Děsivá líheň (11. 4. 2017 - 28. 4. 2017) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 9/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Získat zářící duše je obrovský problém a je to dost nedomyšlené. Při jiných akcích nebyl problém si na Černém trhu koupit vylepšení i mazlíka nebo design. Teď je to prakticky nemožné. I kdybys Mirku získal 3 duše za 10 minut (a to se ti rozhodně nepovede každých 10 min) tak to máš na mazlíka více než 40 hodin hraní. A nekoupíš si nic jiného. Já osobně radši nakoupím nějaká vylepšení, protože na mazlíka určitě nevydělám. Mám jich totiž od začátku akce něco málo přes 100 :)
     
  2. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    jj zarici je problem nastestu mazla nechcem:)
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    ano máš pravdu a také jsem si to představil, ale stejně mám furt názor, jako před x lety a možná jsi to již četl, že by některé designy a mazlíčci měli být vzácné. O drahokamy moc nejde, nebudeme si zde nalhávat, že jeden drahokam 16 stupně něco změní ... asi každý si dovede spočítat kolik jich potřebuje jen na 20 st. a tolik eventů tu již nikdo z nás nebude.

    Drahokamy se samozřejmě mění, navyšují atd. ale některé vzácné designy zůstávají a je to pěkné je vidět na moři, mám ve sbírce jen jeden unikátní a dost si ho cením narozdíl třeba od Drtiče ten má skoro každý a sběratelská hodnota je pro mě nula.

    Jediné co bych chtěl, aby jste zde psali návody atd., bohužel se to pořád nedaří, to že po eventu někdo napíše že vydělal 30M perel (a nebudu se tomu divit), asi nikomu moc už nepomůže. Pokud si přečteš první příspěvky např. citace: "výdělku perel to je vážně k smíchu" , tak musíš uznat, že ten hráč asi moc hrát neumí. Zářící duše je jediná slabina, tak pokud nikdo nechce něco unikátního, tak ať se vrhne na perly, těch se dá nastřádat podle mne až dost.

    pěkný den
     
  4. BlackTigerCze

    BlackTigerCze Pisálek fóra

    Tak já si nemohu stěžovat. Za večer 200K perel udělám jen z přepadů Tajného bojovníka. Dneska třeba jsem ho přepadl a dostal jsem dohromady 30K perel :)
     
    ˚MørbidΛngєℓ«CZ»˚ tohle ocenil(a).
  5. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Nechce se mi cist vsechno, ale hral jsem cca 2 dny po 10 a vice hodinach.. a na lodi mam skoro 300 dusi.. takze si myslim ze behem akce se na nej vydelat da, je to sice pomalejsi.. ale tak nemuze mit kazdej vsechno a jeste ke vsemu ne hned v prvni dny akce..mimochodem ten mazlik kdo by ho chtel, ja osobne vodo body ani HP nepotrebuji :)) za me je akce suprova :)
     
    ℝմdla tohle ocenil(a).
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    tyto informace možná někomu pomůžou

    z truhly

    Získal jsi 5 x Amulet Legba .
    Získal jsi 5 x Tritonova laskavost .
    Získal jsi 15 x Eliášův oheň .
    Získal jsi 7 x Dýňová síla .
    Získal jsi 7392 x Ledově ohnivá munice .
    Získal jsi 7 x Teleportace .
    Získal jsi 2 x Omámení krví .
    Získal jsi 3 x Nezastavitelnost .
    Získal jsi 2 x 60ti librák úroveň 5 .

    z NPC

    Získal jsi 3 x Zářící duše .
    Získal jsi 2 x Zářící duše .
    Získal jsi 6 x Zářící duše .
    Získal jsi 18 x Prokleté duše .

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 19/4/17
  7. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    To okradení je masakr to asi nesplním když už se mi to povedlo měla jsem slabý bonus takže nesplnila a teď je všude tolik lodí že okrást jednu loď v davu 30 a více lodí je téměř zázrak škoda, že nedali úkoly které se dají splnit nějak normálně :(( takhle si můžu o vzhledu nechat jen zdát
     
  8. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Prečítaj si staršie príspevky a možno zistíš ako na to, v každom prípade potrebuješ 2.veliteľa aby si mohla pripadať pri 50% Hp a prísť predtým ako mu padnú plachty :)
     
  9. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    Týne díky za radu já už ten přepad mám nastavený jak je třeba jen se prostě netrefím dřív jak ostatní no jsem na toto nemehlo a s tím mi nikdo nepomůže jen jsem si tu chtěla tak povzdechnout omlouvám se
     
  10. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    A aspoň ti tam vyskočí tabuľka najprv niečo takéto "Táto loď ešte má veľa bodov života na prepadnutie" a následne "Táto loď bola vyplienená iným pirátom" ?

    Lebo ak nie tak nemáš nastavené nič, leda tak dostatočný prepadový bonus aby si ho mohla prepadnúť a to nestačí, takže sa zopakujem pozri si staršie príspevky, návod som sem už písal ;) Ak budeš iba klikať na prepad, tak to ti prajem veľa šťastia a hlavne trpezlivosti
     
  11. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    jo buď je brzo nebo pozdě přesně :))
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Zdá se to jen mně nebo je opravdu po restartu míň bojovníků? Tím pádem i míň strážců a hydragosů.
     
  13. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    No práveže ty musíš dosiahnuť situáciu aby ti vyskakovali obi 2 tie tabulky a mala tam cca 50x okien naraz...
    V lepšom prípade tam budeš mať "Táto loď už bola prepadnutá, akcia sa práve skončila." To by znamenalo že si ho prepadla ty. Ako ? Máš odpoveď v tomto vlákne, ale klikaním tú úlohu nespravíš to by ste toho Guardiana museli strielať len 2 a ten druhý by tiež nevedel čo má robiť.
     
    Naposledy upraveno: 19/4/17
  14. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    To sa ti asi len zdalo Geralt64,
    stále ich je rovnako ako aj predtým 3x na 1 mapu práve som ich stretol pri sebe. Len ty keď si hral poobede alebo navečer tak ti to tak mohlo prísť lebo vtedy je problém nájsť čo i len jedného :)
     
  15. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    díky moc Týne :)) pomohlo :)
     
  16. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Tak to som rád, napísal by som to aj bez okľúk, len ma nebaví písať to isté 2x :) Možno hráči zo začiatku to robili ako ty, vtedy to tak možno šlo, no cez riadenie lode je to oveľa jednoduchšie a nebolí z toho ani ruka.
     
  17. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    • Vulgarita
    EDIT za ty dela masakr :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/4/17
  18. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    ahoj mám dotaz jak otevřu ten záhadny dar nebo kde se to dá otevřít,děkuji moc zatím sem na to nepřišel
     
  19. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Na moři v nabídce kde jsou amulety, knížky, teleporty ...
     
  20. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    aha tam jsem nekouknul diky moc
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.