Děsivá líheň (11. 4. 2017 - 28. 4. 2017) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 9/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Nie je to rozbité, len každý sa snaží prepadať tých admirálov, takže hneď ako sa rozsvieti, že to ide prepadnúť tak to hneď aj zhasne :) Ak to myslíš aj u tých 1M lodí tak si skontroluj nastavenie či náhodou ti nechýba veliteľ...
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj kandoll,

    myslím si, když jsem to zvládl na druhý dobrý já, tak to mohou dokázat i ostatní, poprvé jsem měl taky tento nápis. Rozbité to není a potřebný přepadový bonus se dá zjistit na moři, numusí mít každý těch zmíněných 28 000, stačí mu bohatě např. 17 000. Bohužel jsem svým způsobem tak nějak trochu postižený, protože neustále sleduju ty číslíčka, které mě vždy trochu napoví, kdy jak co funguje/nefunguje a proč.

    V druhé řadě jsem pouze reagoval na příspěvek č. 11, s kterým nesouhlasím a který jsi ocenil.


    pěkný den
     
  3. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Veiled Guardian má Prepadovú hodnotu 15 000 a Praveký Hydragos 20 000 podobne ako napr. HRMA Revenge. Takže k tomu netreba elitných pirátov ani výzbroj ale stačí len prehodiť dizajn, prip. dizajn aj mazlíka, na ktorom je prepadový bonus. Záleží samozrejme na počte pirátov (tí čo majú pirátov na maximum, tj. priazeň kráľa aj kráľovny, 2.veliteľ atď. atď. tak im postačí len 1 z toho). Dá sa to kombinovať aj s obranným pirátom + 30-50 pirátov ale to má háčik v tom, že sa deaktivuje vojak so zvýšenou šancou na zásah...

    U toho Skrytého Bojovníka (1M Hp loď) tak tam ti postačia dokonca možno aj obyčajní piráti bez výstroje, keďže jeho prepadový bonus je iba 10 000.
    A s tou tabulkou mi to robilo tiež, dokým som si neuvedomil že na prepadnutie nemusíš iba klikať stačí to mať nastavené na tlačítku ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/4/17
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☆Ŧŷηε☆, dovolím si nesouhlasit. Guardianovi stačí pro přepad pouze přes 15 000. Přes 20 000 potřebuješ na Hydragose.
     
  5. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Tak to som si nevšimol, to by ale znamenalo, že netreba nič prehadzovať. Tak večer to vyskúšam, škoda len, že dáva "len" 5000 perál ale ide tam skôr o ten predmet do úlohy...
     
  6. ~Cpt.McCoroner~

    ~Cpt.McCoroner~ Pisálek fóra

    • Doubleposting
    Akce je dobrá, ale myslím že pro slabší hráče asi nic moc. Pokud hráč nemněl nějaké perly v rezervě nebo nějakou tu led. ohnivou munici tak si ji asi moc neužije. A eventy maj celkem velkej dmg, mně s vysokou prevencí a šancí na vyhnutí to je jedno, ale co hráč který to nemá dohromady ani 20? ten si na akci neškrtne, kromě vajec které mu stejně někdo ustřelí...jen můj názor, já si nestěžuju :)

    Mirku mám jen jednu otázku, nedokážu si představit co máš na lodi pokud střílíš 200-250k :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/4/17
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  7. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    ~Cpt.McCoroner~ #27ma dela kladiva osudu. Mirek Tie truhly sice nedavaju moc municie ale su fakt dobre na amulety to je pravda. No čo sa tyka tych vajčiek tak na ne mam neskutočnu smolu. Tych malych som dostal 3krat perly v hodnote asi tak 15000 periel a to hned prvy den.S tych kamennych som nedostal ani raz. A že ich nebolo tak malo https://www.screencast.com/t/vmPixebWdwd. Len škoda že v čiernom trhu su neni Teleporty, už my dochadzaju:(
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ~Cpt.McCoroner~, prosím dle pravidel.
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ~Cpt.McCoroner~,

    každého hned napadnou kladiva osudu, nemám všechny kladiva. Ale ono to tak úplně není o těch dělech. Koukni se kolem sebe, kolik střílí ostatní hráči, určitě nejsem sám. Mám možnost testovat na adminské lodi kladiva osudu a na 5. stupni na lodi bez "nastavení" střílí 180 000.

    A s těmi začátečníkama moc nesouhlasím, protože s účtem cca. 1 měsíc hraní střílim 150K, pokud bych to porovnával se začátečníkama před 6 lety (30 libráky atd.) to je něco jiného, nestřílel bych ani 100 K, takový rozdíl tam nyní je. Někdy mě skoro předhání hráč s 1 za lodí, ale který ví co jak kde nastavit a mě zase chvilku trvá než si to přeberu.

