Díkuvzdání (23. 11. 2017 - 28. 11. 2017) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 21/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. Zdravím, nevím jestli je to záměr, ale zdá se mi, že May desing nějak nehce dát... Co jsme se bavili na chatu, tak všichni dostáváme pouze 666x zlato. Je to chyba nebo zas 99,9% šance na zisk zlata na poslední a 0,1% na desing?
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel kolika procentní je šance opravdu nevím. Nicméně na mém globále již psali hráči, že ho získali.
     
  4. Já už mám 9x zlato .. :/
     
  5. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    nevidim v bezpecnom pristave zadavatela uloh ani po odhlaseni a znvu prihlaseni ale vidim hracov ked splnia ulohu .ja junemam u koho prijat
     
  6. v pravém dolním rohu ostrova je zadavatel, je to postava, ne loď
     
  7. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    aha ok dik moc
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jako vždy nedomyšleno. Těch beden s ovocem je hrozně málo a každý jich potřebuje do úkolů několik desítek. Bravo BP, o5 jste mě nepřekvapili.
     
  9. Geralt,64 myslím si, že pokud by jich bylo hafo, tak by to už pak bylo až moc lehké, jsem na posledním ukolu a chybí mi jich 6.. odměna je přízeň královny a pokud to je opakovatelný ukol o kterém se píše ve FAQ, tak si myslím, že je to dostačující počet. Přízeň dostat za 5 minut hraní? to by asi nemělo smysl, ne?
     
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ono by to nebylo za 5 minut hraní. Dělám úkol se 16ti bednami už 2 hodiny. Kdyby byl ten úkol jeden, ale 4x? Šílenost.
    A ještě nechápu, proč musím po sestřelení sběratele duší sbírat ty nesmysly, abych dostal cca 1-1,5k perel. To jsme to nemohli dostávat rovnou? Kdyby v těch nesmyslech bylo v každém 10k perel chápu, že by se to mohlo krást, ale když je tam +- 100 perel, tak je mi jedno, i když mi někdo ukradne všechny. Jen to otravuje, stejně jako křižování po moři a hledání beden.
     
    ◘Hofa8◘ tohle ocenil(a).
  11. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    2017-11-25 19:58:23
    Získal jsi 1 x Mayflower .
    ten dizajn podzimni mstitel nema kamena co jsou uvadene na foru , ma tyto sutry 15% poskozeni dely,12% poskozeni harpunama, ty defenzivni sedej
    vyndal jsem zneho tyto sutry
    Drahokam Vyhlazený granát byl vyjmut.
    Drahokam Třpytivý sodalit byl vyjmut.
    Drahokam Vyhlazený azurit byl vyjmut.
    Drahokam Bezvadný rubín byl vyjmut.
     
    Naposledy upraveno: 25/11/17
  12. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    K těm nákladům, pokud zainvestujete za zdvojnásobovač po dobu tohoto eventu, tak misto cca 2K perel co tam je tak to vyjde na cca 5K perel, dá se na tom vydělat né že né :) a k desingu z eventu nevím kolikati % šance tam je ale 2 dny v kuse, tolik posledních ran i dmg že se mi ostatní diví, že jej ještě nemám :) nebo mám prostě smůlu :)
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Cannis_Aureus, kdyby jsi se pořádně podíval zjistil by jsi, že jsou 2 designy. Podzimní mstitel je za žebříček a Mayflover si dá vystřelit.
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.