Chyba se světlem z tortugy

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ..†~ĸﺖßa~†..©®*SCA*, 29/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hefajtos

    Hefajtos Pisálek fóra

    jasné že je to možné to svetlo je tak do.... že aj keď niekto do teba strielal pred pár sekundami , ale v tom momente kedy ho už dávaš už nestriela tak ti svetlo zmizne. Kolkokrát sa mi taktiež stane taká vec že kliknem na svetlo a po tom kliknutí keď už som zhalený pod svetlom domňa vystrelí NPC a svetlo mi zmizne....
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nějaká chyba tam určitě je, protože se mi taky stalo, několikrát, že jsem si vzal světlo a NPC mi ho za chvilku zrušilo. Dost nepříjemné, když je mapa plná enemáků a světlo se načítá dost dlouho :)
     
  3. No mě se to taky stalo přesně jak píšete s NPC už několikrát, ale že bych byl pod světlem a střílel hráče ještě ne :-D
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel víme, že někdy dojde k záseku světla a dá se pod ním střílet.
    Nicméně osobně změna světla je ve hře už nějakou dobu, ale vidím jí jen jako nevhodnou. Jelikož bohužel pak dochází k tomu, že jedno NPC tortugu přeruší a druhé ne a to jsou na stejné úrovni.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.