MS 1 STF POWER

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem mombusss, 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mombusss

    mombusss Zelenáč fóra

  2. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    tak jestli je to v aktuálním čase,tak za to okamžité opravení do plna během 2 minut bytě měli zabánovat +to,že mi uniká,jak je možné,že s 12-13ti palubama,má 299děl :rolleyes:
     
  3. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    DarkAngels-CZ Však viš kolik je takovych a nikdo stim nic nedela a jejich drzost nema hranice
     
  4. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    spíš hloupost,bugřit a ještě se chlubit videjkem :D
     
  5. Borec

    Borec Perspektivní autor

    najcastejsie na bugerov a botterov nadavaju sami buggeri a botteri :)
     
  6. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

  7. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    DarkAngels-CZ,

    1. Video je zrýchlené, čiže tá oprava vyzerá rýchlejšie a v čase pred "opravou" si dosahoval najrýchlejšiu opravu s majstrovkými nástrojmi, kamenom lvl 19, 6/6 talentami a 7/7 opevnením a 500k za 4 sekundy sa dalo opraviť ale s 20 lvl kameňom to nefungovalo.

    2. V tom čase bolo vidno iba sloty a královninu priazeň hráč má slonovinovú a ebenovú palubu a všetky sloty za perly na full.

    3. Podľa mňa sám nepatríš k najoblúbenejším hráčom (niet sa čomu diviť) a nedostávaš informácie, ktoré si cech poskytuje, ale za to si môžeš sám.

    Pekný večer
     
    Naposledy upraveno: 12/9/16
  8. Borec

    Borec Perspektivní autor

    to ze nazves niekoho botterom, bugerom neznamena ze tvoje meno nik neposle na podporu si overit ci nebotujes :)
     
  9. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D:D:D...Blade a kterej pak Ty jseš..asik Dietka,no mluvíš slovensky bude se slovákum od diet více věnovat aby stoupla moje oblíbenost ;)
    Informace od cechu..DD..to mě hodně pobavilo,myslíš poslední výkřiky bugů a bootů?Jestlli ne,tak na info o hře,jste tady Vy,ne cech..
    A moje oblíbenost je na max..jakmile na loguju,ihned se semnou přijedou pozdravit všichni emouši a jsou tak hodní,že si se mnou hrajou.
    A zcela evidentně nezvládáš svoji práci,jelikož nemuže mít 299 děl ale max 289 s full palubama opevkem a mojo palubou,jelikož nemá ani jedno požehnání dle videjka..ale asi to bude tím,že Ti cech neposkytuje info..DDDD
     
    Naposledy upraveno: 13/9/16
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    prosím diskutujte k věci, nemá cenu se zde dohodovat nad hloupostma, ať zbytečně někoho nemusíme trestat.

    jen pár drobnosti

    - 5.8.2016 jsem hlásil společně s dalšími CM chybu znázornění palub na moři, kdy přesně jí opravili nevím, ale pravděpodobně to bylo natočeno někdy mezi tím (také jsem paluby neviděl a měl podobně).

    - max. full děl do 20 levelu je 309 (+ liga + 30 na 21 lvl. )

    - informace od cechu osobně nepodceňuji, stejně tak jako by mohlo být prospěšné fórum, bohužel se tak neděje viz. akce ...

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 14/9/16
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mirku, max full děl na mapách 1-20 je 309, bez eli ligy.
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    díky, úplně jsem na to zapomněl, také se občas zaseknu na starých hodnotách :).
    Opravím předešlý příspěvek.

    pěkný den
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.