Lodní sluhové

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem oslík-ÇZ-ŨEĶ, 14/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    Zdravím, mám jen otázku spíše ohledně lodních sluhů. Říkalo se v jednom oficiálním oznámení, že se lodní sluhové úplně zruší, protože budou obsaženi v nových talentech. Z tohoto důvodu se odstranila možnost je pořídit za perly v krčmě na hlavní stránce. V nových talentech rychlost střelby je, ale lodní sluhové doposud nebyli zrušeni. Stále jsou součástí některých platebních balíčků a v černém trhu je při některých akcích lze zakoupit.

    Tak za mě by se mělo udělat:
    1) jejich úplné zrušení a odstranění ze hry
    2) vrácení zpátky možnosti jejich koupení za perly
     
  2. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Oficiálně je BP zrušilo se startem nových talentů, na to že se dají občas opatřit bych v žádném případě neupozornoval ... jinak to dopadne viz tvuj bod 1
     
  3. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    v pořádku,ať je zruší na dobro,všichni na tom budou stejně..nehodlám sedět jak trdlo u PC a čekat na nějaký milodary od BP:rolleyes:
     
  4. Ṽalkýrja

    Ṽalkýrja Pisálek fóra

    Sluhy nechat, rychlý nabíjení je super.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano informace taková byla, že dojde k jejich odebrání. Můj osobní názor byl, že zůstanou v platební oblasti. Na druhou stranu já bych na to nespěchal, jelikož je sice odeberou, ale nepůjde určitě dalších X věcí.
     
  6. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    Lepší aby je úplně zrušili a nebyli dostupní pro nikoho, než aby byli jen v platební oblasti, jak píše Poseidon. Podle mě v platební oblasti by takovýhle extrémní výhody jako rychlost nabíjení být neměly. Buď bych je úplně zrušil a nebo vrátil možnost jejich koupě ze perly ať jsou rovné podmínky pro všechny a není to jen o €€€...
     
    mario13103 tohle ocenil(a).
  7. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    problém je že v See vykristalizoval právě tento druh rádoby hráčů,bez výhod by to prostě nehráli:cool:
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.