Bokor

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem motorko69, 1/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. motorko69

    motorko69 Pisálek fóra

    Ahoj, chci se zeptat, jestli losování Bokora proběhlo, přijde mi nepravděpodobné, abych něco nevyhrál. Díky
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Proběhlo, výhru mám připsanou:

    2018-06-01 00:14:06
    Systémový dobropis na zboží: 15 x Dělo Devastátor 2. stupně. Důvod: Bokorův pohár
    2018-06-01 00:14:06
    Systémový dobropis na zboží: 1 x Královský měšec s kořistí. Důvod: Bokorův pohár
    2018-06-01 00:14:06
    Systémový dobropis na zboží: 30 x Přízeň krále. Důvod: Bokorův pohár
     
    motorko69 tohle ocenil(a).
  3. motorko69

    motorko69 Pisálek fóra

    Ok, díky :( to jsem musel mít hodně brutální smůlu.

     
  4. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    :D:D..za hloupost se platí...:p
     
  5. kengura

    kengura Pisálek fóra

    • Doubleposting
    Ahoj, mám takový problém. Kupoval jsem si 100x Bokorových beden a nepřišli mi :((

    Když byla akce tak sem si je kupoval a nic !!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/1/19
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj prosím dle pravidel. Nicméně jedině kontaktovat herní podporu. Záleží kdy jsi je kupoval, jakou jsi zvolil platební metodu atd. Ale co vím pakliže je dostaneš po prohodí se a dostaneš za ně alespoň odměny.
     
  7. kengura

    kengura Pisálek fóra

    Dobře, já budu kontaktovat podporu ihnet :/ . Ale aby my ty bokorové bedny přišly. Děkuji
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je možné, že jsi je dostal zkus se podívat do lodního deníku a vybrat si bokor. Pakliže jsi je dostal například včera již by se měli prohodit si myslím automaticky. Bohužel bez účasti na hlavním losování.
     
  9. kengura

    kengura Pisálek fóra

    Já jsem se do lodního deníku koukal a nic jsem tam neměl :((( Já jsem investoval do sea a nic mi nepřišlo. To je fakt pěkný!
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Podpora po tobě požadovala určité informace ale ty už jsi neodpověděl. Tímto způsoben se problém těžko vyřeší. Bokorův pohár je většinou od cca 12 dne v měsíci do posledního dne v měsíci.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.