Mapa věčnosti (18. 3. 2019 - 4. 4. 2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 18/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Během této akce jsou věci jen v trhu na moři
     
  2. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Proč nevidím lodě na Portálu duše?? Vidím jen tu velkou Rovnováhu, ale jinak nic
     
  3. proč když sem použil Portál duše - Mini hra: “Přízračný labyrint. ma hodilo na úplne niekde inde ? Skupinová mapa: “Bitva proti černým zvoníkům”
    2019-03-18 16:23:13
    Rovnováha chaosu ťa potopil. a kde nájdem toho novice prosím vás keď jeho zjavenie mi neukazuje na mape
     
    Naposledy upraveno: 18/3/19
  4. mají to popletení realita-nefrit
    moc-labirinth
    čas-utokna pr.
    mysel-element
    priestor-golem
    duše-bitva
     
  5. Agramon

    Agramon Pilný autor

    zdravim, nejde se prihlasit na more
     
  6. UniqueOneCZ

    UniqueOneCZ Pisálek fóra

    Potvrzuji, zkoušel jsem ráno kolem 6:30, teď znovu a nic :)
     
  7. a mňa by zaujmalo kde sa dá kúpiť munícia Ignis,Aer,Aqua,Terra
     
  8. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    to uz BP nemysli vážne ziadne officialne oznamenie hlavne ze nefunguje GE7 uz dobre 4 hodiny
     
  9. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Uz kdyz jsem cetl ten roman jmenem FAQ, tak jsem si rikal, to bude zase nadhera :). Zatim to predcilo me ocekavani.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Server GE7 už by měl být v provozu.
    Co se týká miniher, ano máme nějaké info, že jsou hry proházené.
    Novic jezdí na moři a skáče po sestřelení určitého počtu menších NPC
     
  11. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    :D:D:D..příjemnou hru a hlavně nezapomeňte navštívit platebku;)
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak za mně má akce obrovské asi 3x podtržené mínus. Proč se proboha programátoři z BP snaží vymýšlet takhle složité akce? Pak mají problémy se spuštěním a přitom všichni víme, že nejsou bez problémů schopni spustit ani Svobodu, kterou už by za ty roky mohli mít vychytanou.
    Když pominu problémy se spuštěním, tak střílet jedno NPC, abych dostal pár BZtek, je opravdu paráda. Novice jsem ještě ani neviděl, o další úrovni eventového NPC ani nemluvím (ani pořádně nevím, jak se jmenuje). Narozeninový dort předpokládám že taky vůbec neuvidím :)
    Třetinu akce stráví hráč tím, aby vlastně zjistil, co má vůbec dělat - viz např. přístup na skupinovku a minihry. Složitost nákupu na moři se nedá s přehledným Černým trhem na hlavní stránce srovnat. Tam jsem nakoupil během chvilky, i když jsem byl na moři. Teď abych se na nákupy schoval do přístavu. Proč to nemůže být, jako dřív, že jsem si zajel za zadavatelem a po použití nějakého předmětu skočil kam jsem chtěl nebo v Černém trhu nakoupil přehledně a bez problémů?
    Pro mně opravdu akce a novinky s ní spojené k ničemu.
     
  13. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    protože by se hráči mohli bavit a to není žádoucí..mazejte hrát DO nebo piráte hrom.sea není jejich výtvor a prostě k tomu tak od začátku přistupují.osobně si myslím že jednoduchou 2D nedávají.
     
  14. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    Tomuhle se říká narozeninová akce noo? je to spíš totální průšvih pro pár bz a 1 duši střílet akční loď ? Dejte tam alespoň 5 krystalů nebo 10 duší
     
  15. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    za mna akcia uplny luxus :) big point sa vytiahol ze dava kazdy den tolko burok priazne a vsetkeho cisarkych mescov :)

    Niekto kometentny? Mam 4 klenoty a nejde mi portnut sa na specialnu mapu u zadavatela sa mi neotvori uloha aby to fungovalo
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/3/19
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  16. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    • Vulgarita
    mislel jsem si , že to bude na úrovni , ale toto je hnus , čený trh nejde , na event lodě EDIT , ať se číňan zamyslí , tady mu nebudou newgřit 9letý dětio
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/3/19
  17. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    tato akce vypadá spíš jako pohřeb než jak narozeniny
     
    _Bigoš_(K*P) tohle ocenil(a).
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Rob.Halford prosím dle pravidel. Stačilo by si prostudovat herní forum a hned bys věděl, že akční věci se kupují v trhu na moři.
     
  19. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    ja mam otazku,proc mi nejde portal casu a portal reality kdyz sem je pouzil na mini hry jen jednou?
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jestliže z nich vlastníš kámen tak to je důvod pro jeho zamčení.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.