CHAT

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *NOLI*, 30/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    jj Azlabe mám stejnou odpověď je ovšem fakt že vím minimálně o jednom hráči který bude mít měnu stejnou jak já přihlašuje se na cz chat a jde mu takže to vypadá spíš na nějakou chybku někde jinde ovšem ze známých je jediný o kom vím njn nesypeme není nutné opravovat (omlouvám se Mirkovi a spol.) ale přesně takto to cítím ale ono není důvod si něco kupovat když hra vypadá jak vypadá tak maximálně udržovat prémium abych nepřišla o palubu, když už jsem ji jednou zaplatila
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *NOLI*,

    já si právě s tou chybou nejsem tak jistý, protože mě chat bez problémů jde na všech serverech, kde hraju nebo jsem hrál, vždy jsem měl stejný PC a stejné nastavení, ale na GA1 mi nenaskočí, nejde resetovat atd. Navíc jsem se tam nalodil s 0 HP i 0 VB bez amuletů a prostředků. Tato chyba je už v řešení, ale na chat u vás je těžké odpovědět, nevím ani kolik tam hraje CZ/SK hráčů. Ten počet je také důležitý, když chyba postihuje všechny, je opravena rychle, ale jak to postihuje jen část a ještě nepravidelně, je těžké na to přijít.

    pěkný den
     
  3. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Mirku,
    připojuji se na stejný chat ovšem ze serveru 329, a zrovna v tento okamžik, tam jeden hráč ze serveru 85 je, a vídám jich tam víc.
    To co popisuješ mi velmi připomíná situaci před dvěma lety, kdy 3-4 hráčům nefungovala mapa na tomto serveru a na ostatních serverech, ve stejnou dobu a ze stejného počítače to běželo normálně. Tenkrát jste zde i na podpoře stále opakovali, že jde o naší chybu a našeho připojení. Někteří úplně přestali hrát. Já se po osmi měsících vrátila a bez jakých-koli změn na PC, nastavení a internetu a vše najednou fungovalo v pohodě. Jen jsem si musela na opravu počkat tak 1,5 roku. Přeji svatou trpělivost.
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Remiel,

    tu situaci si velmi dobře pamatuji, také nepříjemné, hlavně z důvodu, že to bylo málo hráčů a CZ/SK tým byl skoro jidiný, který to dokola hlásil. Tato situace je ale trochu odlošná, na Asii mi mapa šla, ale chat na GA1 mi nejde.

    pěkný den
     
  5. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    GA1 a Asie jsou nyní jeden megaserver a jak jsem psala, ve chvíli, kdy ti chat ze serveru 85 nešel, byl na chatu bez problémů jiný hráč ze serveru 85. Asi se nyní přenesly ty chyby i na servery GA.
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Remiel,

    megaserver je pouze propojení serverů v jeden, ale fyzicky je to pořád hodně stejné. Asi nejvíce společné je právě jen moře a chat, většina je pořád oddělena, jestli někdy dojde k opravdovému spojení, jak bylo v minulosti oznámeno, potom budou chyby u všech a možná by to bylo na opravy jednodušší, než každý server zvlášť. Nyní tomu tak ale není. Moře nemusí jít 2 serverům a 1 může hrát bezproblémů, už to dokonce několikrát bylo.

    pěkný den
     
  7. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    docela mě pobavila odpověd když vám nejde chat zapněte si ts skyp fb jak by se ti libilo kdyby ti mobilní operátor odpověděl na otázku že nejdou posílat sms zajděte si na poštu a pošlete dopis
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -medved78-,

    jen jsi si zase vytrhl jen tu část věty, která se ti hodila, to se zase nelíbí mě.

    pěkný den
     
  9. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    Mirku hezký večer
    předpokládám že mám změnit jazyk abych to vyzkoušela což jsem udělala zkusila jsem několik jazyků včetně angličtiny ale nikde mi okénko s chatem nenaskočilo berte to tak že jsem "dáma v letech " a některé věci s pc už si nechávám dělat od synů v každém případě mi chat neustále nejde a podpora zamrzla v bodě že se zjišťuje jestli je chat zrušen úplně pro nás čechy a nebo mám nějakou chybku :) tak se ptám - mám znovu psát na podporu nebo čekat a nebo se smířit s tím že už si nikdy s nikým nepokecám ?
    jen ještě to, že je toho hlášeno málo je jedna věc ale co vím z čechů v našem cechu je to víc jak 90 procent kterým to nejde co s tím ?
    jen už jsou unaveni psaním na podporu atd no většinou to nepomáhá, ale já přesto ještě doufám :))
    kdysi mi jedna CM zachránila účet na který se nedalo přihlásit mě z neznámých důvodů mě zablokovali jako multiúčet a řešení trvalo víc jak měsíc asi proto, že jsme doma opravdu hráli na jedné IP adrese tři ale jen mě to vyhodnotila jako hrozbu která zablokuje sea syny ne :)) třeba i tentokrát budu mít štěstí a najde se někdo kdo to dotáhne do konce a nám ten chat opravdu půjde :))
     
  10. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Ak sa vám okno chatu neobjaví, tak treba skúsiť :
    Nastavenie - Spustiť koonfigurátor - Okno chatu a Reset

    Ešte môže nastať chyba, že: "Autherization failed!" vtedy pomôže aj klasické obnovenie stranky (F5).
    Zvyčajne sa to stáva pri viacnásobnom pripojení na chat...

