Bokorův pohár - Březen(Marec)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 11/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  2. charliCZ

    charliCZ Zelenáč fóra

    Ahoj chtel bych upozornit ze tam v oznameni mate dole pod bonusovkama chybu ze je akce jeste na unor;) tak kdyztak prepsat :)
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj charliCZ, děkuji za kolegyni opraveno.
     
  4. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    a ja mam dotaz a prosim i o radu vzdy jsem kupovala pres kartu a ted uz par dni mi to nejde pise mi to vyskytla se chyba nechapu proc poradi nekdo dekuji
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Mikinka.cz, a tento problém ti to píše při platbě jako takové a nebo při snaze dát předmět do košíku?.
     
  6. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    ahoj pri platbe uz jsem si bokor kupovala a az ted mi to pise nevim proc karta ok na banku jsem volala a overovala a proste miá to nejde
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Mikinka.cz, tak zkus ještě payment podporu jestli nedošlo k nějakému problému s nějakou z plateb. Místo problému ve hře zvol problém s platbou nejspíše bych zkusil buď chybová hláška či černou listinu.
     
  8. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    • Doubleposting
    ok skusim zatim dekuji

    hoj poseidone dekuji za rady bokor koupem dik:))
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/3/17
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Mikinka.cz, není zač, rádo se stalo. Prosím příspěvky dle pravidel děkuji a pěknou hru.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.