nehratelné

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ►NIKITA◄, 2/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ►NIKITA◄

    ►NIKITA◄ Zelenáč fóra

    Každé ráno si chci před prací zahrát a každé ráno je to zasekané.Chvíli to střílí,pauza,nebo zas nejedu.Mohlo by to po 10 letech hry fungovat normálně?
     
    mario13103 tohle ocenil(a).
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ►NIKITA◄,

    aby se tím někdo začal zabývat, je vždy třeba napsat v první řadě server. Po té je dobré to trochu rozvést, jestli používáš flash nebo klienta, každá varianta má své minimální požadavky atd.

    Serverů je hodně a co je na jednom není na druhém.

    pěkný den
     
    Bibi tohle ocenil(a).
  3. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    souhlasím s Nikitou hraji na glob.americe a rána jsou nehratelné však sledujte pocty hráču ráno jakmile se hra zacne sekat
     
  4. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    dnes je 30.5. 7:15 hod stř.evr.času opět je hra nehratelná seká se to ,to už se tu řeší minimálně dva roky to si BP dělá srandu to neumí opravit anebo drží basu s těmi co jsou na druhé straně zeměkoule a aby jsme je my evropané nepředběhli v žebříčkach tak nám BPkomplikuje hru ? tak at dá BP planovany reset v 6-7-8 hod stř.evr.času
     
  5. Romario.cz«™

    Romario.cz«™ Pisálek fóra

    • doubleposting
    G4 zasekaná hra po celý den k ránu totálně nehratelné,spousta boterů na všech mapách na beháči ani nemluvím,přitom zbavit se boterů je tak jednoduché ale bp prostě nechce,jinak se to vysvětlit nedá.Jak se má hráč vyrovnat lodím kteří botují třeba 10 let,to je spousty perel moja a neoprávněná hodnost a spoutu výhod navíc a bonusky bez práce no mazec.

    A odpověd typu je to v řešení nebo napište na podporu nebo my s tím nic neuděláme to prosím nezkoušejte.Slušný hráč by měl nacházet zastání a ne ty boty ještě podporovat.Je třeba říct hráčům pravdu třeba ano boty jsou tolerovány jsou povoleny protože takhle to několik let vypadá.At si ostatní hráči mohou opatřit boty třeba taky.Není fér aby hráči kteří botují měli milionkrát všeho víc než poctivý hráč.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/6/18
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Romario.cz«™,

    prosím dodržuj pravidla herního fóra, pravidla najdeš v mém podpisu.

    pěkný den
     
  7. ryšavec

    ryšavec Pisálek fóra

    • Vulgarita
    Kurnik spravte niečo s tou hrou už druhý krát ma to okradlo strielam kladivo spr. a zrazu ma vyplo herný server nie je dostupný kým som sa prihlásil kladivo zmizlo.Perly som nedostal municia v EDIT,tato hra mi už ide riadne na nervy.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/7/18
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  8. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    ryšavec, tak sa zober von, a neseď pri tom, a budeš kľudný ;)
     
    *jakor40 tohle ocenil(a).
  9. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Nevim, jestli tomu restart pomohl, ale zobrazili se mi pouze dva denni ukoly :( ktere jsou navic posledni, jestli se nepletu :(
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ryšavec, prosím dle pravidel.
    Ahoj Sanroh-ČR, o jaké úkoly se jedná? Pakliže o akční může být problém, že jsi jeden odevzdal až po 12. Jelikož když přijmeš úkol před 12, ale nestihneš ho včas odevzdat dostaneš po 12 již jen 2 úkoly.
     
  11. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    aj ja mam len 2 x ulohu dennu a to som mal vcera hotove vsetky
     
  12. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    a ja mam zase 4 ukoly.coz ale nemeni na tom co dnes predvadi BP jelikoz uz nekolikrat za posledni tyden mi to takto vypadlo a stalo me to spousty munice.dnes cca150k u srpa ktereho jsme si davali jen v par lidech... a s tim se bude delat co?
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  13. mario13103

    mario13103 Rádoby autor

    aj ja mám len dve úlohy
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj problém je hlášen. Nicméně zdali bude nějaká kompenzace opravdu nevíme.
     
  15. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    to nemůže hráč napsat pravdu?
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevidím, že by kolega bránil někomu napsat svůj názor. Pouze jediné oč šlo aby byl dle pravidel nic víc.
     
  17. Ultimaweapon

    Ultimaweapon Rádoby autor

    furt se ohanaju pravidlami ale aby neco urobili s hrou tak hold nic..

    díkyDDD
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/7/18
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ale notak, prosím dle pravidel. My rozhodně s opravami nic neuděláme to musí provozovatel.
     
  19. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    málo platíte :D:D
     
  20. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak pro zmenu se mi objevil jen jeden akcni ukol :( Takze za dva dny jsem mel pouze 3 ukoly. Podotykam, ze jsem ukoly mel hotove nebo je vubec nedelal (tudiz neprijmute).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.