CHAT

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *NOLI*, 30/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    Hezký den chci se zeptat bude ještě někdy tato funkce hry fungovat ? Třeba při narozeninové akci by se to opravdu hodilo vzhledem k tomu, že akčního admirála nepsalo kde naskočil a vzhledem k tomu, že není chat nedalo se zjistit kde je bohužel jsem neměla to štěstí na něj narazit a tím pádem jsem nesplnila ani základní řadu úkolů což mě u narozeninové akce opravdu mrzí :( možná by bylo lepší opravit základní chyby hry než neustále spouštět novinky a akce které jsou pak skoro o ničem když se nemáte s kým domluvit v jednom se střílet moc nedalo a sehnat parťáka teď opravdu není lehké a pravdou je že tahle hra mě po těch letech nepřestala bavit právě proto, že jsem si ráda popovídala se spoluhráči kteří hrají stejně dlouho jak já svým způsobem jsou to pro mě už přátelé a bez chatu to nejde a jezdit jak bludný holanďan po mapě a hledat jestli náhodou na někoho nenarazíte mě nebaví je to už přece jen dlouhá doba co tohle nefunguje a myslela bych že zrovna toto se budou snažit opravit brzo díky za odpověď
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *NOLI*,

    chat je většinou věc internetového prohlížeče, není to sice vždy, ale většinou ano. Vyzkoušej jiné prohlížeče, zkus čistit PC, resetovat chat, jiný počítač, vyloučíš tím chybu počítače atd. Dal jsem teď výpis u nás na serveru, je tam 81 hráčů v CZ/SK, to je normální. Píšeš, že je tento problém u tebe dlouho, pokud jsi již vyzkoušela všechny možnosti, které píšu tak jedině ještě zkusit požádat podporu.

    Pokud jde o úkoly, tak je pravda, že pro samotáře to není, je to kolektivní hra a je třeba zapojit TS, chat atd.

    pěkný den
     
  3. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    ale nám to nejde téměř nikomu z cechu píšeme si na skype nebo ts
     
  4. benjik6

    benjik6 Rádoby autor

    už jsem to tu jednou psal zkoušel sem jiné prohlížeče smazal jsem uplně vše ,děkujeme za fundované rady
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    A kde hrajete? U nás na GE3 je to v pořádku, chat funguje.
     
  6. ☠D⊙n_Quij⊙te☠

    ☠D⊙n_Quij⊙te☠ Zelenáč fóra

    Mám stejný problém už víc jak půl roku, nejde mi chat píše to Authorization Failed! Na podporu jsem psal nemá smysl psát s jakým výsledkem. A samozřejmě jsem vyzkoušel všechny možné rady co tu píše Mirek a bez výsledku.
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj benjik6,

    rozčilováním nikdy nic nevyřešíš, kdybych se rozčiloval pokaždé když opakuju stejnou věc, tak nenapíšu nic. Možná si to zde jednou psal, možná se k tobě již nikdo nepřidal a bylo uzavřeno.

    V tomto roce nebyla nahlášena od CM a FM žádná chyba s chatem na žádném globálu, (pouze chyba s ignore hráče), pokud chcete abych předal chybu dále, tak napiště , server jak píše Geralt64 a doufám, že všichni z daného cechu to zde potvrdí.

    Do hlášených chyb z podpory nevidím, pouze které se předávají jim.


    pěkný den
     
  8. benjik6

    benjik6 Rádoby autor

    Hrajeme GA1 ,připojili se tu i další nedávno! (cca 14 i podpora kontaktována ale asi zbytečně) a cizince které máme v cechu nebudu nahánět na české forum.Mirku to si myslíš že nemám nic lepšího na práci a tak si asi vymýšlím problémy s chatem ?.Je to problém více hráčů ale tahle chyba BP nic nestojí tak se neopravuje .Jak udělají chybu na které prodělávají je to opraveno hned na druhý den.Už sem dostal i radu obrátit se na cizí podporu tak asi nezbude nic jiného.A já se nerozčiloval protože těm radám se dalo jen zasmát tak jako kdž tohle radila podpora zaručené zaklínadla smazat cookies atd.
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj benjik6,

    Ok je to tvá volba, alespoň nebudu mít s tím práci a budu se moci věnovat jiné činnosti, která postihuje více hráčů. Těm radám se můžeš zasmát v tom nemůžu nikomu bránit, u mě osobně reset, F5, cookeis, temp, temporary, atd. atd. pomáhají i v jiných věcech a možná by jsi se divil a potom mi napsal "ahá to jsem nevěděl" jako většina hráčů. Ale někdy je asi lepší nic nepsat a nechat ostatní v nevědomosti, méně práce více zábavy a konec konců to nejsou oficiální informace a proč psát nějaké reálné pohádky:).

