Křišťálové lebky & Lebkové flotily! - (7.11.2018 - 13.11.2018)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 7/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  2. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    z 1500 lebiek na 1100 a to ma ani neutopili ...za mna najstupidnejsia akcia aku mohli vymysliet skoda to strielat :)
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj Juraj888

    K ukradení lebek není třeba tě potopit. Stačí ubrat tvoje VB a HP. Čím víc lebek máš a čím větší je rozdíl v lebkách mezi tebou a daným hráčem, tím víc lebek ti může ukradnout.
     
  4. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Suhlasim je to akcia o ničom. Potopil som 3x hračov s 3lebkamy a ja som mal len jednu lebku. Nedostal som nič. večer som mal už aj ja 3lebky a 1900 krystal skull a išiel som potapat Bott enemakov . potopil som ich hromadu a celkovy zisk minimum možno 50krystal skull. Potom som zautočil na hrača tiež s 3 lebkmy a potopil som ho .Podotykam ten hrač mal full HP aj Vodo stit. Mne zostalo HP asi tak 60% . Pozriem do lodneho dennika a vidim strata 89xCrystal Skulls bol/bolo odstráne,92xCrystal Skulls bol/bolo odstránený/é Dôvod: Akciový mechanik. Získal si 4 x Crystal Skulls. Dôvod: Akciový mechanik. Ak to takto pojde tak pokial bude otvoreny ten špecialny čierny trh tak mi ostane len ten zaklad 600kryštal skull
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kdy to bylo do dnešního sychronizace byl problém, že se zobrazovali lebky i hráčům, kteří neměli ani základních 600.
     
  6. motorko69

    motorko69 Pisálek fóra

    Tak tohle je fakt blbost, potopil jsem asi 15 lodí se třemi lebkami a dohromady získal cca 200 lebek, ale během dvou bojů (vyhrál jsem je) jsem přišel o 450 lebek. Pardon, ale nechápu tento mechanismus.
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj motorko69

    mechanismus je jednoduchý. Za sestřílené HP a VB hráči dostaneš určitý počet lebek. Záleží na tom kolik HP a VB sestřílíš a jaký je rozdíl mezi vaším počtem lebek (ikona u lodě). Pokud hráč, který má ikonu s jednou lebkou sestřílí hráče se třemi dostane větší počet lebek než když hráč se třemi sestřílí hráče s jednou. Vše je srozumitelně popsané ve FAQ k akci.
     
  8. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    • Urážky
    ale keby ma zostreli ...chapem ale aby som prichadzal o lebky len preto ze mi niekto ubere trochu VB ? co za EDIT toto vytvoril velke sklamanie tato akoze akcia
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/11/18
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím dle pravidel. Prostě se tak jedná o nový způsob akce, který zajisté bude pokračovat. Nezbývá nic než si zvyknout.
     
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Asi si na ní nezvyknu. Akce není domyšlená, je značně nevyvážená. Bojuju s hráčem, má 3 lebky, takže nemůže mít míň než já. Ukradnu mu 22 lebek, on mně cca 100. To opravdu není normální. Množství lebek se mi pohybuje mezi 600-1000. Jednou jsem se dostal na 1070. Víc nemám šanci udělat, hned o ně přijdu. Většinou mám lehce nad 600 lebek a předpokládám, že až otevřou trh, tak si za ně koupím 100 plátů nebo prachu :) Za mně akce velký propadák. Nedomyšlená.
     
  11. Tom

    Tom Magnát fóra

    Jak píše kolega je to nový druh akce a asi ještě potřebuje vychytat nějaké mouchy. Uvidíme co nám nabídne černý trh.
     
  12. motorko69

    motorko69 Pisálek fóra

    Ta akce je pěkně prosím jedna velká moucha :D nechápu, proč by mi měl někdo ukrást lebky ubráním trochu VB, včera do mě někdo dal jednu ránu za 20k a sebral mi 60 lebek, já dostal asi 5 lebek za sestřílení 700k ZB. Takže co se bigpointu podařilo? Nasbíral jsem lebky, abych měl 2k a nikdo mě na moři neuvidí, dokud je neutratím.
     
