KONEC KRÁTKÝCH AKCÍ !!!

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem H.M.S.BOUNTY-SET, 1/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Konec omezených veci a delší akce

  1. ANO

    19 hlasy(ů)
    67.9%
  2. NE

    9 hlasy(ů)
    32.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    Už toho mam dost!
    Každoíu chvílí jsou akce kde máme všechno omezený munici tak klíče
    Délku akce zkracují
     
  2. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    a co jsi cekal ze ta hra bude zadarmo? mesicniakce co byla pri fotbale byla fajn. obcas potrebuji vydellavat :)
     
  3. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    nE PRoc zkracují akce ? Sak ted ta bitva titanu byla 13 dbni a ted 7 ?? proc zas to bude len o platebce
     
  4. marek70

    marek70 Pisálek fóra

    uplne s tebou suhlasim
     
  5. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahojte úplně zbytečný téma:), v dnešní době většina hráčů má mraky munice atd. A i malé loďky, takže vy co si stěžujete hrajete max 2 hoďky týdně nebo nevím. Osobně na našem globálu tahám jednu lodičku prakticky z nuly :) udělali jsme ji během cca 2 měsíců 21-23 lvl, při fotbalové akci tato lodička udělala několik milionu perel, stím, že po akci se to nasypalo do opevka :) , ta akce byla dlouhá a dost vydělečná :), tím tedy chci říct, že občas musí udělat slabší akci, náhodou teď co byla akce na týden, šlo taky udělat dost perel, alfonsů bylo moc a perle byly akorát :) to stejně potom ty nakažený marcele :), klíče byli sice omezený ale co v nich bylo? to co bylo v černým trhu při fotbalové akci, takže na co mě budou legba amulety, který jsem koupil za duše při fotbalové akci za mraky duší :), možná to vypadá, že mám vše ale taky poznám co je vydělečný a co ne, a právě tyto Topici zakládají jen tzv. Hejteři :) co si dennodenně stěžují :), přeji vám pěkny den! :)
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj

    jak psal Jakor, ne všechny akce jsou špatné. Z hlediska vyváženosti nemůžou být všechny akce dlouhé měsíc a být výdělečné. Navíc je akcí podstatně víc. Někdy se kryjí i dvě až tři různé akce najednou. Osobně, pokud mi akce nevyhovuje buď proto že je nevýdělečná, nebaví mě nebo je třeba málo akčních NPC tak se jí prostě neúčastním a věnuji se jiným věcem jako jsou denní úkoly, vylepšování a podobně.
    Stejné je to i pro menší lodě. Dříve si u některých akcí malá loď ani neškrtla, teď jsou akce víceméně vyvážené, že když už neustřílí NPC tak může aspoň harpunovat a vylepšit loď aspoň do akce schopné je v dnešní době i bez peněz otázka týdnů.
     
    *jakor40 tohle ocenil(a).
  7. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Podle me taky zbytecne vlakno. Ale Jakor ne kazdy ma casu na hru jako ty.. Treba . U mne kdyz event 14dni pro mne tyden jen a casove ne rozhodne non-stop.. A vytvoreni nove lode urcite je to rychlejsi. (voodoo Dela za ukoly, pz zjednodusily ale ruku na srdce tu lod jsi netahal novym uctem jen,,plus musi byt ve vyhodnejsi Ally.. Ale je pravda ze na fotbalove akci stacilo Jen sazet a hrac Mel kameny 21_22lwl bez namahy.. Pekny den
     
  8. Berounka

    Berounka Pisálek fóra

    :D:D..tak to prostě nekupujte a nehrejte a z oslíků co do toho vrážej love si dělejte na mapách zadeček ;)
     
  9. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Berounka tady nikdo o platebce nemluvil.. Pouze o limutu nakupu klicu a munice.. Kdyz to nekomu prijde malo tak rada je at to nekupuje vubec? Haha
     
  10. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    :rolleyes:..nido nemluvil o platebce?..aha..njn,tak to pak jedině sociálka nebo charita,když teda nikdo nemuvil o platebce:D..hlavně plaťte ať to nezavřou,mě Ty platiči náhodou baví:p
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Téma je Konec omezených věcí a delší akce tak se prosím držte tématu ankety.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nesplňuje pravidla pro odeslání zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.