Denní bonus změna ?

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ΛΖLΛB, 13/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Zdravím neměla být náhodou jako odměna za přihlášení 7x Slonovinová paluba místo 7x Ebenová paluba ? Proč tato změna ?
     
  2. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    protoze slonovina by ti zustala na furt ale ebenka jen pocas premka tak prece ti nedaj zadarmo neco jen tak :) pekne si ji kup :)
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ΛΖLΛB,

    jediné informace které máme, najdeš zde.

    pěkný den
     
  4. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Děkuji za odpověď. Docela mě právě zajímalo jestli by mi paluba zmizela po 7 dnech když je nezničitelná :)
    Může se to zamknout.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Osobně si myslím, jelikož došlo k jejímu přidání i do svitků, myslím si, že nebudou platit klasické zákonitosti, že by zůstala Slonovinová paluba na stálo či, že by se navázala Ebenová na balíček prémiových výhod. Také je můj osobní názor, že důvodem je to, že pro případ Slonovinové paluby by pro spoustu hráčů nebylo využití, jelikož kvůli nezávislosti na balíčku prémiových výhod jí vlastní. Kdežto Ebenovou využije více lidí.
    Na přání zakladatele zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.