Bitva titánů (3.8.2017 - 14.8.2017)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 3/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj _sandokan_CG!,

    máme to s kolegou v popisu práce, ale jinak máš pravdu nejčastější otázky zde na fóru se zde neustále opakují a myslím, že hráči co to hrají již několik let, tak vědí že je to stále stejné, např. klíče se mění v poměru 1:1 až na jednu výjimku ... vždy stejně a tak bych se mohl opakovat i s esencema, dušema atd. také každý měsíc skoro stejně. Akce jsou furt, už není skoro ani jeden den mezi a opravdu zajímavé otázky se řeší spíše jinde než tady, ale je to škoda, plno věcí se neustále mění ... pokud tu již někdy v minulosti bylo pěkné téma, tak dnes již hodnoty neplatí, nedá se z něho čistě vařit ...

    Podle mě, zde lidi u této hry tráví desítky hodin denně ale hodina na fóru je pro ně problém, mě někdy překvapuje, na co se hráči ptají na chatu. Osobně když už něco hraju xx let tisíce hodin, tak chci vědět více než kdy bude poukázka nebo výměna, to není pro mě věc, která mě spasí a bez které nedokážu hrát ...

    výměna zde

    pěkný den
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.