Chyby Luxusní rozšíření

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Geralt64, 29/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Pokud chci otevřít nabídku Získej luxusní rozšíření objeví se mi hláška "Bohužel nemůžeme momentálně tento balíček zobrazit. Důvodem může být, že už tento balíček vlastníš nebo Ti v Tvém obchodě není k dispozici." Mají tuto chybu všichni nebo jsem jen já ten šťastný?
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj nekupoval jsi rozšíření minulou nabídku. Pakliže ano dané balíčky se již neukáží.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ale u jiných balíčků to tak nebývá. Jdou koupit jednou a při další nabídce jdou koupit znovu. OK, beru na vědomí, díky.
     
  4. ImmortalSvK

    ImmortalSvK Pisálek fóra

    no mna by zaujimalo ako funguje ta retaz pri poskodoen 500 mi to spravilo az 1 percento a dava 502 akoze 25% sa kde stratilo? nerozumiem tomu popisu mam pocit ze dmg dava 1 percento a dostrel 25
     
  5. Tomikeee

    Tomikeee Rádoby autor

    neviem ja si mislim ze to musis vylepsit na 5lvl
     
  6. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    https://board-cs.seafight.com/threads/lodni-rozsireni.57014/#post-369138
    tu je to rozpísané tie čo maju napisanu absolutnu hodnotu spočitavaju percentá
    tie čo maju priemernú tak maš napríklad 10 dmg * 5 rozšírení je 50 ale je to priemer všetkých dalšich rozširení napríklad trámov 150 tak ti to rozpočíta aj na tie ale logicky nižšie. matika mi až tak nejde a nechce sa mi to počítať ale pokiaľ tam necháš aj kopu trámov tak máš dokopy nič, oplatia sa viac tie s absolutnou hodnotou, alebo nepoužívať trámy
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dostala se mi do rukou informace případě děkuji za její potvrzení balíčky by mělo být možné zakoupit ještě jednou v případě, že došlo k zakoupení minule.
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Je to tak Poseidone, už se mi tam taky objevili.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.