Bojové body

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Geralt64, 14/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak si jdu zase po cca 2 letech poplakat. Dosáhl jsem nejvyšší bojové hodnosti a stejně jako minule jsem přestal dostávat bojové body. Pokud tedy není akce, nemám na moři co dělat. Tentokrát v tom nejsem sám, jen nan našem serveru je takových hráčů několik.
    To jsou opravdu programátoři z BP tak neschopní, že ani po dvou letech nemůžou přidat další hodnosti? Je takový problém přidat těch hodností víc najednou, aby vydržely na delší dobu?
    Bojové body přibývají pomalu. Když minule přidali hodnosti (nevím přesně, myslím, že přidali 4 nebo 6), tak mi trvalo zmíněné 2 roky, než jsem je udělal a teď zase budu spolu s ostatními hráči, kteří už nejvyšší hodnost mají, čekat, než se BP uráčí přidat další. Minule jsem čekal 5 měsíců, tak snad to teď bude rychleji. Doufám.
     
  2. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Samotného by mě zajímalo jak to mají nastavené, někdo kdysi dávno tu dal přehled snad všech hodností (https://board-cs.seafight.com/threads/the-naj-screenshooty.2993/page-14) povedlo se mi to najít, jen sjeďte trochu dolů. Nevím proč třeba každýho půl roku nepřidaj jednu sadu :) po těch 3 plackách.. Například co sleduji hodně videa seafightu.. na megaserveru na kterém jsou turecké servery tam ma minimálně 15 lodí tu nejlepší hodnost.. tam je to musí hodně bavit :)
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    kdy budou přidány další hodnosti nemáme, ale žádost o navýšení předáme.

    pěkný den
     
    *jakor40 tohle ocenil(a).
  4. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    Kdyby jste si furt neměnili body v rámci aliance trvá vám to mnohem déle :D :D :D
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nemám body za nikoho z aliance, tak se hoď do klidu vtipálku :)
     
  6. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    věřím ti :)
     
  7. Tomikeee

    Tomikeee Rádoby autor

    super akce mauderove dni srotova minice ma virazne poskodenie proti hracom ale co stymi ktori este nedosiahly este body aby si ju kupily nemaju ani sancu proti druhim hracom a to este stoho maju 2nasobok bodov neni ohlad na druhich hracov us ked tak ju maly dat do platebky aby to bolo trosku fer v boji
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Tomikeee, nikdy se nelze zavděčit všem, zas by ostatní nadávali, že přicházejí částečně o výhodu, kterou si jiní museli získat za velké množství munice a času. To by mohl rovnou každý mít lodičku na aktuálně 30 levelu plnou nejlepších děl a kamenů. Každý z nás někdy začínal a ostatní proti němu měli výhodu. Ve výsledku stejně i když má munice větší poškození pokud přijde lodička s malou ránou ani tato munice jí nezachrání.
     
  9. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    No lodička s malou ránou asi nepříjde, lodě co mají tuto výhodu mají velkou ránu i bez šrotovky.. ale proč jim nedopřát ještě lepší výhodu. Zaslouží si to. Když mělo být bonusové poškození na konfetovou munici která byla k dostání v černém trhu pro všechny, tak se to raděj zrušilo. Po dobu trvání této akce je hra vícemeně nehratelná.. Nejlépe zalezt na svitek a čekat na konec.
     
    železny.dědek.CZF tohle ocenil(a).
  10. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Alebo ďalšia možnosť: neprihlasovať sa vôbec, maximálne si vyzdvihnúť prihlasovací bonus :D
     
    železny.dědek.CZF tohle ocenil(a).
  11. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Dejte šrotovku do platebky! Voodoo uder a ledovku nekoupím protože proti šrotovce nemám šanci.
    Myslím že je to fér. Hráči co mají dost bp ušetří reálné peníze a Bigpoint si určitě taky nebude stěžovat že hráči kupují
    šrotovku za prachy :D
     
    železny.dědek.CZF tohle ocenil(a).
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Dělej bojové body a budeš mít šrotovku taky.
     
    kywa tohle ocenil(a).
  13. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Ono aj tak jedina vyhoda je že šrotova municia pridava 2nasobok elitnych bodov. Je sice pravda že ma večšie poškodenie ale aj tak v terajšiej dobe viac zaleži či ma hrač dostatok Nebeskeho ohna a dračieho ohna. Večšinou aj tak každy jazdi na mape s niekim druhym. A ty čo povečšine nemaju hodnost na šrotovu municiu tak su aj tak zalezeny na svitkoch a vadi im len to že tu municiu nemožu použit na svitkoch
     
  14. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Geralt64 Jaky je tvuj nick na moři )))
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    ♔ Geralt ♔ uni ♔ - GE3 :p Momentálně ale nebojuju, protože nedostávám bojové body :(
     
  16. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Geralt64 To nevadi ale ja je potřebuji ))
     
    kandoll tohle ocenil(a).
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.