Nepřičtené zlato - dobropis

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem °°Mr°James°Otter°°, 14/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. °°Mr°James°Otter°°

    °°Mr°James°Otter°° Zelenáč fóra

    Zdravím,
    dnes jsem dražil v tržišti a vždy se mi po výhře načetlo vše, jak výhra, tak zlato, které jde z5. Teď ale, když jsem vydražil úplně vše, co je v tržišti k dispozici, nevrátilo se mi nic. Přitom v deníku mám Systémové dobropisy v celkové hodnotě cca 60mega zlata. Případně mám i screeny.
    Díky za odpověď.
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To je spíš na podporu než na fórum.
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj °°Mr°James°Otter°°,

    přesně jak ti píše Geralt64, tady to nevyřešíme. Pouze můžeme rozebrat k čemu došlo nebo jak to momentálně funguje. někdy se to vyplatí, protože je to zase poučení pro ostatní hráče a i pro mne.

    Jediné na co se zeptám při odlognutí nebo F5 se ti zlato nepřipsalo ? Někdy se mi stává, že mám rozdíl mezi hlavní stránkou a mořem a musím dát F5. Ještě mě napadá jedna věc, jedním časem docházelo ke spojování vraceného zlata, ale v deníku se systémový dobropis ukázal správně až při splnění určitých limitů, toto platilo někdy před rokem a přiznám se, že zlato moc nesleduji.

    pěkný den
     
  4. °°Mr°James°Otter°°

    °°Mr°James°Otter°° Zelenáč fóra

    Ahoj Mirku,
    jak jsem psal, vždy mi to přičetlo z5 nějaké to zlato z dané částky. Popravdě nikdy jsem se nezabýval nad tím jaká to je část z přihozené sumy, ale dnes ráno jsem dražil celkem za 126 mega (pro mě to je fakt raketa :D ) s tímto účtem totiž hraji jen 14 dní a získal jsem to z přepadu jednoho hráče :) Ale z5 k problému. Vždy se po dražbě ukáže v lodním deníku ''Systémový dobropis ......zlata'' a to se připíše na účet s vydraženým zbožím. Dnes, jak jsem toho dražil více, tak mi v deníku naskákalo několik verzí toho systémového dobropisu. 1. Část zlata, která se má připsat (odpovídá to tak podle předchozí hodiny, kdy jsem dražil za stejné sumy př. Amulet Ogun jsem dal za 333 333 zlata a 66 666 se mi vrátilo. V tu danou hodinu se mi ukázalo též z5 66 666 zlata a k tomu další dva dobropisy po cca 3k zlata, o ty mi třeba tak nejde to je věc kterou ani nechci. Jen spíš pak třeba u krystalu, kam jsem hodil cca 40 mega a dobropis mi napsal z5 cca 32mega a stejně se nic nepřičetlo. Na podporu se tedy obrátím hned, díky za radu. Doufám, že jsem alespoň nějak přiblížil problém :)
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    jen jednu věc z toho vezmu, dražba by měla fungovat takto:

    vsadíš na krystaly 40 M zlata a pokud vyhraješ tak se tě vrátí 5 % to je 2 M zlata, ale jak jsem psal výše, dříve cca. před rokem se vrátilo až po cca. 3tí vyhrané dražbě a součet 5 % + 5% + 5%, ale píšu to z patra úplně přesně si to již nepamatuji.

    Pokud vezmu čísla které si napsal, 40M zlata a dobropis 32M není 5 %, nejspíš to stále je, jak jsem psal výše. Nejlépe by se to zjistilo po sobě jdoucí stejné sumy zlata a zkontrolovat s dobropisem. Jestli to zlato nepřipisuje je věc jiná.

    dobrou noc
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce, zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.