Komu zvoní hrana (15. 3. 2018 - 4. 4.2018) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 15/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    z ceho se dostavaji duse?
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jeden by to neřekl ale z NPC viz FAQ.
     
  3. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    kde najdem npc proklete svetlo?
     
  4. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Ak by to niekomu pomohlo, videonávod na minihru.

     
  5. motorko69

    motorko69 Pisálek fóra

    Dá se to i s dmg pod 250k, jen to stojí o kousek víc munice.
     
  6. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    těch npc prokleté světlo jezdí asi hodně málo za 3 dny akce jsem ho ješte nezahlédl
     
  7. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Podle popisu je prokleté světlo portálová lod která vypouští ty dvě NPC ostatky a předvoj vždy ale vyskočí lod děsivý dobyvatel a světlo nikde. pak někdo říkal že vyskočí z těch znamení hada a škorpiona. Stál jsem alespon u 20 těch věží a prokleté světlo sem neviděl. Tak nevím
     
  8. Bulhy.cz

    Bulhy.cz Zelenáč fóra

    Kurňa, na té minihře se dá vydělat jak sviňa, jen člověk musí mít tu DMG... Škoda, že není něco i pro slabší loďky...
     
  9. motorko69

    motorko69 Pisálek fóra

    Stačí 175k a rychlost kolem 800 a jde to udělat... Samozřejmě opevko na nabíjení alespoň na 7. stupeň
     
  10. Bulhy.cz

    Bulhy.cz Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace
    No jo, jenže já dávám 90k a rychlost mám 600. A jediné opevnění, co mám, tak je jedničkové na nabíjení... Jak říkám, nic pro slabší loďky. Byl bych rád, kdyby tam něco takového bylo..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/3/18
  11. Fleshless

    Fleshless Pisálek fóra

    Ahoj lidi, vezmu to najednou:

    Znamení škorpióna - získáte za dmg při zabití Zvrácené čistoty a Prokletého světla. Počítám, že to pro většinu z Vás, co se ptáte, je nedosažitelné, takže občas se škorpion objeví při střílení Čistoty, jinak holt musíte požádat někoho, aby Vám ho někde vyhodil a nechal sestřelit.

    Prokleté světlo - viděl jsem to skočit ráno po restartu a pak po jedenácté večer, údajně by se mělo objevit i někdy kolem poledne. Napsalo to, kde vyskočilo, ale byl jsem poměrně blízko, takže těžko říct, jestli se to ukazuje všude. Možná teda skáče po sestřelení určitého počtu hadů a škorpionů, ale ukazatel nikde není.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím dle pravidel děkuji.
     
  13. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    mně by zajímalo ,kde mám nehonit žářící duše , nmminulá střílečka bYla dělyná pro booty , ,který si namastili mraky zářivek , mně celá tato naroz.akce ,hlavu nebere ,

    o úkolech a PZ nechci psát , to je vůbec téma na zamyšlení , ono v podstatě vše poslední dobou je k zamyšlení , jestlůi ještě ztrácet tady čas a uu některých i finance , já nehodlám dát sem už nic !!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/3/18
  14. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Ahoj, muze mi nekdo poradit,jak se mam dostat k zaricim dusim ? Strilim ty zvracene predboje a prestaly padat, snad z 30 lodi ani jedna. Vcera sem tam nejaka vypadla,ale od vecera nic.
     
  15. Tom

    Tom Magnát fóra

    Ahoj nejlépe se získávají na skupinové mapě.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ultimaweapon
    další věc co může bránit přepadu je, že u všeho vybavení kromě dýky se ti odebralo 325 ks. U dýky se ti odebralo pouze 305 ks. Pro každý přepad musíš mít vždy přepadového piráta a veškeré vybavení včetně pirátů doplněno na maximum. Pokud ti bude chybět třeba jen jedna pistole, přepad se nepovede.

    †☠..муѕтι¢αℓѕνк..☠†
    prokleté světlo se objevuje po několika hodinách na různých mapách. Jeho objevení se je hlášeno oznamem v okolí 5ti map.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/3/18
  17. awatarCZ

    awatarCZ Zelenáč fóra

    Kdyby jste meli cech a rozumne lidi tak I pro lode s treba 180k dmg je to vyhodne a dost, zejmena skupinovka, je lehka jen se mi zdar ze lidi to nechteji pochopit..
     
  18. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    on uz jezdi dort?
     
  19. Fleshless

    Fleshless Pisálek fóra

    Jezdí, ale má pekelnou ránu i přes trojkového obránce...
     
  20. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    může mi tu někdo povědět ,kde nahonit zářivý duše ,skočim na skupinovku ,flash end ,hnerd mi spadne , ať to udělají , aby se to dalo hrát , ne jen pro pár vyvolených , ...za toto chcou ještě něco platit , nějaký jejich balíčky a podobně ,bych musel upadnout z jahody na hlavu ,kdybych sem za tohoto stavu věci ještě cpal reál prachy
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.