel, ale myslím si, že jako v každé si hráči najdou nějaký fígl jakým stylem hrát aby nebyli v - i když plus bude třebas jen nepatrný. Nicméně akcí je v poslední době dost tak se nedá čekat u každé zisk.
     
  14. Preco mi nejdu bonusove kody? su 3 a jeden mi pripisalo co je 50k municie a 15 klucov a ostatne nie. a normalne mi dalo zelenu fajku ked som ho natukal ale v denniku nic ani nikde nic
     
  15. hook.cz

    hook.cz Zelenáč fóra

    Ahoj poseidone jen jsem rekl svuj nazor nic vic. Moc dobre vim jak to je a vim ze vy jako admini mate jen male sance do hry jako takove zasahnout ;),a je mi jasne ze nemuze byt kazda akce ziskova ale take nejde aby byla vecne prodelecna :).A jeste jedna dost dulezita vec,kdyz uz teda pisete o starem sea,tak by bylo dobre psat o dobach kdy lodicky strileli nejvic za 10 tisic nebyly zvisene paluby,zadne talenty a jine vymozenosti.Tomu ja osobne rikam stare sea;).Jinak dekuji za odpoved Poseidone
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †☠..муѕтι¢αℓѕνк..☠†, nevím které ti nejdou buď jsou neplatné a nebo jsou určené jen Globální Evropu 7.
     
  17. Shadie

    Shadie Rádoby autor

    Nevýdelečná akce?

    2018-09-07 03:19:56
    190000 x Jedovatá munícia z chobotnice pripísané. Dôvod: Obchodník
    -171'000 Perly

    2018-09-07 03:14:32
    10000 x Jedovatá munícia z chobotnice pripísané. Dôvod: Obchodník
    -9'000 Perly

    2018-09-07 03:45:00
    Získal si 500 x Crowns.
    2018-09-07 03:45:00
    Získal si 500 x Crowns.
    2018-09-07 03:45:00
    Získal si 307981 x Perly.
    2018-09-07 03:45:00
    Potopil si loď Lupič Enkir.

    nákup krakenej munície za 180 000 perál > čistý zisk skoro 130 000 perál ;)
     
  18. hook.cz

    hook.cz Zelenáč fóra

    Ahoj Shadie mam takovou hloupou otazku?Jakej mas DMG a jses full? Pokud ano tak je jasne ze mas takovy vydelek,kdyz Enkira ustrilis prakticky sam.Nebo aspon z velke casti mu uberes nejvice hp.Pak ano tyto vydelky jsou mozne ;)
     
  19. Shadie

    Shadie Rádoby autor

    • Zbytečná citace
    Tak of fullky mám teda pekne ďaleko :) Mám zatiaľ len cca 350 diel a ustrieľal som ho len vďaka kopcu amuletom, dobrému mazlovi a obrancovi 3. stupňa (čo padol z prepadu Slobody). Damage som dával len cca 160k krakenkou so stratenou láskou
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/9/18
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím dle pravidel děkuji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.