Magická podívaná (2. 6. 2017 - 6. 6. 2017) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 2/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. Ahoj všem mám jen takový poznatek jak si mám koupit akční klíče k akčním truhlám na moři když v černém trhu nejsou klíče ke koupení?? :)
     
  3. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    V platobnej oblasti :)
     
  4. Vždy byli akční klíče na černém trhu!! v platební oblasti si je můžou nechat!
     
  5. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ™ϝαsτ☢αηd☢ϝurioμs™, dovolím si nesouhlasit ne v každé akci je k dispozici na černém trhu akční munice či klíče.
    Ahoj fundarkangels.cz, prosím dle pravidel.
     
  7. Ahoj poseidone to je sice možné ale já se bavím čistě o akčních klíčích né o akční munici co si já pamatuji tak akční klíče byli pokaždé v černém trhu při akci ale je možné že se pletu ale to nemění nic na věci že je to naprd kupovat si akční klíče v platebce beru akční munici to je v pohodě, jinak to samozřejmně je každého věc jestli vráží další penize do platebky i za takovou banalitku :)
    Jinak mám další věc ohledně akce v černém trhu blbne nákup světelné munice a není to chyba jen u mě dělá to více hráčům
     
  8. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Já to nevidím ani v platebnej oblasti ty klíče :-(
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ™ϝαsτ☢αηd☢ϝurioμs™,chtělo by to bejt trochu konkrétnější. Zkusil jsem koupit 100 000 munice světelné a žádný problém jsem neměl.
    Ahoj Virgio, když použiješ banner akce tak je uvidíš.
     
  10. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    ahoj, jen ze zvědavosti. má už někdo hotové ukoly?? je tam něco dobrého na konci nebo jen 5 teleportů jak je ted běžné...
     
  11. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    1) 5000 perál : 5x Rituálního sevření 2) 5000 perál : 5.000.000 Hp Úsvitu zombie 3) 5000 perál : 10.000.000 Hp Zloděje snů 4) 10 000 perál (opakovateľná) : 5x Rituálního sevření + 1.000.000 Hp Úsvitu zombie + 5.000.000 Hp Zloděje snů
     
  12. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Děkuji už tam jsou.
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.