nefunkcni opevneni

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem strýcu, 8/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    dnes jsem zakoupil strelbu na 7 stupen predtim jsem strilel za 2.93 ted 2.81 v opevneni se pise ze za kazdy stupen o 0.2dolu asi neumim pocitat ps. ve fagu je napsano s 8stupnem2.64 normal. dela strelba 7 vterin ja mam 30 ohnivejch strelba 6 vterin
     
  2. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    ano,nefunguje nic z nového ani starého opevka co se dokoupilo..relog nepomuže:rolleyes:
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj strýcu, děla se průměrují pakliže máš rozdílné. Nicméně dnes jsme zkoušeli zakoupit na jedné lodi dělovou rampu na stupeň 8 a vše v pořádku funkční. Čas 2,76 což odpovídá pro dané nastavení (7 - 2,4) * 0,6= 4,6*0,6 =2,76
     
  4. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    ahoj poseidon pokud si me necet kolik mi to strilelo a po zakoupeni slotu mi to strili tak tady mas ofiko S tímto vybudováním budou Vaše děla střílet i s lodím sluhou jednou za cca 2,64 sekundy (Pro běžné děla s časem nabíjení 7). Je vyzkoušeno, že loď s lodním sluhou a tímto vybudováním na 5. stupni vystřelí 7x a loď bez vybudování 4x za stejnou dobu.a to mam 30 BOURI uprimne receno vyhodit nekolik set tisic perel aby mi to ubralo z2.81 na 2.76 me osobne pripada uchylny
     
    Naposledy upraveno: 8/9/17
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj strýcu,

    čteme všechny příspěvky, pokud by jsi četl fórum pravidelně, tak cca. před měsícem zde na to upozorňoval hráč z bety a měl pravdu přišlo to "zlepšení" i na live servery. Je to rozhodnutí provozovatele hry a my s tím nic nenaděláme.

    Všichny hráči nejenom ty, střílí o něco pomaleji na 8 st. než dříve na 7 st. Dříve na 7 st. byl čas 2,64 a nyní je 2,76 s bouří to bylo 2,04 a nyní je to 2,16. Celé popisy jsme s kolegou předělali, tak aby jste je měli aktualizované co nejrychleji, tato věta tam zůstala z minulé verze. Pokud bych jí měl nyní použít, tak bych musel počítat takto:

    S tímto vybudováním budou Vaše děla střílet i s lodím sluhou jednou za cca 2,76 sekundy (Pro běžné děla s časem nabíjení 7).
    Je vyzkoušeno, že loď s lodním sluhou a tímto vybudováním na 8. stupni vystřelí 7x a loď bez vybudování 4x za stejnou dobu.

    Popis opravím, děkuji za upozornění.


    (7-2,4)=4,6*0,6=2.76 x 7 ran = výsledný čas 19,32 s

    7*0,6=4,2* * 4 rány = výsledný čas 16,8 s (pátou ránu do 20 s nestačí)

    Naštěstí těchto "zlepšení" tam moc není, většinou jde posloupnost, jak se očekává (25-30-35 nebo 12-14-16 atd...)

    Osobně jsem šel z 2,64 na 2,76 a dal za to perly, ikdyž tam byla nějaká kompenzace v lodním deníku pro ty co již měli 7 st.
    A pamatuji si při minulé změně, se zde diskutovalo, že na 6 st. je zlepšení 0,5 s a na 7 st. 0,05 s což bylo následně změněno na 0,1 s. Nyní to má alespoň posloupnost po 0,2 s. Páty stupeň byl znevýhodněn o 0,2 s. Ale mělo to takto být hned.

    Závěrem 0,2 s se v tomto případě odečítá od základu a násobením otroků není výsledek o 0,2 s., ale zase násobek čísla zlepšení koeficientem otroků (pouze o 0,12 s) a takto to bylo vždy.

    pěkný den
     
    strýcu tohle ocenil(a).
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Bez další reakce, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.