Nejde server

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Corp.13, 25/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Dobrý den , Otázka na Moderátory : Proč nejede server Globální Asie1 už 2 a 1/2 hodky , když jste psali v oznámení že update potrvá cca 5 minut ? Je pravda že v době cca : 15:36-15:59 hra jela , ale pak zničeho nic přišlo odpojení a nejde : hlášení - SERVER UNDERGOING MAINTENANCE !
    16:42 změna Hlášení na herní mapě : LOST CONNECTION !
    Zkoušel jsem hru na jiném serveru a překvapení , hra tam jede - to je účel ?
    To je pěkné , ale co dál ?. Corp.
     
    Naposledy upraveno: 25/10/17
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Corp.13,

    jak čtu, pár minut po tvém příspěvku přišlo oznámení, kde je výčet serverů, které byly vypnuty, snad již všechny servery běží a je možné toto vlákno uzavřít.

    pěkný den
     
  3. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    • Doubleposting
    mirku EDIT se to uz 3 dny bud soudnej

    ja uz neudelal deni ukoly za 2 oooo korun

    mnel sem kralovnu na 4 dni a mam na 1 bez nrani
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/10/17
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj strýcu,

    prosím dle pravidel. Také hraješ na Globál Asii 1 ?
    Pokud si přečteš toto vlákno pořádně, tak je o úplném vypnutí serveru, pokud se přihlásíte, tak postrádá již toto vlákno smysl.
     
  5. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Ahoj Mirku , vlákno lze uzavřít nebot server se rozjel v 17:15 hod. S pozdravem Corp.
     
  6. ^^Shinichi^^

    ^^Shinichi^^ Pisálek fóra

    proč sou vypadky na serveru nejde mi nakoupit třeba světelka nebo ladovači vždy mě to vyhodi chybu serveru a na moři mi to nezobrazuje muj DMG
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Corp.13,

    děkuji za odpověď, zamykám.

    Ahoj ^^Shinichi^^,

    předám chybu k opravě.

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.