    Předám dále, že je chyba na GA1, moc hráčů to asi podle reakcí nebude.
    Na podporu, kdo má zájem, pište prosím s IP adresou, benjík6 můžeš se obrátit na cizí podporu, nikomu nebráním. Vždy se snažím vstřícně k něčemu dostat a řešit to, proč bych psal něco, co není k ničemu ...

    pěkný den
     
  10. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Mirku ono je celkem zbytečný reagovat (a ni už pomalu není kdo by reagoval protože spousta hráčů kvůli tomu co bp se sea provedlo skončila) to jsem udělal když se to tu řešilo před více jak 2 týdny konkrétně tady: https://board-cs.seafight.com/threads/chat.56622/ a výsledek ? žádný chat Globál Americe 1 stále nejde !!!
    Ztrácet čas s psaním na na naší slavnou podporu nebudu, protože to jsem naposled udělal když se testoval server GE 6 a podařilo se mi tam přihlásit a druhý den jsem pak nemohl hrát a z podpory mi pouze odepsali ve smyslu, že jsem hlupák že bylo oznámení ať čekám a až se server spustí tak pak snad budu moc hrát. Nakonec mi stačilo napsat jen na francouzské forum nick, id a server kde hraji a do 10 min. jsem mohl hrát...
     
    benjik6 a Remiel tohle ocenili.
  11. benjik6

    benjik6 Rádoby autor

    To že tady každý nenapíše neznamená že je těch hráčů málo.některým jde jiným ne a jak sem psal výše jsou to i cizinci které máme v cechu.Napíšu to po 3x a naposled resetoval ,cookies ,celou historii komplet všechno co prohlížeč nabízí a dokáže smazat .Tady ti to dokonce AZLAB našel aby se vědělo kdy se to řešilo a že se nic neděje. Je to jako hrách na stěnu házet.Tak jak se budu nudit napíšu na podporu abych dostal stejné rady ale řešení žádné .Přesto díky Mirku
     
  12. ☠D⊙n_Quij⊙te☠

    ☠D⊙n_Quij⊙te☠ Zelenáč fóra

    Tak chat mi po půlroce opět funguje. Díky Mirkovi za radu napsat na podporu i IP adresu. Podpora mě celkem překvapila v mém případě první problém, který vyřešila k mé spokojenosti.
     
  13. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    • caps lock
    PO TRECH MESICICH SE PRIHLASIM A OUHA NEJEDE CHAT
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -medved78-,

    v první řadě prosím o dodržování pravidel.

    Jinak se budu zase opakovat, napiš server, zkusit sám vyřešit čištěním, změna prohlížeče atd.. Pokud nezabere stále nejde, napsat na podporu společně s IP adresou, problém jde určitě řešit.

    Kterým chat stále nejde, též sem napiště, na začátku tohoto vlákna se mi zdálo, že jde o hodně hráčů, tak ať máme přehled, kolik hráčů z CZ/SK komunity to postihuje, kolik hráčů je již vyřešeno a kolik zbývá.

    Ahoj ☠D⊙n_Quij⊙te☠,

    nemáš zač a díky za příspěvek.

    pěkný den
     
  15. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak jsem si dal práci a na podporu napsal. Na podpoře prý o problému s chatem na našem serveru evidují a teď a čekají na vyjádření jestli se jedná o chybu a nebo o zrušení chatu ...
     
  16. benjik6

    benjik6 Rádoby autor

    azlabe některým ten chat normálně jde takže nic nezrušili :)
     
  17. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Já jen tlumočim co mi napsaly z podpory, pak ať si nikdo nediví, že nerad píši na podporu a nikde jí nechválím !!!
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj benjik6, AZLAB,

    pokud hrajete na Globál amerika 1, tam je to opravdu v současné době složité, stejně jako nemáte na chatu CM a mít nebudete je možné, že nebude CZ/SK chat dostupný a budete muset si zvolit jiný jazyk, ale to předbíhám, protože k tomu žádné oficiální informace nemáme. To že někomu chat jde, jak píšeš benjik6, nemusí vždy znamenat, že všichni používají CZ/SK. Také je důležité jakým způsobem k tomu dochází, může to mít souvislost např. s platební měnou, ale to také jen tipuju.

    pěkný den
     
  19. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak jazyk si samozřejmě mohu zvolit jiný, ale to nic neřeší, protože okno s chatem se mi nezobrazí ani když změním jazyk a platební měnu nezměním a s tou to nejspíš nesouvisí, protože to by se týkalo i jiných měn když se problém s chatem řeší (bohužel se stejným výsledkem jako tady) i na anglickém fóru.
     
  20. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ΛΖLΛB,

    protože si rád vše odzkouším, tak jsem zkusil GA1 a chat mi též nejde, přístupový server "85". Sice na tom nic nezměním, pokud má provozovatel hry stím jiné záměry, ale aspoň s to zkusím. Nezbývá než čekat, jestli k tomu dostneme oficiální informace.

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.