Dýňový festival (30. 10. 2018 - 13. 11. 2018) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 29/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Nevím jak je to na ostatních serverech, ale na G7 jsou obě minihry pro jednotlivce ,,pokazené''. Na jedné vůbec nejsou zobrazené ty zóny, co dávají poškození takže ste po skoku na mapu hned pod vodou a na té druhé jsou úplně špatně nastavené ty výpomoci a odměny - mapa bez pomoci dává nejmeší odměnu a ty druhé dvě nejdou, protože nejsou ty mince.
     
  3. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Ahoj, zkusil jsem si taky minihru a 1. pokus trval 5 vterin a 2. asi 10 vterin. Vlastne jsem ani nestihnul vystrelit, ponevadz se dostat mezi ty zony a ujet jim je problem. Nejak nechapu, proc nekdo vymýšlí tyhle komplikovane nesmysly. Mam na lodi kolem skoro 400 del a vydelek z akcnich lodi je ubohost. Tohle má být top akce ? K smíchu.
     
  4. Huns

    Huns Rádoby autor

    Agramon, tak to asi střílíš nějak divně.O minihrách nemluvím,ale akční npc jsou super. na trápení jsem v průměru +2500 perel,fantom +17000p a na přízraku +8000p. Přibližně mi to vychází za 1 munici 0,82-0,84 perly a to nemám všechno na max,takže určitě na tom jde být ještě lépe.I kdybych k tomu střílel pavouky,dýně a kosti tak do mínusu skoro nejdu. pěkná akce
     
  5. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    z Hlavnou lodkou spravim tu minihru -labyrint bez problemov ale lodky čo nemaju obranu na full to asi tažko možu zvladnut. Tak ked som tam 1x skočil a bol som na 4 rany dolu to ma pekne prekvapilo a to som mal aktivne rebra a obrancu miesto vojaka. Ešte potom 1 pokus som nespravil ale od vtedy to robim pokial mam prastare erby . To je velmi vynosna minihra na perly
     
  6. Medvěd

    Medvěd Pisálek fóra

    Zdravím, tak tento event se, z mého pohledu, na rozdíl od předchozího podařil. Nechá se slušně vydělat, i když u toho člověk nesedí 5h denně, minihry až na labyrint super(šance na zisk designu je přijatelná), nabídka v černém trhu férová. Nepíšu to často, ale za mě palec hore ;)
     
  7. Shadie

    Shadie Rádoby autor

    No, síce obranu mám skoro na full, ale ten labyrint som nedal ani raz :D že vraj to má ukazovať nejaké zóny poškodenia, samozrejme že mne to neukazuje (skúsil som iný priehladač ale bezvýsledne). Podobný problém som mal aj u jednej akcie s Hildisvini kde mi neukazovalo kde preskakuje na kryhách, až po polke akcie to nejako opravili..... A obetovať desiatky erbov len aby som zistil či náhodou nemám niečo na mori zle nastavené alebo skúšať iné prehliadače, tak to nie :) Ale akcia vcelku v pohode
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Zkus na moři v Možnosti - Grafika - Animace zaškrtnout první políčko "Zobrazit efekty". Poškozující zóny by se ti pak měli ukazovat.
     
    matfons tohle ocenil(a).
  9. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Labyrint návod : Při vstupu na tuto minimapu zůstanu stát.Zóny jsou nade mnou a nepoškozují mě. Sundám první NPC , pak po spodním okraji jedu doleva až nakonec - zony mě nepoškozují- pak po levem kraji pomalu nahoru - uvidim druhe NPC - sundam na dostřel , zony mě nepoškozuji , až tady po sestřelení NPC 2 se opravim do full. Po opravě se rychle přemístím k prvnimu ostruvku nahoře a najdu si místo kde na mě zony nemohou - je tam takové místo - po opravě předstřílím NPC 3 aby mělo málo HP a pak jedu vodorovně doprava k NPC4 -najdu misto kde zony na mě nemohou a opravím . Pozor zde je to důležité -po sestřelu NPC 4 opravim do full (nic mě nestřílí) - pak jedu k Boss tak , abych viděl na dostřel NPC 3 a stál u Bosse (levá strana) mimo zony - opravim popř. do full a sundam NPC3 a hned Boss - dokážu tuto mapu projet s Obráncem 2 . stupen, Prevence 87+ a platy. A bez použití Amuletů. Snad vám postačí toto vysvětlení. s Pozdravem Corp.
     
    Naposledy upraveno: 5/11/18
  10. matfons

    matfons Aktivní autor

    Ahoj,

    aj vám sa po nákupe munície zmení jazyk hlavnej stránky ?? A to pri každom nákupe ??? Možno ide o technický problém ale je to vždy pri akcii a nestalo sa to 1. raz

    pekný deň
    matfons
     
  11. Agramon

    Agramon Pilný autor

    ahoj, taky....
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zatím jsme již měli informaci, ale pouze od jednoho hráče. Nešlo by situaci prosím nějak popsat jestli jde jen o některou munici, nákup někde a podobně. Zkoušel jsem několik účtů včetně svého a žádný problém.
     
  13. ™Žїђad₤o^

    ™Žїђad₤o^ Pisálek fóra

    Ahoj, při nákupu dýňové munice v černém trhu, se po nákupu, změní jazyk na hlavní stránce na anglický. Aktualizací stránky se změní zpět na český
     
  14. tynuska93

    tynuska93 Zelenáč fóra

    Nakoupím na trhu dýňovku a změní se celá hlavní strana na angličtinu.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dobře děkuji předám to dál.
     
  16. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    dělá to průběžně při nákupu čehokoliv v černém trhu , jak tu někdo psal při akci :) jinak když není akce není ani černý trh :)
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.