NECHCEME NOVÁ DĚLA

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem NoStress*, 11/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete nová děla ve hře?

  1. ANO

    10.4%
  2. NE

    89.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. NoStress*

    NoStress* Aktivní autor

    Zdravím,

    opětovně BP chce na nás všech vydělat, tenhle záměr hře a herní komunitě nijak nepomůže. Ve hře je již dostatek děl, proto vyzývám k anketě, zda chcete nová děla ve hře.
     
  2. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Je to pořád dokola, bez konce jen platit a platit
     
    mario13103 tohle ocenil(a).
  3. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Ber to tak, že tie nové delá stoja za nič, a kladivá, ktoré sú najlepšie delá, by sa mohli stať dostupnejšie.
     
  4. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Je mi uplne fuk,jestli budou dalsi dela, nebo ne. Protoze za chvilku tady budou atomovky :). Chlapci z BP by meli zacit neco delat,ponevadz jim ta hra jaksi odchazi do zadniho otvoru. Zacina to byt velka nuda...
     
  5. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    @Agramon ,

    možno príde na tvoje slová.. Zabanujú neplatiacich boterov a znova spoja servery, bude viac tržieb a znížia počet a náklady na chod serverov (server racks).

    :)
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj NoStress*,

    vlákno jsem přesunul do správné sekci, příště prosím založ zde.

    Pokud jde o návrh, jsem téhož názoru jako Adm_Blade, spíše by mi vadilo dostat z bokora tyto děla místo těch "50/0" kladiv osudu někde na 5 místě v losování. Možná budou mít časem tyto děla 100 % k poškození perlovou municí, ale i tak mi pořád vychází hůře. Pouze můj názor.

    Naopak Agramon to vidí jinak, každý může mít svůj názor, já spíš poslední dobou pro jednu akci nestíhám druhou na tož ještě dělat denní úkoly a Vovoi už vůbec ne a to nemluvím o PZ, jestli je dokončím vůbec tento rok a to když se podívám na mapu moře, tak vidím prázdné místo pro 9 dalších map.

    pěkný den
     
  7. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Co chceme nebo nechceme my není bohužel pro BP relevantní , negativní dopady těchto úprav jsou krom jiného i na vytížení servrů, čím víc předmětů, munice, děl atd. tím víc výpočtu aktuálních hodnot. S těma atomovkama Argramon, nejsi daleko od pravdy, vim o jedne hre kam nacpali tolik spotrebaku ze ani hraci hrajici několik let za chvili nevedeli co ktery dělá :)
     
  8. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    Stres zbytečné téma,prostě Ty děla ignoruj jako celou platebku :cool:
     
    Naposledy upraveno: 12/4/18
  9. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    me by uplne stacilo kdyby hra jela jak ma a aby si mohly vsichni nakupovat pri mhh a hh je tu spousta chyb a to me stve dela jsou a budou a oni si to udelaj jakk budou chtit asi tak
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  10. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Názor komunity bol odoslaný RT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.