Děsivá líheň (11. 4. 2017 - 28. 4. 2017) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 9/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Jde vám FAQ ??
     
  3. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    nejde
     
  4. Dren

    Dren Zelenáč fóra

    FAQ ještě nefunguje takže se nepodíváme na info akce :)
     
  5. CARAMBAS90

    CARAMBAS90 Zelenáč fóra

    zmente to FAQ pre boha, ten kontrast modrej a pozadia neskutocne reze oci
     
  6. Dren

    Dren Zelenáč fóra

    ahoj mám otázku píšete ve FAQ že chybějící dílek puzzle půjde vyměnit za kostěnou esenci ale nenapsali jste kde se ta kostěná esence dá získat, sorry ale pár informací vám tam chybí :)
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Dren, jedná se jako vždy o oficiální FAQ tudíž co jsme dostali za informace ty jsme dali.
     
  8. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    vypadá to že se začátek akce opět jako vždy nepovedl :D
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nevím jak tobě, ale mně začala akce tak, jak měla.
     
    *dark-angels*cz* tohle ocenil(a).
  10. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    EXOTICWARRIOR

    poukázka
     
  11. Dren

    Dren Zelenáč fóra

    Ahoj všem jen mám otázku zdá se vám tenhle event v něčem výdělečnej? :) mě teda absolutně né a u plnění úkolu jsem se zasekl tak jako mnoho mých známých na úkolu přepadnout strážce a získat čmáranici nesplnitelný úkol přepadl jsem ho x krát a čmáranice nikde a o výdělku perel to je vážně k smíchu, skoro při každém eventu byli alespon vraky nebo při zimních eventech kry na harpunování tady není ani to a vejce které do vás nestřílí a vesměs se chová na mapě jako vrak nebo kra má 2 mega hp a musí se střílet akční municí to si znás děláte srandu? :) fakt povedenj event nemluvě o tom že kdo chtěl získat z černého trhu alespoň mazlíka tak pochybuji protože zářící duše získat je fakt umění :) schválně jsem zvědavej na vaši odezvu:)
     
    kandoll tohle ocenil(a).
  12. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    čmáranici sem dostal, ale ne za přepad ale normálně po dostřílení, je to asi o štěstí.. je potřeba znova a znova. Na výdělek nic moc, to je fakt a zářicí duše, no s těma je to opravdu přestřelený...hlavně v černém trhu... Ale nadruhou stranu, akce je pěkně udělaná, lodě můžou klidně ustřílet i slabší hráči a pozitivní věc, aspon u mne- neutratím za akční truhly( ty opravdu nema cenu otvírat)
     
  13. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    1.séria úloh (1-5)
    1) 5x Vajce s drsnym povrchom (2500 perál)
    2) 1x Akčná debna (2500 perál)
    3) 5x Skryty bojovnik (2500 perál)
    4) Odovzdaj 10x Monštrózny žĺtok (2500 perál)
    5) 1x Neobvyklé Čmáranice (1xpuzzle čast + 3x Voodo delo)

    Opakovateľná každých 24h
    6) 10x Skryty Bojovnik / Veiled Guardian + 10x Vajce s drsnym povrchom / Kamenné vajce (50 reputácie+2500 perál)

    2.séria úloh (7-11)
    7) Odovzdaj 10x Nevysvetliteľné poznámky (5000 perál)
    8) Poraz 10x Kamenné vajce (5000 perál)
    9) Prepadni 1x Veiled Guardian (5000 perál)
    10) Uber minimálne 5.000.000 Hp NPC Praveký Hydragos (5000 perál)
    11) Odovzdaj 1xLebka Pravekého Hydragosa (1x puzzle časť+5000 perál)

    Opakovateľná každých 24h
    12) Odovzdaj 20x Monštruózny žĺtok + 20x Nevysvetliteľné poznámky + 10x Krv pravekého Hydragosa (2-3xTajomný Dar+5000 perál)


    Tak najťažsia je asi 5 a 9. úloha kvôli tomu, že každý sa teraz snaží tohto admirála prepadnúť a vždy sa u neho zhrstne veľa lodí :p
     
    Naposledy upraveno: 19/4/17
    Mirek tohle ocenil(a).
  14. -iTz_Junkie-

    -iTz_Junkie- Zelenáč fóra

    2017-04-12 09:46:00
    Získal jsi 17546 x Perly .
    Pěkné za kožovité vejce :D
     
  15. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    To si ho asi nedával sám ale tak 3 ...

