Cesta námořníka

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *Morgenster*, 11/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Morgenster*

    *Morgenster* Zelenáč fóra

    Ahoj, dnes jsem začal hrát a chtěl bych se zeptat, jaká je nejlepší strategie, nejrychlejší, nejefektivnější na to, dostat se k lepším lodím, případně co se vyplatí si koupit a podobně.
    Ještě bych se chtěl zeptat, jestli víte, že se hra bude ještě někam vyvíjet a posouvat, jestli má cenu hrát.
    Díky :)
     
  2. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    • Ponúkanie a pýtanie účtu, hesiel a botov
    Ideální je nakoupit hodně za hotovost pak EDIT
    Přečti si starší příspěvky a rozhodni se sám. Hraju to cca 8 let s ročními pauzami a hrat jde od desíti k nule.
    U čeho máš 100% jistotu, že se bude vyvíjet a fungovat jsou věci v platební oblasti.
     
    Naposledy upraveno: 9/1/17
    Brumla a železny.dědek.CZF tohle ocenili.
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, dodržuj pravidla děkuji.
     
  4. Numen.cz

    Numen.cz Zelenáč fóra

    remiel : tak ted si teda poradil :D :D
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  5. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Rada byla smazána:D a já za ní zabanována :D
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Morgenster*,

    napsat se toho dá opravdu hodně, ale každý se musí nakonec rozhodnout sám, co je pro něj nejlepší.
    Přejdu předešlé příspěvky, nemá cenu se nad nimi ani pozastavovat. Hra má velký posun, velké skupině hráčů to spíše vadí, protože se těžko konkuruje, farmářský běh za full lodí je pro velkou část hráčů nedostižitelný.

    Pokud Tě mohu poradit:

    1. pouze 5 lvl.
    2. střílet adm. Sinclairy


    vydržet tak dlouho, jak jen to půjde, lepší NPC na výdělek pro začátečníka prostě není, 300 000 HP za 1000 perel 10-20 ks za hodinu a výskyt se znázorňuje na moři, pro srovnání, stejně jako full loď na mapě (Behe) 16 lvl. Mezi přejížděním z mapy na mapu glitzovat, sbírat ty malé předměty na moři, se začátečnickou ochranou to není tak zlé, velké lodě na tebe budou jen mlstně koukat, potopit Tě mohou jen jednou za hodinu dokud nevystřelíš, 20 000 perel, není tak špatný. Nastřádané perly efektivně ukládat v opevnění, slotech a talentech, 50 libráky za zlato bohatě na Sincery stačí.

    Zadarmo to není, ale dá se výměnou za čas udělat v poměrně krátké době slušná lodička, jakmile poposkočíš na 6 lvl. půjdeš s výdělkem dolu, admirálové tam jezdí také, ale již za ně perly nedostaneš pouze zlato. Zbytečně se nemá cenu honit za eventem, malé Loďky tím jen ztrácí čas, místo toho popřemýšlet jak ... o tom zase někdy jindy

    Hra je na dlouhou dobu a přestat můžeš kdykoliv i po 8 letech :D ....

    pěkný den
     
    bambino.cz tohle ocenil(a).
  7. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    zajímalo by mě za co remí dostala ban remi tady se nezavděčíš jako poctivý hráč dostaneš ban tak raději aby jsme bootovali hru a kašlali na to aby jsme někomu radili prosím o ban
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  8. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Dostala jsem ho za pravdu, kterou ale bohužel moderátoři nemohou akceptovat (i kdyby s tím náhodou souhlasili). Je zajímavé, že před 7 lety by mne taková rada ani nenapadla.
     
    Naposledy upraveno: 21/5/17
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -medved78-,

    nevidím tvojí radu, jestli jsem někde přehlédl oprav mě. Je úsměvné když soudíš a přitom si tu radu Remiel (narozdíl od nás) ani nečetl. Zavděčit se můžeš hráči, který žádá o radu pro nás to zde nepíšeš a Remiel pokud nesouhlasí s 1 denním banem může požádat podporu o přehodnocení, já osobně jsem rád, že nevyužila svého druhého účtu a nemuseli jsme opětovně trestat.

    Ban nemám proč Ti dávat a žádné potěšení ani zisk z toho nemám raději bych zde četl tvé rady výše uvedenému hráči. Máš prostor a určitě to někdo ocení. Pokud bych si měl rýpnout, tak čím je zde větší hloupost, tím má více ocenění :(.

    pěkný den
     
  10. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Nejlepší rada je vůbec nezačínat hrát. Pročti si forum a získáš obrázek v jakém stavu je hra kolik obsahuje chyb které se neopravují a kolik peněz by jsi musel bp poslat a posílat. Ze začátku tě hra bude bavit, ale po nějakém čase zjistíš, že za perly a zlato u dál loďku nevylepšíš ...
     
    dannyum, .WWW. a Remiel tohle ocenili.
  11. udo68

    udo68 Zelenáč fóra

    ahoj chtěl jsem se zeptat na vhození moja do kotliku aruby mojo sbírám stále ale klikám na kotlík a nejde a stav moja taky nevím kde hledat můžete poradit děkuji.

    ahoj chtěl jsem se zeptat na vhození moja do kotliku aruby mojo sbírám stále ale klikám na kotlík a nejde a stav moja taky nevím kde hledat můžete poradit děkuji.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/5/17
  12. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Stav sa dá pozrieť aj na mori rozkliknutím na malý štvorček a hodiť ho môžeš z prístavu. Keby si pozrieš nápovedu - Abecedný zoznam F.A.Q tak odpoveď by si našiel za pár sekúnd aj sám
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj udo68, přesně tak jak ti píše spoluhráč. Kotel
     
  14. nešika-cz

    nešika-cz Zelenáč fóra

    do 5 lvl je nejlepsi byt za prvne ty admiraly sinclery a za druhe jak bude akce zase jak je ten okeanos tak na nem se da vydelat strasny balik perel ja na nim vydelal minuly rok na celou delovou rampu od 1 stipne az do 7 stupne
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce - zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.