Mořská chátra – Věk obratu (14. 8. 2018 - 30. 8. 2018) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 12/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smrticijachta-cz(UN)

    smrticijachta-cz(UN) Zelenáč fóra

    Odměny jsou o ničem. Jinak ta " sviňa " trvá par minut a je po ni. Stačí se jen podívat na popisek a video na foru :)
     
    -medved78- tohle ocenil(a).
  2. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    zcela souhlasím se smrtící jachtou , bonus mapa jen pro full lodě než rozstřílím poslední vlnu chobotu i s pomocí tak mi tá malá sviňa zařve
     
  3. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Dobrý večer pirátstvo, mám takový dotaz, před včerejškem mi skončili boostery z minulé akce "hlavně, mlha, HP(20K)" takže jsem měl 0 dní, na ČT jsem tím pádem měl ode všeho 2x 10 dní, koupil jsem po 20 dnech HP i mlhu ale naleštěný hlavně mě šli koupit 1x 10 dní a ty druhé mi zmizeli, máte někdo s tímto zkušenosti ? rád bych chtěl i těch zbylých 10 dní :) děkuji!
     
  4. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    Pravdepodobne si kúpil najskôr tie jednodňové a po ich kúpení ti potom automaticky z ČT zmiznú desaťdňové.
     
  5. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Já vím jak to funguje, nepsal bych tu.. dělal jsem to u všech 3 boosteru stejně..
     
  6. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    • Vulgarita
    Tak do EDIT, kde jsou klíče? A hlavně napište,podle pravidel :eek:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/9/18
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dle pravidel. Jak se píše v akci až se bude znát bližší termín výměny klíčů bude tato informace oznámena. Bohužel termín není znám.
     
  8. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Co bude na konci akce s mými akčními klíči, prokletými a zářícími dušemi? Tu je termín jasně napsaný.Dle pravidel:p A jestli ho tam nevidíš tak, ...na konci akce...
     
  9. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    ach ty klice :(
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Kapucín-ČR, možná i kdyby ses díval do akce jako takové došla informace viz. A dnes došlo to upřesňující oznámení viz. Ale předáme informaci s tím, že hráči jsou nespokojení viz ty a ať se příště neuvádějí data kdy výměna proběhne. My tuto výměnu neděláme a dáváme oznámení tak jak ho dá centrála. Pakliže se ona rozhodne provést jakoukoliv změnu v munici za kterou bude vyměněna či cokoliv jiného tak to změníme dle pokynů.
     
  11. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Obhajuješ neobhajitelné, ale to snad víš.Ale chápu to,koho chleba jíš.....:rolleyes:
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Kapucín-ČR,

    já zase chápu toto: před cca. 3 lety se nedařila žádná výměna ani např. losování Bokora, vždy bylo něco zpožděné někdy i 14 dní. Nyní z 20 akcí včetně Bokora, je tato jedna z mála zpožděná. Někdo to přejde "no co tak dostanu klíče o pár dní déle hlavně, že budou" a někdo to prostě nedá a každou hodinu / každý den se bude dokolečka ptát, snad víš, že nejsi jediný a že o tom, ty co o tom rozhodují ví ..... :oops:

    pěkný den
     
  13. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Co je psáno,to je dáno.Měnit pravidla v průběhu hry se mezi gentlewomankami a gentlemany zkrátka a jednoduše nedělá:eek:
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ne vždy a ne každému se vše daří podle plánu. Ruku na srdce taky jsi určitě někdy musel změnit to co už jsi jednou řekl. Tuhle hru snad hraješ dost dlouho na to aby jsi věděl, že se občas musí věci změnit i v průběhu akce.
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Leo. obhajuješ neobhajitelné. Občas se to samozřejmě může stát každému, ale ne skoro pořád, jak je tomu u BP. A zkus si Leo domluvit třeba splátkový kalendář a před první splátkou říct, že zaplatíš později. Vlastně ani neříct, jen nezaplatit. Uvidíš, co se bude dít :)
    Osobně je mi úplně jedno, kdy klíče vymění, ale jsem ještě stará škola, která si myslí, že když se něco řekne, tak se to má splnit, ne jak je tomu u BP, že něco řekne a pak si to postupně upravuje, jak se mu to hodí.
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.