Čínský nový rok 2018 (16. 2. 2018 - 23. 2. 2018) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 15/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Naposledy upraveno: 9/1/18
  2. mirek*CSA

    mirek*CSA Zelenáč fóra

    Mám dotaz,proč se nejde na logovat na moře? píše to tam že je ,,UDRŽBA´´
     
  3. Agramon

    Agramon Pilný autor

    ahoj,na oficialnim oznameni teto akce,mate odkaz na uzavrenou diskuzi z roku 2017, stacilo by to jen znovu otevrit
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    BP už mě opravdu nemůže překvapit. Nejdřív dají 3 akce najednou (Valentýn, Čínský nový rok a Marauder), akce které ještě "jdou proti sobě" (někdo chce farmařit, vydělávat si perly, ovšem má smůlu, protože ho pořád topí hráči, kteří zase chtějí bojové body). A nakonec to stejně celý "spadne" a smůlu mají všichni (i farmáři i bojovníci) :p:D:p
     
    mirek*CSA tohle ocenil(a).
  5. mirek*CSA

    mirek*CSA Zelenáč fóra

    to jo no :-D
     
  6. mirek*CSA

    mirek*CSA Zelenáč fóra

    snat to pustí já potřebuju farmit!!! :)
     
  7. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    Další super akce co stoji za prd zase jen pro vysoké lvl toto je už fakt trapné úkoly jen pro velký lvl kurnik kdy byla akce kde byli úkoly jen pro nízké lvl nikdy tak co to sakra má už znamenat už mne to tu fakt štve totální tyto blbe vymysli celého vedeni bp stoji za prd ať se pamatují všechny akce kde si pořádně vydělají jen velký lvl i obyč. munici vydělají víc než mi stou co dává bonus poškozeni cele to de víte kam ta hra event jen pro některý fakt super ať taky udělají event do lvl 15 teda toto není nespravedlivý ale svi.
     
  8. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    v ukolech nemas zadny extra odmeny tak nebrec :) jinak se da ustrilet lod v pohode.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj nic nespadlo vše bylo hlášené. Provádí se v poslední době údržby. Zároveň pro GE5 . byl včera hlášen problém s tím, že hráči nedostávali dvojnásobnou bodovou odměnu.
     
  10. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Bohužel ať klikám jak chci, tak já se svým 14 levelem nemůžu na žádném bezpečném přístavu spustit ani jednu jedinou misi. V chatu lidé psali, že na přístavu 17/1 to jde. Dědula FANG WEISHENG mi nabízí jen cvičitele o_O. Ne mise. Můžu se tedy zeptat, proč nebylo nikde oznámeno, že je ta akce jen pro ty "lepší" hráče s úrovní 17+? :confused::(
     
    _vaness_CZ tohle ocenil(a).
  11. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    trixik uz i na chatu ti vysvetluji kazdej den ze je to porad dokola na 17ce jen proc se ptatte porad na to same? a vubec co by to zmenilo kdyby jsi vedel ze dole ty ukoly nevezmes? nic stejnak by jsi je nedelal. a ver mi ze tech 20k perel co ti to jako odmeny da dohromady za ty ukoly zas tak fajn nejsou.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj TRYXIK1, bohužel obsah oznámení je určen centrálou a ten my neovlivníme.
     
  13. Agramon

    Agramon Pilný autor

    • Vulgarita
    Bohuzel akce pro zacinajici opet o hov.. , Romeo s Julii 22 milionu HP, takze bez sance, Cina mi dava ranu 60000,takze jsem za minutu pod vodou a na nizkych mapach jezdi bouraci sbirat bodiky :). Dik za zabavu. Jo a kup si ,kup si, kup si - to neni moc zabavne, leda pro BP.
     
    dedek1947CSA tohle ocenil(a).
  14. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Ondro...
    Za prvé. Důvod, proč se tak blbě ptám znova a znova a znova je ten, že jsem se ptal CM, jestli mi může potvrdit, že je to až od úrovně 17 a CM mi to nepotvrdil. A navíc mi někdo psal, že to dřív šlo přijmout i na menší úrovni a teď že už to nejde. Na fórum nikde není 17 lvl napsaný a proto tomu nechci věřit. CHCI OFICIÁLNÍ OZNÁMENÍ a ne nějaké informace typu "jedna bába povídala".
    Za druhé, je od tebe pěkně hnusné to, že tvrdíš, že bych ty úkoly nedal. To sem netahej. Chci jen to právo zúčastnit se.
    A za třetí. Pro tebe je možná 20k perel nic. Pro mě je to hodně.
     
  15. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    ja nerikam ze nedal to jsem nikde nenapsal. jen tech 20k se da ziskat v klidu nekde jinde. i v loni pokud se nepletu to bylo jen na 17ce.
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj TRYXIK1, co máme informaci, ano herní úkoly jsou cílené na hráče s mapou 17 a výš.
    Ahoj Agramon, prosím o slušné vyjadřování dle pravidel.
     
  17. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Ale vždyť to je jasné a docela logické, že BP chce dostat hrače na horní mapy a s tím také získat sponzory. Podívejte se, kolik hráčů se drží pod lvl 16, aby mohlo na sluneční mapu a tam farmilo a sbírali odměny v elitních bodech (ti TOP). Voda by asi vypadala trochu jinak, kdyby se všichni snažili mít co nejvyšší lvl.
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,


    úkoly akce:

    1. úkol sestřel 5 x Řvoucí drak.
    odměna BZ + 2500 světelná munice

    odměna za NPC - cca. 12.000 - 15.000 Perel + 15 krystalů za Světlonoše jde dutou municí, za přepad je šance design/2 dračí ohně nebo 10 x dračí oheň, spotřeba cca. 15000 světelné munice/ks

    Získal jsi 1 x labels_ShipDesigns_583 - chyba ve znázornění nahlášeno

    2. úkol sestřel 5 x světlonoš
    odměna 5000 světelné munice

    3. úkol sestřel 10M HP Výjicí Bloodhound
    odměna 5000 světelná munice

    4. úkol opakující 5M Výjicí Bloodhound
    odměna 5000 perel + 5 x dračí oheň

    Podle mého názoru dračí oheň se dá poměrně snadno získat a perly jsou jen jako bonus. Dost často se píše na chatu, jj s dračákem to umí každý, no teď jestli tu sedí u toho "ten každý" celý den ... tak 1000 Ks, možná více ...


    pěkný den
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.