hledám cech

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem -skrblajs-.cz, 24/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -skrblajs-.cz

    -skrblajs-.cz Zelenáč fóra

    hojte, moc jsem tu s váma nekomunikoval,sic jsem tu byl cca rok,plácal jsem se na jedničkách,víc mě počítač neutáhl,ale doba se změnila a chtěl bych začít tuto hru hrát,prostředky jsou,ale jako samotář to v této hře nejde jen tak,jsem zatím lvl5, trávím u hry cca 6h denně
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -skrblajs-.cz,

    měl by jsi napsat server který hraješ, aby se na tebe mohl případně někdo obrátit.

    pěkný den
     
  3. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    -skrblajs-.cz mne sa skor zda že učet nemaš registrovany ani pol roka , a nie že sa tu placaš rok:cool:
     
  4. Plácal sa na jedničkách leda tak na botovi :D

    Inak si neviem predstaviť čo by si tam robil "rok"
     
  5. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Registrován(a) od:
    20/10/15 to aj mna zaujima čo si mohol robit na jedničkovych mapach pol roka necely. A ako pišeš tak prostriedky na to maš a z nikym si nekomunikoval- čisty Autopilot:)
     
  6. Tak tak,....nahrabané mojo z glitz ako aj perly....atď ani nejdem pokračovať :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.