Chyby FAQ - chyby, pripomienky a návrhy

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Verbeia, 19/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj Piráti!

    Týmto vláknom Vás chceme poprosiť o pomoc k "zdokonaleniu" nášho FAQ. Príspevky, ktoré od Vás v tomto vlákne očakávame by mali poukazovať na:

    • chyby vo FAQ
    • nezrovnalosti vo FAQ
    • nedostatočne vysvetlené informácie vo FAQ
    • návrhy na témy do FAQ

    Ďakujeme za Vašu pomoc!


    Vás SeaFight team
     
  2. Lamaze20

    Lamaze20 Pisálek fóra

    Našel jsem chybu u mazlíka Safírový drak. Má mít + 25.000 VB a ne ZB jak je uvedeno ve výpisu mazlíků.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/16
  3. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj, mám tu pár věcí které bych chtěl rozebrat...1. věc nebude padat k FAQ, ale ostatní ano, nebudu kvůli tomu zakládat zbytečně další téma.

    1. První bod se týká Síně slávy - nevím jestli se to týká jen mě, ale každý den když se tam podívám přičítají se tam jen různé věci Např. Body zkušenosti, Body z boje, Přepady, Zabité NPC, Monstra a hráče.. jinak třeba u svitků mám pořád stejné čísla to stejné Zásahové body PVP i PVE... nevím zda-li určité podbody jsou aktualizovány jednou denně, týdně či dokonce měsíčně

    2. Tento bod se týká FAQ Admirály/Admirálové - zde by se mělo doplnit o nové admirály (co dávájí, a k jakým úkolům jsou například). Za tu dobu si myslím, že bylo dosti času zjistit dost informací. A ještě bych byl já osobně rád, kdyby tam byl napsán počet zestřelených NPC na určitého admirála..Opravit chybu u Admirála Triumph - kde je napsané, že padá po určitém počtu NPC .. Ale naopak je to po určitém sestřelení Admirálů Revengů/Revengerů (nevím jaké je skloňování)

    3. Tento bod se týká zase FAQ a jen krátce k úkolům, když přibyli nové levely, tak byli smazány z úkolů 5 úloh po splnění 25 levelu...a které tam teď nejsou, bylo divné když jsem nemohl začít těmi úkoly na 24/1... a nevěděl jsem co dělat..až jsem zjistil, že v přístavu je pár úkolů, které nejdřív musím splnit... Týká se to úkolů 1) 35 Renown 2) 20 Surprise 10 Renown 3) 10x Addanc 4) 10x Selkie 5) Souřadnice.. Poté se pokračuje dále na 24/1...Dále bych k těmto úlohám opravil v úlohách 26 lvlu.. že Tam není přepadní 2x HRMS Revenge, ale stačí a píší to i na moři Přepadní 2x 2 Lodě NPC...

    Vím, že nejste roboti..aby jste se necítili dotčeně.. Díky...
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *jakor40,

    1. Možná s tím souvisí, u bonusových map (Panna, Koza, střelec a Rak) byly zrušené elitní body, takže tyto čísla budou stejná.

    2. Hodnoty admirálů a související doplníme, jen je zatím nemáme k dispozici u většiny jsou uvedeny hodnoty ze hry ne od provozovatele, pokud víš některé neuvedené hodnoty, napiš buď zde nebo v jiném příspěvku a my doplníme.

    3. Podobný princip, jako u předešlého bodu, PZ a úkoly jsou psány průběžně vždy až někdo z teamu dosáhne daného lvl. Pokud budeš vědět přesně název úkolu, zadání a odměnu + kde se vyzvedává a kam se odevzdává a není uveden v FAQ napiš zde nebo v novém příspěvku a my doplníme do FAQ.

    Osobně bych také rád měl na všechny otázky odpověď, bohužel nemám a na moři mohu pouze do 23 lvl. a to je již doplněno.

    pěkný den
     
    *jakor40 tohle ocenil(a).
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Taky se mi údaje v Síni slávy nemění (u toho, co píše *Jakor40). Počty udělaných bonusových map se nemění už delší dobu, ještě před zrušením elitních bodů ze svitků, takže si nemyslím, že by to s tém mělo souvislost.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.