Narozeninová akce - Nefritová hádanka (17-3-2017 - 31.3.2017) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 16/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Strážce shi (minihra)
    • +27.500 ZB
    • +8,25 % k šanci na vyhnutí se zásahu
    Má tam byť prevencia poškodenia a nie šanca na vyhnutie sa zásahu. Už by sa mohli konečne naučiť zasielať pravdivé informácie !!! Odkiaľ to viem ? Z beta-serveru, lebo som ho získal.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj mazlíčka jsem opravil, bohužel se jednalo o chybu překladatelů výchozí anglické oznámení bylo napsáno správně.
     
  4. charliCZ

    charliCZ Zelenáč fóra

    Ahojte jak jste dali info o kodu k narozeninam seafightu na tech 50k konfetove munice tak tam neni napsane vse co tam je. Zde vypis po zadani kodu;);)
    2017-03-17 16:38:23
    50000 x Konfetová munice připsáno. Důvod: Platební balíček
    2017-03-17 16:38:23
    1 x Lví srdce připsáno. Důvod: Platební balíček
    2017-03-17 16:38:23
    2 x Voodoo bomba připsáno. Důvod: Platební balíček
    2017-03-17 16:38:23
    1 x Přesýpací hodiny připsáno. Důvod: Platební balíček
    2017-03-17 16:38:23
    2 x Krev národa Inya připsáno. Důvod: Platební balíček
    2017-03-17 16:38:23
    5 x Simbin amulet připsáno. Důvod: Platební balíček
    2017-03-17 16:38:23
    3 x Přízeň krále připsáno. Důvod: Platební balíček
    2017-03-17 16:38:23
    5 x Tritonova koruna připsáno. Důvod: Platební balíček
     
  5. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    tak musím uznat že akce je pěkně udělaná, jen mě docela zklamala.. čekal jsem trochu víc.. trochu lepší nápad v ukolech..vícemeně jsou bez nápadu a odmněny jsou trochu nic moc, nato že je to narozeninová akce.(ale za mě teda je to aspon do plusu, i těch 5k perel je dobrejch) minihra ta už vydělečná není, teda aspon pro mě, v závyslosti na tom kolik sem tam nechal munky a odmněně je to zbytečné dělat(ale nevím třeba je nějaký fígl jak to udělat plusově) nejvíc mě zklamaly truhly, munka v každé 15 cté a to se štěstím.. je fakt že tyčinek dávaj dost a lze je vymněnit za munku ale i tak.. ve srovnání s calypso se tomuto nedá říct narozeninová akce.
     
  6. souhlásím, pro mne tedy moc plusová není , minihra vůbec . Jediné co celkem ujde a na čem se dá vydělat je ta skupinová hra jen to nesmí kvůli lagům vypadnout... Ale pro slabší lodky ta akce musí být velmi náročná ty lodě i na zlatou munici mají obrovský dmg to si myslím , že není dobré :(
     
    K!m!reY_CZ_ tohle ocenil(a).
  7. Ikarus_svk

    Ikarus_svk Zelenáč fóra

    Zamňa akcia nič moc...npc ktoré dávaju magické erby ani nemožem nájsť na mape..takže sa nemam ako dostať na skupinovú mapu.
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj charliCZ,

    díky za upozornění, opraveno.

    pěkný den
     
  9. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    Může mi někdo dát info o narozeninovém dortu?? jak, kde se objevuje, co dává? koukám zleva zprava ale v popisu akce o tom nic nevidím..
     
  10. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Zatiaľ som ju od začiatku akcie nestretol ani 1. Zdržujem sa na mapách 21-25. Možno že sú iba dole (2-20) . Čo písali hráči tak má 1 000 000 000 hp a dáva okolo 2 500 000 perál. Prvých pár hodín na začiatku akcie mali chybu a dalo to pravdepodobne každému (za dmg/poslednu urcite) namiesto zdielaneho rozdelenia perál...
     
  11. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Tak BP opět nezklamalo. Narozeninová akce typu - vem mě klackem po makovici. Rok od roku je to horší a horší. Je to opět akce typu - plať a nebo se ztrať. Začínající nebo slabí hráči nemají šanci. Loď co se dá střílet dutou má 1 M HP a obranou střelbou dává cca 40 k . Takže malé lodičky nemají šanci to ustřílet. Krásná práce. Jen tak dál, houšť a větší kapky.
     
    rampy, K!m!reY_CZ_ a strýcu tohle ocenili.
  12. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    souhlasim ze na narozeniny to sstoji opravdu za prd,ale tak nejak jsem necekal miliony zadarmo :) jen aspon do tech harcovniku mohli dat zase perly nejakou sanci kdyz uz to strili za tolik :)
     
    K!m!reY_CZ_ tohle ocenil(a).
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kandoll, o narozeninovém dortu žádné informace nemáme. Nebyl psaný, nicméně opravdu jak tu psali i ostatní spatřili ho na mě a nedošlo k správnému rozdělení odměny. Zdali je stále v akci či nikoliv nevíme.
     
    kandoll tohle ocenil(a).
  14. Zdravím mam problem ze skupinovou mapou jak me to tam hodi tam mam uplne sek a bud me to potopi a nebo spadne flash a nejsem jedinej komu to děla a přijdu o magicke erby tak jak ma pak človek neco udělat když to skoro nejde dělat tu skupinovou mapu
     
  15. Je to opravdu hrozné jak to vyhazuje s těch skupinových map a nedostam nic a spousta munice pryč !!!!!
     
  16. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    Jj taky když tam jdu tak po cca 2 minutach lag a crash Flashplayer.:(
    A Erby a munice RIP
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Je to paráda, ze 4 her jsem 2 vůbec nedokončil a jednou tam byl jen do počtu, protože mi nešli NPC nakliknout a jen jsem koukal. F5 se dát nedá, protože se tam už nemusíte vrátit. Někde je chyba a jak znám BP, tak řekne, že u nás - máme slabé PC. :)
     
    ˚MørbidΛngєℓ«CZ»˚ tohle ocenil(a).
  18. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    ja sa nesťažujem, 50 vodo diel z trhu som zarobil asi za prvé 2 hodky akcie takže super, balíčky za 3 a 7 e v platobke tiež fajn, dosť výhodné na delá, vy tiež na narodeniny rozdávate? alebo dostávate? :D inak taká pomalá akcia
     
  19. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    No, ale jsem zvyklá dostávat funkční a nerozbité věci, hodinky, které by šli 3 dny v týdnu, bych asi dárci dorazila o hlavu.
     
  20. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    No ta skupinova mapa je otras ake sekanice tam byvaju že mi zamrzne celý prehliadač a pomaly nereaguje už ani windows.
    Len nechápem ako potom dali hráči napr. čas 03:20.795 a do TOP 100 po 2 dňoch už treba 04:58.512 Ja som tu mapu pod 6 minut nedal ani raz :D (náhodní hráči) je tam nejaká taktika ? okrem strielania so specialnymi municiami alebo ci sa oplati ist 3x nicitel 2x tank bez healera ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.