Ligová sín

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem verden1234, 19/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. verden1234

    verden1234 Zelenáč fóra

    Ligove mince: Mam dotaz, proč tato soutěž běží když nefunguje? V listopadu jsem skončil 67 odměna 1 ligová mince!!! V prosinci jsem skončil 21 odměna 1 ligova mince + 1 620 000 hrdinských bodu !!! No děkuji, ale tyto hrdinské body si üložte do svých peněženek vážení z sea.Ligová síń nefunkční - Kouzelná lucerna nefunkční. Chtělo by to zrušit at´ to tady nestraší, je toho víc. Třeba za perly zvyšené paluby vložiš prely ale stav stále stejný! Příklad -1.25 nabijení 60000 perel vyhozených + slot 50000. Od začatku hry mám rychlost nabijení 4.21 a platí to i po upgrade slotu.
     
  2. ucihhaa15

    ucihhaa15 Zelenáč fóra

    Ta odměna za ligovou síň se počítá za všechny servery takže i když si byl 67. tak po součtu všech serverů si byl pod 1000
     
    martinek147 a Numen.cz tohle ocenili.
  3. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Ahoj verden1234 : 1) Ligová sin se počítá pro všechny servery - na to se dívej . za 2)rychlost nabíjení děl má více faktoru - děla mají různou dobu nabíjení a taky záleží jestli kupuješ Lodní sluhy , ty Ti zkrátí rychlost nabíjení o 40 % . Corp
     
    Naposledy upraveno: 21/12/17
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj verden1234,

    nenapíšu asi nic nového, vše podstatné již napsali spoluhrči.

    Liga je funkční počítá se ze všech serverů, musíš v té roletce vpravo sjet na všechny servery.

    Rychlost nabíjení je funkční, jen neumíš nastavit, neni to tady poprvé, tak to zopakuji

    základní rychlost elitních děl např. 50 libr je 7s
    dělová rampa ubere základní dobu až o 2,4s
    otroci/ládovači to sníží o 40 %

    výsledek je (7-2,4) *0,6=2,76
    4,2 by odpovídalo 7 * 0,6 máš ládovače, ale nemáš aktivovanou dělovou rampu a protože máš 4,21, tak si myslím že máš nějaké ještě jiné dělo např. kladivo z denního přihlášení, protože to nemá základní nabíjení 7s ale 9s, doba se průměruje. Naopak "Ohnivá bouře" čas snižuje. minimální čas nabíjení v současné době je 2,16.

    Kouzelná lucerna asi myslíš tu na hlavní straně, tak ta není v současné době využívaná, ale dříve byla, za shlédnutí videa byla odměna 100 krystalů v jednom čase to šlo dělat i několikrát denně a podle mě právě proto byla dočasně zrušena, informace ke znovu zprovoznění nemáme.

    pěkný den
     
    Numen.cz tohle ocenil(a).
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce - zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.