    Stále zde nabádám, ať zde diskutujete o pořádných věcech, ale vzhledem k tomu jaké příspěvky většinou oceňujete, mám také svůj přístup.

    pěkný den
     
  10. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    prostě a jednoduše většina eventu v posledn době má nastavenou obranu takže je potrba nastavit lod na vyšší šanci na zásah dle mého alespon 130 procent ale admirálske lodě maji obranu ješte vyšší.
     
  11. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    A preto ich strielam len na mape 21-23 :) (23 lvl )
     
  12. Mad☆Farmář☆

    Mad☆Farmář☆ Pisálek fóra

    Pls zatím jsem vyšutil 150 zářících duší (cca-3.5 dne) neflákám se(cca 10hod denně) nějak jsem začal pochybovat že těch 750 na mazlíka zmáknu( i silní kolegové z cechu víc jak 170 nemaj) takže mazlík asi letos nebude-Mad
    ps-to truhluju jak Mad
     
    Naposledy upraveno: 15/4/17
  13. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    Skáč aj na Guardianov alebo Pravekých Hydragosov - z nich dostávaš tiež duše, ale je pravde že to ide pomaly. Zatiaľ som nazbieral iba cez 200 :) Truhličky môžeš zbierať popritom
     
  14. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    jake ma sutry mazel?
     
  15. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    Čau,omg tome,ty tady opravdu dost perlíš,co to je za otázka??,Snad se stačí podívat na mazlíky a uvidíš ty tvé šutry hned.Ale pokud máš fofr školu tak sorry.
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    asi každý přemýšlí, jak získat zářící duše a tady máte jedinečnou možnost si předat své poznatky,

    z eventu Veiled Guardian
    2017-04-16 08:02:13
    Získal jsi 1 x Zářící duše .

    z eventu Hydragos
    2017-04-16 07:59:27
    Získal jsi 1 x Zářící duše .

    z truhly
    2017-04-16 07:51:27
    Získal jsi 2075 x Ledově ohnivá munice .
    Získal jsi 1 x Zářící duše .

    možná to někomu pomůže a přizpůsobí své hraní podle těchto informací, ale je to hlavně o tom, jak si zde budete tyto informace předávat, určitě to nejsou jediné možnosti kde získat tyto duše ...

    pěkný den
     
  17. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    No tie 3 možnosti som sem písal už :
    Citujem: určitě to nejsou jediné možnosti kde získat tyto duše ...
    Aká je podľa teba ďalšia 4.možnosť ? Platobná oblasť ? :D
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Silent_knight,

    tak to snad není problém, že jsem to rozšířil, po tvém příspěvku jsem jen vyzkoušel kolik to dává duší, každý píše na chatu že je nemožné získat 750 atd., tak jen proto, nic víc. 10 minut 3 duše, tak kdybych byl urputný a seděl zde celý den asi bych měl taky těch 200 duší jako ty :p. Jestli je další možnost, nebo větší počty je přeci na vás, proto jsem to psal, stejně jako v minulém příspěvku jsem psal o amuletech legba a laskovosti a na chatu jsem četl, že jich jeden hráč má již cca. 1000 + 1000, to není marné, stejně jako si koupit a nechat z černého trhu ohnovou munici. Ale pokud má někdo raději platební oblast, možná ty, nic proti ničemu.

    pěkný den
     
  19. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    Nie, však v pohode :D len viac možností ako tie 3 už nie sú a kupovať duše za cenu čo ich zvyknú dať by musel byť blázon.
    Inak samozrejme cena ľadovky je lacná vždy zvykla stáť 200-250 perál (pri topení ľadu, pri výrobe zo snehovej na ľadovu a následne na ľadovo-horiacu), preto plánujem aj ja kúpiť na konci akcie cca 20 000 000 - 30 000 000 :)
    Inak truhličky na muníciu nič moc ale sú tam tie 3 dobré veci čo si sem dal, takže to stojí za zváženie či ich otvárať alebo nie...
    A záleží koľko hráčov chodí na tých admirálov, napr. na horných mapách Dmg cca 240k a dole už iba 120k čo je o 50% menej taký rozdiel urobí vojak 2.stupňa (+50% šanca na zásah)

    Jediné čo sa mi nepáči, že 1.deň stála ľadovka na ČT iba 90 perál a na ďalší deň ako upravovali odmeny tak ju zdražili na 95 perál, čo je podľa mňa dosť nefér ! A tých žiariacich duší by tie lode mohli tiež viac dávať. Inak na perly akcia super, nie je čo vytknúť. Každý deň len na prepadoch sa dá zarobiť cca 1 000 000 perál
     
  20. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Silent_knight,

    4 možnost

    2017-04-17 07:22:02
    Získal jsi 1 x Zářící duše .
    2017-04-17 07:22:02
    Potopil jsi loď Kamenné vejce.

    pěkný den
     
    Silent_knight tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.