    Toto je za celé kamenné vajco:
    2017-04-12 11:11:07
    Získal si 57643 x Perly.
     
  16. Mad☆Farmář☆

    Mad☆Farmář☆ Pisálek fóra

    Může mi někdo poradit jak mám udělat přepad když ve více lodích se šavle rozsvítí asi na 0,5 vteřiny-Mad
    A z jakýho eventa je ta čmáranice-díkec
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Mad☆Farmář☆, stačí si přečíst FAQ a v něm najdeš za co z jakého admirála dostaneš co.
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    samozřejmě je na každém, jak k tomu přistupuje a jaký cíl si zvolí. Dle mého to není špatná akce, určitě by mohla být lepší, ale není to zase tak špatné, jak je výše prezentováno.

    Vydělat perly se dají docela lehko, důležité je nastavení lodi .... a ti kteří u toho nepřemýšlí ....

    za malé kožovité vejce 500 K HP
    možná výhra Získal jsi 15589 x Perly .
    + zpět Získal jsi 710 x Ledově ohnivá munice .

    za velké kamennné vejce 2M HP
    možná výhra Získal si 56957 x Perly
    + zpět Získal jsi 2372 x Ledově ohnivá munice .

    za přepad a potopení

    Získal jsi 10501 x Perly nebo Získal jsi 676008 x Zlato .
    Potopil jsi loď Tajný bojovník.
    Získal jsi 2027 x Perly .

    z akční truhly
    Získal jsi 4 x Amulet Legba . (50 000 VB)
    Získal jsi 4 x Tritonova Laskavost . (50 000 HP)
    Získal jsi 1976 Ledově ohnivá munice .

    je to ale hodně o štěstí, potopil jsem cca. 150 malých vajec a získal odměnu 6 -7x, při DMG 200-250 K se dá střelit na 2 rány + a pokud je třeba dostřelit třeba světelkou nebo jinou přebytečnou municí, vystřelím 598 munice (bohužel nemáme svůj ostrov) a dostanu zpět 650-750, takže se pořád kupovat nemusí.

    Přepadl jsem cca. 50 NPC a dostal cca. z 1/2 perly, plus bonus 3 voodoo děla a perly v úkolech, hrál jsem brzy ráno i přesto bylo u eventu až na výjimky 20 lodí, to také vypovídá něco o eventu.
    V truhlách by mohlo být více těch věcí výše, nepotřebuji špiony a pod., ale to bude též o tom štěstí. Pokud sem se díval dobře, tak od včera mám na účtě o cca. 450 000 perel čistého zisku více, ale raději bych měl třeba o 2000 + 2000 těchto amuletů, pokud se nepletu ještě nikdy v truhlách nebyly.

    Na velké eventy jsem se ještě moc nedostal ani na herní měnu.

    Pouze můj názor a nikomu ho nenutím ...

    pěkný den
     
  19. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    Ahoj Mirku, je fakt že vydělat se vskutku dá. Ale docela mne zajímá Tvá rada na to jak mám přepadnout velkého do ukolu.. i přesto že sem si pořídil lepšího dustojníka a tudíž mohu přepadat dřív tak je mi to docela k ničemu. Už podvakrát se mi povedlo po rosvícení ikony dát přepad jako prvnímu ale místo nápisu přepadl jsi, mi tam skočilo že protivník musí být více oslaben.. a tím je hotovo.. nějaká rada..
     
    železny.dědek.CZF tohle ocenil(a).
  20. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    to přepadání je nějaký rozbitý, ani s eli pirátama a vybavením se to nedá, a to mám přepadový bonus 28 000
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.