Děla

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Virgio, 20/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Ahoj chci se zeptat co je lepší koupit jestli 50 admiralských děl nebo 20 woodoo 1st. + 20 kladiv osudu 1st. děkuji za odpověd
     
    Naposledy upraveno: 20/3/17
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Virgio,

    záleží k čemu je chceš používat, pokud k boji, tak voodoo děla a kladiva osudu jednoznačně, pokud na dutou munici a k zisku elitních bodů, tak admirálská. Spíše pro začátečníky.

    Pokud tě zajímá proč, tak admirálská nemají kritik a nemají tak velký extra bonus k elitní munici. Více k dělům najdeš v FAQ.

    pěkný den
     
  3. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Ahoj Mirku,
    Děkuji za odpověd přemyšlím jaké koupit jsem spíše začátečník a nemám moc silnou loď ale dutou munici nepoužívám skoro vůbec. Občas plním úkol,občas někoho potopím. Tak nevím jestli mám vzít admiralská a sbírat elitní body? nebo jetsli vzít woodo+kladiva a zkoušet plnit úkoly a bojovat. Vím že to tu někde bude ale vyplatí se mi sbírat elitní body? Děkuji ti za odpověď a trpělivost :)
     
  4. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Skús si pozrieť https://board-cs.seafight.com/threads/voodo-dela-lvl-4.56516/#post-365686 možno tam nájdeš to čo hľadáš....
    Inak admirálske delá idu získať aj z truhličiek zvykli byť na tržnici aj za perly alebo ešte na akciach.
    Kladivá, Devastatory iba z platobky (Bokorov pohár alebo špeciálne Balíky) a Ohnivé Búrky takisto z platobnej oblasti alebo ešte z rebríčkov ale tie sa získavajú dosť ťažko :D (2x boli ešte v zimnom kalendári 5ks ako odmena)
     
  5. matfons

    matfons Aktivní autor

    Ahoj Virgio, admiralske delá môžeš (neviem číi to ešte platí) kúpiť každú prvú MHH v mesiaci v tržnici.:)
     
  6. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Děkuji za odpovědi a ještě jeden dotaz mám si radši koupit 50ks woodoo děl nebo 25ks 60ti libráku 3st. Děkuji za radu
     
  7. milhaus

    milhaus Rádoby autor

    kup si voodoo děla, ty jsou zatím jen v platebce a občas v úkolech, 60tky získáš běžně na moři i z truhel.
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Virgio,

    podle toho co jsi napsal, bych Ti radil si pořídit admirálská děla, dají se pořídit z ligy myslím za 5 mincí je jich 50 ks. Dále z pravidla v neděli při MHH za 10K perel 1 ks a s 50 librákama se dá už slušně vydělat na perly. Elitní body potřebuješ a než jich nasbíráš 300 000 000 s ostatními děly, tak zestárneš. I potom si je nech, nepředělávej je na 60/0 a pokud chceš investovat rozhodně si dobře rozmysli co potřebuješ. V součastné době jsou nejlepší kladiva osudu, ale někdo může namítat, že voodoo na 5 st. a k tomu VB 4 jde snadněji.
    Pokud jsi začátečník, tak moc velký rozdíl od 50 libráků nečekej, k tomu aby jsi zvýšel DMG je třeba, bonusy-TB-opevko-drahokamy a level lépe řečeno nejvyšší liga.

    Bouře bych trochu odtrhl, byly to před upgradem nejefektivnější děla, dnes hlavně na dutou, bonusky úkoly atd. Upgrade je u těchto děl, řekl bych neefektivní narozdíl od Kladiv a Voodoo, tam je tomu naopak.

    Pouze můj názor, rozhodnutí je vždy na hráči ...

    pěkný den
     
  9. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Děkuji za odpovědi
     
  10. Charleyk.cz

    Charleyk.cz Zelenáč fóra

    Ahoj, když se tu tak hezky bavíte o dělech jak to je z max.dmg dneska jsem koupil lod z akce co má +16% dmg a 7,5% přesnost a naschvál jsem šel zkoušet jak to vypadá s dmg na NPC. Super z 6,5k jsem poskočil na 7,4 což je paráda, ale co nechápu je že když přidám střelnej prach tak mám dmg uplně stejnou. Znamemná to že existuje nějaký max. a pokud jo kde se k tomu dočtu víc ?
    Dík za odpověď
     
  11. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Střelný prach zvyšuje šanci na zásah a kritické poškození
    Musíš si udělat v talentech Cesta Oguna - Alchymistické vědomosti aby se ti zvýšilo základní poškození
     
  12. Baronek-Ten-skutečný

    Baronek-Ten-skutečný Pisálek fóra

    Střelný prach ti i zvyšuje dmg ;)
     
  13. Charleyk.cz

    Charleyk.cz Zelenáč fóra

    oguna mám ale nechápu proč po vylepšení zůstala celková dmg s prachem uplně stejná jako před vylepšením proč se zlepšila jen dmg základní. Takto to vypadá že prostě když mám (třebas 250 děl) tak je nějaká maximální dmg a je jedno jak jí dosáhnu jestli mám vše už v základu a nebo toho dosáhnu součtem základu a prachu
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Charleyk.cz,

    ve střelném prachu došlo a už je to cca. 3 roky zpět ke změně vlastností a principu. Dříve se přidávalo 10 % a zvýšilo se vše, protože to fungovalo tak, že se v systému zvýšil počet děl a zároveň to spotřebovalo 10 % munice navíc. Postupem času, se všichni hráči dostali ke 100 % úspěšnosti a a docházelo k tomu, že část munice byla defakto vyhozena cca. 6 %. Na to hráči upozorňovali a provozovatel změnil vlastnosti, jak tě hráč píše, hlavní změnou je zvýšení kritiku, ten se po té také navýšil o dalších 10 % náhodného rozmezí.

    V realitě to znamená, že záleží na tom kolik máš úspěšnost zásahu, pokud máš např. 120 % tak vypnutím SP se moc nestane. U začínajících hráčů, kteří mají 90 % je to přesně o 10% více, ale jedná se o NPC (kromě některých eventových) u střílení hráčů je situace jiná, tam má SP plný vliv.

    pěkný den
     
  15. Charleyk.cz

    Charleyk.cz Zelenáč fóra

    Díky za vysvětlení už chápu.
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce, zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.