Dizajny Akce zelvi teror

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Cannis_Aureus, 21/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    Ahoj, chci se zeptat kde jsou dizajne akce? mnely byt dodany 3 fazi, uz je 4 faze a lodky nikde ?
     
  2. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    To by mě taky zajímalo. Chtěl bych znát kolik duší za ně bude bp chtít jestli má cenu dělat duše. A proč není založená diskuse k akci ?
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj, většinou se zakládají diskuze pro případ, že je o ně požadavek v rámci daného oznámení. Nicméně bližší info, kdy budou nové designy nemáme, 3 fáze označená ve hře pro 3 den střílení ostrova Casiopea nemusí znamenat 3 fáze plánu provozovatele hry.
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Vzhledem k tomu, že není k akci diskuze, tak to napíšu sem:
    proč mají eventi na spodních mapách stejné HP, ale dávají menší odměny? Pravděpodobně v rámci pomoci slabším hráčům a pro nalákání nových hráčů, že? :)
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    proč tomu tak je, nevíme. Oficiální informace k tomu nejsou.

    Myslím si, že kdyby to bylo opačně a na mapě 2, byly odměny dvojnásobné, tak by všichni s levelem 30 jezdili dole :). Tím ale nechci říct, že by to nemělo být stejné, jedině motivace, nic víc mě nenapadá.

    pěkný den
     
  6. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    Až na to že chňapajuce korytnačky sú až do 6-20 / 21-30 a Lovci sa neoplatia ani navrchu aj s tymi 2x odmenami :)
     
  7. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Silenth nevim co se nevyplatí, ale ja střílím Cassiopeiu na 29/1 a u toho dělám duše a jsem v + .. upřímně za mne je tento event hodně dobrý.. sice je pravda, že když to má nahoře 2x odměn (duše).. tak od 20 dolu mapy by to mohlo mít menší HP :) ale tak je to práce bigpointu co nám sem dá, a je zbytečné aby jsme po půlce akce začli řešit odměny :)
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Na akci se dá vydělat. Spouta munice nasbíraná z truhel, protipancéřovka se většinou nepoužívá, takže se dá vystřílet do eventů - vlastně perly zadarmo :)
     
  9. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    a dela zadarmo :)
     
  10. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Ahoj piráti,

    Po skončení akce a Černého trhu budeme vyměňovat Vaše nasbírané předměty.
    • Prokleté duše - 1:60 - Protipancéřová munice
    • Zářící duše - 1:120 - Protipancéřová munice
    • Akční klíče - 1:1 - Klíč k truhle
    Ahoj piráti,

    Akční klíče, které Vám zbyly z této akce budou potřebné i pro nadcházející akci, proto je nebudeme vyměňovat a můžete je znovu použít v další akci.

    To má být zase co za novinku ??? Zítra dáte oznámení, že klíče zmizí bez náhrady nebo něco jiného ??? Já jsem si třeba nakoupil akční klíče kvůli výměně za normální a né abych je měl do další akce !!!

    PS: Píši to sem protože diskuze akci nebyla založená i když je mi záhadou proč když na jiných fórech byla.
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ΛΖLΛB,

    diskuze bude otevřena až zítra v čase spuštění, jak bylo oznámeno.

    Co se týče oznámení pro klíče, máš pravdu, že to ještě nikdy nebylo, ale na druhou stranu se také čekalo 14 dní na výměnu, akce je do 6. 6. tak pokud výměna proběhne 7. 6, tak se snad nic tak hrozného nestane a kdo ví, třeba zrovna ty zítra napíšeš, že je škoda že jsi si těch klíčů nekoupil ještě víc. Utrácet je samozřejmě nemusíš, můžeš počkat jen na další výměnu cca. 5 dní.

    pěkný den
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Troufnu si říct, že myslel diskuzi k akci Želví teror, která už skončila a ne diskuzi k zítra začínající akci Magická podívaná.
    Co se týká klíčů: opravdu zajímavá novinka. Jseš si Mirku jistej, že je po další akci vymění? Já už ne. U BP si člověk nemůže být jistej ničím. Myslím si ale, že takováto novinka, když má být zavedena, tak by o ní hráči měli být informováni dopředu, aby se podle toho zařídili (koupit x nekoupit) a ne až po skončení akce.
    Ale jak znám za ta léta BP, tak si tu pěkně popláčeme a BP si bude, jako vždy, dělat co chce.
     
  13. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Myslel jsem samozřejmě diskusi k akci Želví teror, protože co jsem koukal třeba na EN, PL, DE fórum tam diskuse normálně byla takže opravdu nechápu proč na CZ fóru nebyla. Co se týká klíčů mě osobně to je úplně jednou jestli mi je vymění teď nebo možná až po další akci, ale když už se dá jednou oznam, že se akční klíče budou měnit za normální tak by to tak mělo být. Ať radši rovnou napíšou, že to nejsou schopní provést výměnu, když dali hned další akci ...
     
  14. Hefajtos

    Hefajtos Pisálek fóra

    no čo odubáva sa tu až sa práši, na fore napísané Černý trh do: 2.6.2017 23:59:59 (SEČ). No škoda slov ešte keĎ som sa aj pýtal isto sa bude zatvárať čierny trh podla toho čo je napísané na fóre áno ..... no kebyže sa mám tým riadiť tak nemám nič (žiaden boster, žiadne raketky len duše premenene na muníciu v nevýhodnom pomere..... ) takže, ako mohlo by sa to konečne začať nejako riešiť, bo není to poprvý raz čo sa to staže buď sa vyskytlo zle info alebo dokonca žiadne
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel už kdy dojde k uzavření černého trhu neovlivníme. Jaké máme od provozovatele informace takové dáváme. Můžeš se podívat i na EN či DE sice se třebas rozhodli o své vůli otevřít diskuzi nicméně čas mají totožný.
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce, zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.