    Ak sa vám chat následne neobjaví ani potom, tak skúste sa prihlásiť z iného počítača / IP adresy. Možno bude práve chyba tam. Tiež mi dlhú dobu nešiel chat. Až raz po búrke, kedy sa reštartoval modem sa zároveň tento problém odstránil a viackrát neopakoval. Samozrejme sa to dá riešiť aj inak cez podporu pokiaľ im detailne opíšete problém a asi si od vás vyžiadajú aj IP-adresu, cez ktorú sa prihlasujete
     
    Naposledy upraveno: 7/4/17
  11. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    Samuelo reset bylo první co jsem zkusila failed řeším prostě F5 ale já to okénko fakt nemám a nemám :(((( vymazala jsem cookis a skoro vše kromě hesel co si počítač pamatoval zkoušela jsem různý prohlížeče to už znovu opravdu nechci slyšet omlouvám se
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *NOLI*,

    ani nevíš, jak rád bych tě pomohl. Na GA1 a ikdyž jsi to nepsala, myslím si že tam hraješ také, mě to stále nejde rozluštit. Bohužel zde také píšete 90 % hráčů a není třeba to stále opakovat, věřím vám. Ale pokud se mě někdo zeptá dej nám konkrétní ID všech postižených hráčů atd. Tak tady na fóru najdu 4 hráče a to ani 100% nevím z jakého jste serveru, domnívám se z GA1. Ještě tu byl 5tý, ale pravděpodbně z jiného serveru a podle jeho příspěvku to má již dle rady opravené.

    Prosím nepíšu to z důvodu, že vám nevěřím, ale z důvodu, že BP má nastavenou "nějakou prioritu" a asi všichni ví, když je chyba u eventu pro všechny je opravena poměrně rychle, ale chyba která postihuje 10-20 CZ/SK z x desítek tisíc hráčů bude ležet někde dole a vždy jí předběhne potřebnější problém a tato bude čekat.

    Problém jsme předali a nezbývá než čekat.

    Jako hráče mě ještě napadá, chat pokud se zmáčkne, tak ikonka změní barvu ze zlaté na stříbrnou, to znamená vypnutý/zapnutý a jednou (cca. 3 roky zpět) se zde stávalo, že chat okna se schovával za mapu (mimo obrazovku), jestli by to také nomohlo byt něco podobného a druhé co mě napadlo je, pokusit se zjistit co má těch 90 % hráčů stejného narozdíl od těch zbývajících 10 %, kterým chat jde (velikost moře, grafiku ...).

    hezký večer a hodně štěstí
     
  13. dieber.cz

    dieber.cz Pisálek fóra

    Tak to mám taky na chatu Autherization failed! Nepomáhá ani přeinstalace os změna PC. Pomohla jen změna IP adresy a podle podpory ji blokovánou nemám. Hraju na GE 2 a stejně používám TS tak chat nepotřebuji
     
  14. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    Zkusím zjistit Mirku jak to mají nastavené ostatní jinak jsem psala i na podporu že ikonka pro chat funguje mění barvu tudíž zapíná a vypíná jen okénko chybí :)) Ip adresu jsem též poslala takže si myslím že Id již není třeba :)
     
  15. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    *NOLI* ked ti ikonka meni farbu tak chat musiš mat jedine schovany niekde za lištou. Skus zmenšit zoom prehliadača pri rozsvietenej ikonke na zlato , alebo zmen velkos mapy na to najmenšie 640x480, a ak ti to tam naskoči tak spusti konfigurator a presun si chat na druhe miesto niekde na vrch mapy,aby pri prehodeni na normalnu velkost ti to znovu neschovalo.
     
  16. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    • Doubleposting
    Black to jsem zkoušela hned nefunguje bohužel :(( když dáváš reset nastavení vždy se Ti to co resetuješ podsvítí u chatu není nikde nic bohužel ani na minimální mapě při minimální kvalitě a Mirku jediné co máme společného je, že hrajeme víc jak 6 let všichni ten jediný hráč co mu chat jde o kterém vím je nováček tím myslím tak max dva roky to je jediné co máme společné

    Jen dotaz pořád nic nového? docela by se to hodilo popravdě :(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/4/17
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *NOLI*, bohužel ne. A prosím dle pravidel.
     
  18. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    ahoj páni administratoři boardi jen mala otázka pojede nám ještě někdy chat ? rád bych věděl zda se na chybě pracuje a zda to v brzké době bude vyřešeno nevím zda je to pravda ale jak jsem zjistil tak chat nejede hráčum co mají pod lodí číslo 85/
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -medved78-,

    můžu jen zopakovat, problém je nahlášen. Jestli jde o záměr nebo o chybu nevíme, to co jsi zjistil potvrdit nemohu, protože jsem četl příspěvek od Remiel č. 25 a více je jen na provozovateli hry.

    pěkný den
     
  20. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    ahoj páni administratoři , moderátoři tak jakpak to vypadá s chatem? pořád se čeká co se bude dít anebo se snad čeká až si na hru zvykneme bez chatu už je to víc jak měsíc co nejede chat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.