Den sv. Valentýna 2019 (14.2.2019 - 18.2.2019)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 14/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  2. Vandi5

    Vandi5 Pisálek fóra

    Mužete mi říct co je to za akci na které se jen prodělavá? sestřelím julii a romea a nic nevypadne ani z jednoho? a když už z 5 neco padne tak trapne odmeny? takovou akci ani neměli pouštet stoji zaprd jen prodelečna akce aby vytahali perly to si mužou nechat.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ve FAQ k akci jsou napsané odměny, Romeo a Julie ti může dát design. Pokud nechceš nemusíš NPC střílet.
     
  4. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Mám pocit, ze se nekdo v BP zblaznil :)). Nic dalsiho k tomu nema cenu psat.
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pokud se ti akce nelíbí tak se jí nemusíš účastnit. NPC má smysl střílet pokud chceš zkusit získat design.
     
  6. SeaofKing

    SeaofKing Zelenáč fóra

    Opravdu,tato akce se velice povedla. Občas i něco padne,třeba 20 prachu, 30 krystalů, a podobné velice důležité a krásné ceny, a to za směšnou cenu 60k krakení munice. Opravdu super akce...
     
  7. rybryb2

    rybryb2 Zelenáč fóra

    • Vulgarita
    EDIT, čo toto vymyslel.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/2/19
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Pokud se Leo projedeš po mapách, tak uvidíš, že poté, co všichni udělali úkoly, tak už Romea ani Julii skoro nikdo nestřílí. Už to by měl být pro BP signál, že je něco špatně. A ten design za tu spoustu munice nestojí.
     
  9. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    :D:D:D..tak nemusím na každé akci vyvařit 10 mega perel,ale mělo by to mít myšlenku abych se bavil..toto je ve stylu "něco jim dejte ať neotravujou"..:cool:..jo a nezapomeňte utrácet,ať maj za co myslet;)
     
  10. Kraken-52

    Kraken-52 Pisálek fóra

    nahodou som ten design hned ziskal,ale nic moc :)) a 120t perel za to nestalo
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    za mě je třeba víc akcí, kterých se neúčastním. Pokud se mi nelíbí nebo mi nevyhovují tak je nehraji. Řeknu si, že je to akce na nic a víc se tím nezabývám a dělám si třeba denní úkoly, ale nerozebírám to zbytečně dva dny. Každá akce nemusí být výdělečná. Teď bylo po sobě docela dost hodně výdělečných akcí tak je prostě jedna, která se nevyplatí pokud nemáte munici na rozhazování nebo mermomocí nechcete design.
     
  12. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    Ja som spokojný s akciou ľahko sa dajú získať dizajny(kamene ) a keď niekto povie ze pre robí na akcii keď to strieľate stále prerobite ale keď robíte úlohy zarobís minimum plus získate dizajny :) za mňa dobrý event trosku zmena :&
     
  13. SeaofKing

    SeaofKing Zelenáč fóra

    Kdybys měl správně dělat denní úlohy, tak za 30k perel co dostaneš nevyděláš vůbec nic. Nebavím se o tom že to nakradeš ostatním.
     
    Naposledy upraveno: 15/2/19
  14. HUCUL

    HUCUL Zelenáč fóra

    Úprimne, nepamätám horšiu akciu ako je táto.Vždy ak je akcia zoberiem kalkulačku a rátam.Táto je hlboko v červených číslach.Mali tam hodiť perly aspoň na pokrytie munície čo treba nakupovať.A tie odmeny? Smiešne.
     
    železny.dědek.CZF tohle ocenil(a).
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Moje zkušenost: krátké akce, jako je tato, většinou (skoro vždy) za nic nestojí.
     
  16. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    DD..zabiju eventa,odměny se rozletěj po mapě a poslední ránu mě skoro vždy vezme muslimskej podsvětelnuj odpad :cool:...jdu raději zápasit s krtkem na farmu ;)
     
    železny.dědek.CZF tohle ocenil(a).
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Střílel jsi event u ostrova, proto se lahvičky nebo meče objevily jinde. Design se dá získat na HP i na poslední ráno, takže pokud ho střílíš sám šanci máš stejnou jako ten co ho vezme na poslední ránu.
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.