Děla

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Virgio, 21/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Ahoj mohl by mi někdo napsat posloupnost děl nebo najdu to někde v tabulce které dělo je lepší než to druhé např. 60 librak na 5 stupni versus kladivo osudu na 1 stupni a podobně nebo co je nejlepší a která děla upgradovat možná to tu někde je ale děkuji pokud dá někdo na dobrý odkaz.
    Děkuji
     
  2. Gotai*8*

    Gotai*8* Pisálek fóra

    ahoj posielam ti sem odkaz z anglického fora ak tomu budeš rozumieť tak si to pozri ak nie tak kľudne napíš a ja ti to preložím :)
    http://www.bigpoint.com/seafight/board/threads/cannon-megathread.166438/
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  3. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    juraj888 tohle ocenil(a).
  4. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Děkuji a ještě se zeptám mám radši koupit za 300k perel 30 rozšíření na děla nebo woodoo kněze 3st. nebo něco jiného
     
    Naposledy upraveno: 29/6/17
  5. Fleshless

    Fleshless Pisálek fóra

    Cauves,

    neni to zdaleka hotove, navic mam v planu tabulku predelat, aby bylo mozne nastavovat ruzne stupne zuslechteni del, ale pro zakladni predstavu, co a jak ovlivni strelbu, to snad staci :) Momentalne je tam nastavena moje lod s ledovou munici, tak si naklikej svoji a muzes si menit pocet del a hned uvidis, kolik to dela rozdil na rane.

    http://fastshare.cz/7509951/kalkulator-seafight-v1.xlsx

    Tezko radit, kdyz nevime, co mas na lodi, pokud nemas nejak vic voodoo del, tak bych se na kneze vykaslal, koukni se, cim si zvysis dmg na ranu a do toho jdi.
     
    Lamaze20, Mirek a ™Žїђad₤o^ tohle ocenili.
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Fleshless,

    pěkná práce, z vlastní zkušenosti vím, že to dá hodně práce a stále přemýšlení. Zatím jsem neměl čas detailně prozkoumat funkce, jak jsi si pohrál s náhodným rozptylem 5%, jestli jsi na něj nezapomněl aj. update, které následovaly.

    Jedno okénko nejde navolit, drahokam je na tvé hodnotě 7,5 % a nejde zvolit na mou hodnotu 10 %, ale je to detail 2,5 % jsem přidal jinde, výsledek by měl být stejný. V konečném součtu mi to střílí dutou/Bouří o 5 % více a to může být tím rozptylem

    V druhém případě jsem střílel elitou/Bouří a to byl rozdíl cca. 3000, také cca. 5 %.
    Určitě vyzkouším s jinou sestavou, na tomto se dá hodně naučit.

    Díky za příspěvek a pěkný den
     
  7. Lamaze20

    Lamaze20 Pisálek fóra

    Ahoj Fleshless,
    tohle je přesně to, co jsem si kdysi přál - kalkulátor. Gratuluji a přeji ti hodně úspěchů
     
  8. Fleshless

    Fleshless Pisálek fóra

    Ahoj, díky, jak říkám, nedá se to označit snad ani za betaverzi, spousta věcí tam chybí, já jsem dlouho nehrál, takže teprv zjišťuju, co a jak a přidávám to tam. Ránu to zatím počítá čistě na průměr, ještě si musím pohrát s kritikou a dalšími bonusy, ale ten základ, rozdíl v dmg mezi jednotlivými děly, tam vidět je. Asi jsem některá políčka zapomněl odemknout, budu to muset zkontrolovat, dám sem pak link na novější verzi :)

    Na druhém listu jsou ceny zboží za perly, tam lze nastavovat slevy za premko a ostrovy, ale to pochází ještě z dob, kdy jsem přestal hrát, takže tam chybí všechno, co od té doby přidali a změnili. V plánu mám udělat i třetí list na opevnění, ale to bude kdovíkdy, jestli vůbec :)
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce, zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.