Designy co jezdí rovně?!

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem .HAN€$.Cz, 18/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete aby se vytvářely designy co budou jezdit rovně nebo normálně (tak jak to bylo kdysi)

Anketa uzavřena 18/7/18.
  1. rovně

    4 hlasy(ů)
    12.1%
  2. normálně

    29 hlasy(ů)
    87.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .HAN€$.Cz

    .HAN€$.Cz Zelenáč fóra

    Zdravím asi každý už si všiml že jsou ve hře nový designy co jezdí rovně,poprvé jak jsem to viděl tak se mi to moc nelíbilo (ale to už je každého věc) myslel jsem si že se ve hře ještě ukažou designy co jezdí normálně jak kdysi :) (myslím tím nový designy) Celkem bych uvítal kdyby se to vrátilo a začaly by se dělat designy i co jezdí normálně,né rovně. Nový se mi strašně líbí, vzhledově :) ale štve mě že jezdí rovně. bylo by fajn kdyby se udělalo před každým koupením designu aby si hráč mohl vybrat jestli chce aby jezdila lod rovně a nebo normálně :-D
    Nebo to vytvořit něják podobně. Děkuji
     
    GRAMATOP tohle ocenil(a).
  2. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Naprosto souhlasím s tímto nápadem, nevím za jakým účelem dělali osmisměrý pohyb je to škaredé ( a není to o zvyku ). Nové desingy jsou opravdu hezké, i bokorové. Byl bych taky rád, kdyby tu by něco jako výběr jestli chci osmisměr nebo klasiku :)
     
    .HANes. tohle ocenil(a).
  3. GRAMATOP

    GRAMATOP Pisálek fóra

    Uplné suhlasím s navrhom Hanes. Skvelý napad :)
     
    .HANes. tohle ocenil(a).
  4. *Gergy*(FMF)(IPA)

    *Gergy*(FMF)(IPA) Pisálek fóra

    taky souhlasím :)
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nesplňuje pravidla pro odeslání zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.