Křišťálové lebky & Lebkové flotily! - (7.11.2018 - 13.11.2018)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 7/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Huns

    Huns Rádoby autor

    Třeba to tak fakt je no :D
     
  2. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    tak parada prekonal som sa a nieco nasetril ved uz len den a otvoria mi trh ved sa lebiek rychlo zbavim ... a je to tu odkladaju to o dalsi den ... z dynovej akcie budem mat ***** lebo sa bojim aj vyliezt na more aby mi naahodou nejaky chudak nedal zopar ran do voodoo stitu
    ceresnicka na torte alebo nie ? mozno TO pride az ked otvoria trh a mna trafi slak ked uvidim co si za par dni nervov mozem kupit :D
    nech to ani neupravuju... cele vymazat a nabuduce nam namiesto tejto blbosti dajte nejaku bojovku to sa da stihat popri evente :p
     
  3. ☩*KniGht*☩

    ☩*KniGht*☩ Zelenáč fóra

    prečo sa nedaju lebky ukryt na nejakom ostrove alebo odložit na sklad? Bolo by to možno zaujimave a nikto by nekradol ale vsetci by hladali a chranili si uzemia kde maju ukryte lebky.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To zajisté máš pravdu, nicméně i když se akce ladí a testuje většinou vždy se zjistí chyby. Obzvláště jde o větší množství hráčů, NPC trochu jiné nastavení serveru. Kolikráte to jsou věci co by řekl člověk, že na tom nezáleží, ale bohužel v rámci kódu u BP ano. To by se musela hra opravdu zavřít a přeprogramovat aby jednotlivé věci, které se dají udělat zvlášť a poté jen začlenit udělali zvlášť.
    Proto je pak vše složitější.
     
  5. motorko69

    motorko69 Pisálek fóra

    Dvě hodiny potom, co se měl původně otevřít trh - tedy den, kdy všichni chtěli lebky utratit - se opravil systém získávání lebek. Asi netřeba cokoli dodávat :D
     
  6. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    tak co pude se dnes prihlasit bo to nechame na vikend
     
  7. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    No co půjdeme si zopakovat češtinu než nám pustí seafight :))
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  9. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Sám jsem programátor, a na rovinu říkám, že by bylo lepší to přeprogramovat okamžitě. Pro představu - přidávání nového contentu na starej a špatnej kód je jako stavění pyramidy na vadných základech.

    Můžeš to poměrně dlouho vybalancovávat, ale časem prostě najisto dojdeš do bodu, kdy ti to každým dalším krokem spadne.
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  10. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    hodne nestastna akce clovek si myslel ze bude mit dela a akcni predmety a ma 500 lebek na prd akorat sem prisel o konec akce
     
  11. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    Já jsem za 5000 lebek koupil 15 kladiv (3k lebek), 3 císařský měšce (1500 lebek) a za zbytek 100 raket a harpuny. Mít o 1000 lebek víc, koupím 30 kladiv.

    Ale docela dost věcí mi přijde nedomyšlených. Podle mě, by se lebková NPC měly objevovat furt a mělo by jich být více, aby si víc lidí mohlo nasbírat více lebek a potom mít možnost koupit více věcí. Taky by nebylo na škodu napsat, od které mapy do které se lebková NPC objevují. Já osobně našel od 6 do 23, ale jiní hráči mi psali, že našli třeba i na 2/1.

    A taky by se mělo upravit okrádání hráčů. Podle mě by mělo být, že pokud má hráč 1 lebku na moři, měl by mu, ten co po něm střílí ubíral po 5 lebkách, 2 lebky po 10 lebkách a 3 lebky po 15 lebkách. Když člověka někdo sundá, ty hranice na okradení se aktivují asi 3x takže by ve finále za jedno potopení se dalo vzít 15, 30 nebo 45 lebek. Jednou mě někdo sundal, když jsem měl 2300 lebek a sebral mi 550 lebek. Od té doby jsem střídal světlo a svitky, aby mě někdo neobral. Člověk hledal pár lebkových NPC hodinu, pak ho někdo sundal a sebral mu na jedno stopení lebky klidne ze 4 NPC, které člověk za odinu většinou ani nenašel. :)
     
  12. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    já jsem koupil 3 kladiva a hned zítra je dám na dílnu..snad si nerozbijou lebky...:D
     
  13. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak nevim, ale asi jsem podobnej vysledek lebkovyho trhu cekal :( Propadak ! Jediny stesti, ze jsem se za tim nehnal.
    S mymi 362 krystal sculls jsem toho chtel hafo nakoupit :D ale jak jsem byl prekvapeny, kdyz nebesky ohen omezili na 100 a harpuny na 50 :O Ted mam problem, za co mam utratit tech 12 krystal sculls, ktery jsem si poctive nastrilel :(
     
  14. Tom

    Tom Magnát fóra

    Podle mne je trh velmi zajímavý jak na děla tak na měšce. docela zajímavé do budoucna aby hráči věděli co je může čekat.
     
  15. motorko69

    motorko69 Pisálek fóra

    No to teda nevim, kladiva druhýho stupně jsou tak akorát do sbírky, už i 3. stupeň je pomalu nepoužitelnej :D
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Je pěkný, že BP napíše, že lebky, za které si nic nekoupíte, tak propadnou. Ovšem kdo nemá minimálně 750 lebek, tak utratí max 100 za rakety a 250 za harpuny (oboje je pro mně a asi nejen pro mně k ničemu) a zbytek nemá šanci utratit, protože není za co. Chtělo by to ještě aspoň pár dalších položek, kde by se dalo utratit menší množství lebek.
     
  17. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Jop, souhlasím, pro příště by to buď chtělo sundat ten limit na nákupy těchto malých položek, nebo přidat něco v mezihodnotě - lidi, co mají kolem 600 lebek utratí 350 max a zbytek propadne...
     
  18. Huns

    Huns Rádoby autor

    Nikde nebylo psané,že se ty zbylé lebky za nic nepromění ne ? Třeba dají za 1 lebku / 100 duté munice nebo tak něco :rolleyes:
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj všem

    oslík-ÇZ-ŨEĶ co se týče okrádání o velké částky lebek, to bylo zneužití bugu, který byl později odstraněn.


    Akce je teprve v začátku. Je možné, že se drobnosti jako počet ukradených lebek nebo obsah trhu ještě změní.
    Jak psal Huns není nikde psané, že za zbylé lebky nic nedostaneme, ale jen to, že ztratí svou hodnotu, tzn, že už při dalším trhu nepůjdou použít k dalšímu nákupu.
     
  20. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Beru to tak, že ta akce začíná Leo, ale ve většině her to prostě funguje tak, že pro aspoň nějakou naději na změnu je důležitá zpětná vazba, která je předávána výš... Proto jsme sem taky psali :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.