Hněv Calypsó (21.2.2019 - 28.2.2019)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 21/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    Když hra před cca 11 léty začínala tak jsem během 4 let dal do hry zhruba 10 tis.kč ale co jsem zjistil že je tu plno nefér hráču tak jsem se zařekl že do hry nedám ani korunu posejdone proč ty nezajdeš na mapy a nebanuješ bootery tak usilovně jako banuješ tady poctivé hráče kteří tu volají o spravedlnosti a pro toma koupil by sis auto které nejezdí a musel by jsi platit každý měsíc za opravu aby jsi sis pár dní zajezdil ? Než mi dáte ban tak mi prosím pěkně odpovězte děkuju pěkně
     
  2. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Cus, skoro v kazde diskuzi se to stoci na botery, az uz je to otravny. Ja to vidim po tech letech takhle. Je jich tu mraky a budou porad, tak se s tim smirte. Pokud do toho nedate zpocatku nejake kacky, tak proste ty kladiva, davastatory a zkazonose mit nebudete. Pak uz lod vydelava a nejaky boter je mi uplne fuk. Jinak akce za me +, az na ty ukoly. Ty odmeny jsou k smichu,tak je nedelam.
     
    Tom tohle ocenil(a).
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    -medved78-

    Poseidon Vás žádal aby jste se drželi tématu, pro který byla diskuze založena. Pokud chceš řešit bootery založ si k tomu vlastní vlákno.
    Určitě víš, že každá funkce má své pravomoce. Nebudu ti tu vypisovat, kdo má jaká práva, ale jezdit po mapách a vyhledávat bootery k našim povinnostem určitě nepatří. V různých vláknech a i na chatu už se několikrát psalo, že BP pravidelně spouští script, který monitoruje hráče a po nasbírání dostatku důkazů je zabanuje. Někteří dostanou varovný ban v různých délkách a někteří perma. Booteři jsou přímo v kompetenci centrály. Navíc je spousta druhů programů a ne všechny se dají lehce odhalit.

    Tím diskuzi na téma booteři ukončuji.
     
  4. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    muslim není náboženství ale pouze jeho vyznavač,náboženství je islám a nikdo neuráží islám,pouze jeho stoupnce...Ale jinak měl pravdu,tu hru edit totálně odpravili..napíšu to česky bez "náboženských narážek" urážek:rolleyes:..jsou to naprostý edit,který maj v hlavách bramboračku
     
  5. Tom

    Tom Magnát fóra

    Dodržujte pravidla prosím a držte se tématu daného vlákna.
     
  6. ℝմdla

    ℝմdla Rádoby autor

    Dobra akce, chvalim.
     
  7. DarkTomCZ

    DarkTomCZ Zelenáč fóra

    To zavření trhu s koncem akce je hodně špatné !!!!!!
    Jak vyměníte duše, co jste nastříleli, když vám zavřou trh ?????

    Jinak akce je super !!!!
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Je potřeba nakupovat průběžně a nebo kupovat před koncem akce a pokud ještě nějaké duše nasbíráš tak ti budou vyměněny.
     
  9. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    DarkTomCZ bylo ve FAQ k akci , kdy se trh zavírá. Šlo ale koupit boostery apod. v trhu na moři ( designy a mazlíci už ne ) ještě včera večer.
     
    Naposledy upraveno: 1/3/19
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pindrusec
    to sice šly, ale šlo o chybu.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.