Nabijeni

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ==Demon==, 27/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ==Demon==

    ==Demon== Pisálek fóra

    Ahoj co vsechno ovlivnuje nabijeni dela?? mam rampu na 8/8 a nabijim voodoo delo 3,68 sekunky?? jak je to mozne ? diky
     
  2. Mufejnek

    Mufejnek Zelenáč fóra

    Zrušili se elitní otroci, už koupíš jen ty za zlato. Takže máš o 1 sekundu delší nabíjení.....
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    ano, jak je v oficiálním oznámení, došlo ke změně a Lodní sluhové za perly byly zrušeny.

    Nabíjení děla ovlivňuje pouze:

    Druh děla 5,5 s - 8,7 s
    Dělová rampa - 2,4 s
    Ládovači prachu - 20%

    Voodoo dělo 7s - 2,4s = 4,6 * 0,8 = 3,68 s

    pěkný den
     
    Bibi tohle ocenil(a).
  4. Capitan.Hook-CZ

    Capitan.Hook-CZ Pisálek fóra

    ještě včera jsem střílel +3.01 a dnes +4.01 tak kde pridali na rychlosti palby ?
     
  5. Ultimaweapon

    Ultimaweapon Rádoby autor

    • Doubleposting+Vulgarita
    to aby si kupoval sea cele zle EDIT na vas

    jo a dle pravidel
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/4/18
  6. *CarcasS*cz

    *CarcasS*cz Rádoby autor

    ježiž lidi vy jste nepoznaly ještě že BP se snaží odeadit lidi aby to nehrály?
     
    Orbis67PA[SK] tohle ocenil(a).
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Upřímně, je mi toto celé k smíchu. Určité úpravy mě taky dosti štvou, ale ve finále kolik hráčů tu nadává jak už si nic nekoupí atd atd a jak je potom zajímavé kolik hráčů má designy ze speciálních trhů a spoustu dalšího tak co se pak divíte, že udělá provozovatel něco dalšího a dalšího k nákupu. Když se mi to nelíbí tak buď se k tomu nějak postavím a nebo nemá smysl zde psát něco čím poruším pravidla a stejně to jednak nic nezmění a chtěl bych někdy vědět kolik z těch hráčů to dodrželo.
     
    crabat, _vaness_CZ a Bibi tohle ocenili.
  8. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Všichni lidé, kterým jsem seafight kdy ukázal říkali to samé... Ta hra je nudná, nezajímavá, nic se tam neděje, s ošklivou grafikou - nechci to hrát... Já mám rád klidné oddechové hry, u kterých člověk může v klidu koukat na film a nepřemýšlet u hraní. Právě proto si rád seafight zahraji. Děsím se ale toho, že začnu za 8 dnů (kdy mi vyprší sluhové a krásné nabíjení 2,78s admirál dělama zmizí) tvrdit to samé. Že je ta hra nudná. Že vteřina k době nabíjení tu hru změní z nudné na supernudnou. Že už i mě pohodáře přestane bavit. A to už je co říct :rolleyes:
     
  9. Orbis67PA[SK]

    Orbis67PA[SK] Rádoby autor

    hlavne zachovajte paniku:):):)
     
  10. *CarcasS*cz

    *CarcasS*cz Rádoby autor

    já si tu ještě nic nekoupil a ani si kupovat nebudu, to si radči koupím koks a sjedu se a budu se tlemit BP komediantům-)))
     
    TRYXIK1 tohle ocenil(a).
  11. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    Málo platíte..musíte víc platit :D:D:D
     
  12. Berounka

    Berounka Pisálek fóra

    vsadím se,že muslimští spoluhráči budou mít otroky zajisté na pár let do předu:cool:
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Berounka,

    raději bych se nevsázel, protože pokud se nepletu jsou maximálně na 30 dní, alespoň tyk to bylo při zavedení do hry. Jestli budou v jiné formě zachovány nebo ne, zatím nevíme.

    Na hlavní straně se zobrazovali Ládovači 0-16 dní, proto aby jsi je mohl koupit na dalších 14 dní a měl dohromady na 30 dní, navíc koupit nešli, jestli se připisovali z truhel přes 30 dní nevím. Nyní má každý možnost se podívat přímo na moři, za jak dlouho mu skončí.

    pěkný den
     
    Bibi tohle ocenil(a).
  14. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    mám je na 57 dní,koupit max 30 dnů.ale z truhel se přičítali..no ale muslimáci to mají díky majitelům ze stejné stoky vždycky trošku jinek,že :cool:
     
  15. Berounka

    Berounka Pisálek fóra

    jo a 100% budou v bukanýrským trhu:D:D:p:D:D
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj DarkAngels-CZ,

    díky za info, já věřím že bude nějaká obměna, jako když byla změna z otroků 1-4 st. na ládovače/sluhy, také byla velká diskuze a dnes už to nikomu nevadilo. Nedovedu si představit, že bych čekal např. dalších 30 dní až někomu skončí. je mi líto těch, kterým vypršeli, ale uvidíme nemá cenu vytvářet paniku. Samozřejmě tu bude psát čím dále více hráčů, postupně jak jim budou sluhové propadat.

    pěkný den
     
    Bibi tohle ocenil(a).
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mirku, myslím si, že možnost podívat se na moři, za jak dlouho mi skončí sluhové (nebo ládovači), mám už dávno, ne až nyní.
     
  18. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Nejlepší bude vytáhnout špunt a vypustit moře:)))))))
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    ty to víš, já to také vím, ale jsou hráči kteří se ptají, kde to najdou, že koukali na hlavní straně a teď to tam není :(.

    pěkný den
     
    Bibi tohle ocenil(a).
  20. Ultimaweapon

    Ultimaweapon Rádoby autor

    treba tu daju ohnivych sluhov...-99% nabíjanie za 999 ečka:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.