Hon na kachničky (31. 3. 2017 - 4. 4. 2017) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Takže ten design dostanou jen 3 hráči na jednom serveru za celou akci? Tak to by měl mít o dost lepší šutry ...
     
  3. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Nechtěl by jsi toho od BP nějak moc ? Stále platí moto - Plať a nebo se ztrať !!!! O narozeninách to je rok od roku horší a ty by jsi chtěl při takovéto akci nějak moc. Pokud o to opravdu stojíš , tak si to koupíš . :D:D:D
     
  4. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    Co to meleš??? Sak tato akce narozeninova byla dost vydelacna jen to umet. :)
     
  5. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Vzdycky se najdou lidi, kteri budou vse kritizovat...a co je a tom spatneho ze budou to mit jen 3 hraci? aspon s tim nebude jdzit kazdej :)
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj stenne-cz,

    možná je to málo, ale zato bude vzácnější, také nevidím nic pěkného na tom, že víc než polovina serveru jezdí s Drtičem želv.

    Ahoj .WWW.,

    narozeninovou akci bych sem nepletl, k tomu je otevřené jiné vlákna, krom toho si myslím, pokud by jsi viděl nějvětší zisk hráče při této akci, tak Ti padne brada. pokud se někdo chce pochlubit se svým ziskem, tak prosím do správného vlákna.

    pěkný den
     
  7. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Ahoj chci se zeptat proč sem nemohl sebrat kachničku psalo mi to nenacházíš se na správném levelu co to znamená?
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Virgio,

    každý hráč je v určitém herním pásmu, to znamená, že pokud máš např. level 20, můžeš sebrat kachničku jen na herních mapách 16-20 nemůžeš ji sebrat na mapách 2-15, tam je pro slabší hráče.

    pěkný den
     
  9. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    To preto, že spustia akciu a ani nenapíšu rozmedzie máp, po ktorých s ňou môžeš jazdiť :)
    Malo by to byť: 2-5 6-9 10-15 16-25 26-30

    Ale akcia stojí aj tak za prd, ten dizajn vyhrajú celkovo len 3 hráči, ani nikoho nevylosujú, z rebrŕička to dáva 3x Šašova palica a nie 3x Podvodníkova palica za TOP 100, naviac tieto 2 predmety nejdú použiť na hráča, ktorý vzal objekt zberu (kačicu). Takže najlepšie je ju proste odignorovať...
     
  10. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    děkuji
     
  11. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak v loni se dala alespoň šaškova hůl koupit za zlato takže si člověk užil trochu srandy ...
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Já jsem ze žebříčku Podvodníkovu hůl dostal.
     
  13. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    A neumiestnil si sa na 1.mieste alebo v TOP 5 ? Lebo ja za TOP 100 som vždy dostal len :
    2017-04-03 12:00:00
    Získal si 3 x Šašova palica.
    Minulý rok ako niekto písal tento predmet šiel kúpiť na ČT aj za zlato :D Takže som rád že to zajtra konečne skončí :)
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Aha, to potom jo. Já byl na 2. místě a dostal jsem 5 Podvodníků + pár dalších blbostí.
    A máš pravdu, klidně ať skončí hned. Akce o ničem.
    Tak dnes jsem byl 34. a jen 3x šašek.
     
    Naposledy upraveno: 4/4/17
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.