Mojo paluba

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Agramon, 26/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Cus, dlouho mi nepadla Mojo paluba. Nahazeno odhadem 1500 mojo. Hazim to tam tak po 300 mojo. Jak jste na to vy ostatni ? Dik za odpovedi.
     
  2. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    1500 je umna taka spodna hranica skor 2500 az 3k ale potom mi caste pada aj na 2 mesiace
     
  3. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    Ja som ju nedostal aj keď som hodil 7000
     
  4. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Ahoj, uz prisla taky za cca 3000 mojo. Hazel jsem to po 100 kusech. Slo mi spis o to jestli funguje kotel a paluba z nej. Dik.
     
  5. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    Paluba pada ale väčšia pravdepodobnost ze padne je ked hadzes perly nie mojo...mam ju uz cca na 30 rokov
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj

    Kotlík z Aruby je generován náhodně, tzn. že někomu může padnout mojo paluba třeba 2x během 500 mojo a někomu nepadne při pravidelném házení třeba půl roku. Není v tom žádný systém nebo zvýhodňování jednotlivých účtů. Je to pouze o náhodě.
     
  7. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    sou starosti:rolleyes:....stará to taky nedosta a netrojčím;)
     
  8. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Tak zhodou okolnosti som včera vyhadzal všetko mojo čo som mal . Mal som 17200 moja a dostal som ak som to dobre počital tak mojo palubu na 224 dni. To je 16 krat po 14 dni:). ked som naposledy hadzal mojo tak som mal 12000 a dostal som mojo palubu 11x. jedine čo ma štve je že som dostal len nejakych 120 nudzovych oprav . To som čakal že bude viac. Ešte pred 2 rokmi som mal aj ja problem dostat mojo palubu, ked som hadzaval po troške mojo tak to nepadalo. Teraz hadžem po 100 naraz a večšie množstvo a pada to celkom pekne:)
     
  9. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Když to naposled stará nedostala byl z toho kluk (viz avatar) , jinak paluba mi nepadla tak pul roku ....
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.