  13. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Leo. Ano je to napisane zrozumitelne, len to aš tak nejak nefunguje celkom. Aj ja som potopil hračov s 3lebkamy a pritom som mal len jednu a nedostal som nič. Na mna ked enemak zautoči tak bere hromadu lebiek a ja ho pri tom potopim a dostanem smiešne 4 lebky. Neni to celkovo doriešene Teraz si do mna bars jaka slabučka lodka vystrely lebo mam 3lebky a je jej to jedno že mi neda ani polku HP a vodo štitu dolu ale aj tak ked mi da 3 rany vodo uderom je štastna lebo dostane niekolkonasobne viac ako ja čo ju aj potopim. Najlepšie bolo včera ked na mna vyskočil enemak 700K HP a 390K vodo štitu a mal jednu lebku nestihol mi moc zobrat lebo som ho zamrazil a na dostrel potopil ale ked som pozrel do dennika tak mi zobral 200lebiek a ja čo som ho aj potopil tak som dostal 1lebku za vodo a 1 lebku za HP. Tak to je ozaj dobry obchod 1Mega HP nastrielat za 2 lebky. Dakujem stači mi 3000 lebiek čo mam a som strčeny na svitku aj ta dynova akcia tym padom pre mna skončila predčasne. PS : mal som 3000 už nie - už mi enemak na jeden krat ukradol 900 lebiek
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Osobně si myslím, že je problém v rámci zobrazování lebek u hráče a to vede k celému problému. Systém bude asi správně. Jelikož jsem asi 2krát potkal hráče a neměl nic střílel akční NPC k dýňové události a naskočila mu z ničeho nic ikonka se 2 lebkama.
    Tudíž to bude celý problém, kdy hráč neví jaký má skutečný počet tento problém se snažili opravit již v počátcích kdy se zobrazovali také lebky hráčům, kteří neměli skoro nic.
     
  15. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    2018-11-12 03:53:32
    362xCrystal Skulls bol/bolo odstránený/é Dôvod: Akciový mechanik.
    2018-11-12 03:53:29
    684xCrystal Skulls bol/bolo odstránený/é Dôvod: Akciový mechanik.

    btw vzali mi len voodoo ....parada tolko si fakt zasluzili
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak měl asi protihráč málo a ty máš hodně.
     
  17. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    :D:D:D..zase další pitomost z prázdných hlav programátorů BP..jen další věc jak zpříjemnit hru platičům a odradit hráče:cool:..jo,nezapomeňte nakoupit nějaký ty balíčky,ať maj za co přemýšlet ;)
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Střílím se s hráčem, který má u lodi jednu lebku, stejně jako já. Oba jsem full. Potopím ho a mám o 62 lebek méně. To přijde někomu v BP normální? Takhle má opravdu fungovat "Mechanismus akce"? To ať se jde někdo léčit k Chocholouškovi!
     
  19. Huns

    Huns Rádoby autor

    Co furt hudrujete :eek: Tak je to nová akce ,nový algoritmus , časem to vychytají , potřebují data hráčů ,aby přišli na všechny nedostatky a na příště to opravili . Opravdu to nefunguje ze sekundy na sekundu ,jak si všichni myslíte..máme problém.. řešení fakt netrvá 10 sekund, ale třeba i týdny než příjdou na optimální kód ,který by to nahradil , je pro ně lepší nechat spuštěný i pokažený event,než aby to ukončovali předčasně.

    Možná by to vyřešili ,kdyby to nejdřív spustili na test serveru :rolleyes:
    nejzajímavější je,že si stěžují pořád jenom češi.
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Osobně si myslím, že vyladění akce by mělo proběhnout před jejím spuštěním a ne až během ní. Nemůžeš přece někomu prodat auto s tím, že volant a sedačky mu dodáš později :)
    Nicméně jsme přišli na to (po dalších zkušenostech s akcí), že "Mechanismus akce" funguje správně, jen popis akce je špatně. Cílem není topit hráče s ikonou lebek, ale nechat se topit od nich. :-D
     
    Huns tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.